Головна сторінка » Список форумів » Вільне спілкування » Музиканти і запрошена тамада...
Музиканти і запрошена тамада...

Шановні колеги. Як Ви ставитесь до всім відомої картини: Приїзжаєте Ви на весілля, (перед тим роками збираєте гроші, купляєте) носите апарат, розставляєте, настроюєтесь, чекаєте молодят. І тут приходить "вся такая" тамада, в кращому випадку з мікрофоном за 190 грн, який не працює навіть на новій батарейці, а якщо і працює - то так, що можна втратити слух ще до першого заходу, а в гіршому випадку - Дайте мені мікрофона! Мені ж працювати треба!!!    Наболіло...

Недавно мали подібну ситуацію, але озвучували тамаду в окремому залі за окрему плату. А взагалі, справжній тамада так не працює! В тебе, Толік, був привид "" !

Справжній тамада дійсно так не працює.Недавно лабали  весілля з ведучим-тамадою-Олегом(прізвище забув,але знаю що на Погулянці працює з дітьми),то він приїхав з своїм комбіком,мікрофоном,мав якісь там призи на конкурси,одним словом -незалежний ні від кого.тамада-СУПЕР.А два роки тому мали такий випадок-молодята заставили нас знайти мікрофон,бо тамада свого не має.Коли ж приїхала цьоця-тамада  десь аж з Волині,то дуже довго нас вчила як,і шо ми маєм робити.Коли вже в розгарі весілля приїхав "Кураж" то вона взагалі напилась в сраку,і почала плакати ,що її врекли,  -"робіть шось хлопці,ви ж музиканти....." От такі бувають шпеціалісти.

Бити в шию!

на все треба дивитися простіше..........

Бачу такі випадки були у всіх)))) В нас не вийняток, то ми навчилися: коли беремо замовлення питаємося стосовно тамади і попереджаємо молодят, що, якщо йдеться про озвучення то тільки взалі для танців і підчас танців!!!) все решту за додаткову плату!

Не дуже пасує говорити про додаткову плату, псується свято молодятам. А потім не згадають шо то всьо таманда винувата, а будуть памятати "шо музиканти жадіни не дали мікрохфона" :-) Гроші брати з ТАМАНДИ!

Я підтримую Юрія Бульбаха . Гроші треба брати з тамади.Ми коли йдемо працювати ,то не біжемо до тамади позичати корга або ямаху....

Yurii Cesenko - 100% !

Якщо попереджати до весілля про доплату, ніяке свято молодятам не псується!)) Крім того, молодята тоді двічі подумають перш ніж взяти такого тамаду, що навіть"МІКРОХФОНА" немає свого!) А якщо пояснити молодятам що професійний тамада має мати все своє а ще і назвати конкретні приклади то взагалі все стає набагато простіше, ну, звісно якщо молодята грамотні а не БАЛАБОЛИ!) Бо такі часто попадаються)

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти