Інформація про користувача
- Статус:
- Користувач
- Рейтинг:
- Оцінка:
- 0 (Голосів: 12 )
Останні залиті мінусовки:
- Експрес - Фокстрот - Успіх
- The Hardkiss - Антарктида
- Vivienne Mort - Пташечка
- Ніоплан - Дівчинко моя
- Vivienne Mort - Годі говорити про того, кого нема
- Василь Попадюк - Романс - партія скрипки
- Василь Попадюк - Романс (Instrumental - )
- Ганзера Іван - Не так цвітуть сади
- Тік - Білі троянди
- Ротару Софія - Тече вода
Останні повідомлення на форумі:
- https://www.subito.it → За яку суму можна взяти ...
- https://drive.google.com/open?id=0B-r53EY-g73KaEZEcDV4V1E0TGc → KORG pa800 OS VER 2.01
- https://www.olx.ua/obyavlenie/sabvufer-rupornyy-martinson-tayped-horn-15-tolko-korpus-IDiVCLG.html#cb4921510c → Корпуса сабвуферів Мартинсон tapped horn ...
- Нарахунок цифри то можна ще такий варіант ... → Soundcraft EFX12 чи Mackie ProFX12v2 ...
- https://www.youtube.com/watch?v=8Vl2m52qpOM → adobe audition 1.5 ?
- заявлені параметри на цьому підсилювачі невідповідають дійсності ... → Саундкінг 2400
- То вже буде не Dynacord.Найдіть понижаючий транс.Зараз багато ... → Хто зможе перемотати підсилювач Dynacord ...
- Відколи памятаю цей сайт люба теме перетворюється ... → Создатель фортепиано в 1709 году
- Пост правильний історію треба знати.Корисна інфа нікому ... → Создатель фортепиано в 1709 году
- Чим почали. Руслан Заркевич Щиро вітаю всіх музикантів ... → Важливо знати Вашу думку???









Останні коментарі
olegantonenko: Щиро дякую!
lyonya55: Дякую!
Eugene27: Дякую!!!
Павло Салганюк: Дякую!
igor_m2008: https://www.google.com/search?q=%D0%A1%D1%83%D0%B1%D0%BE%D1%82%D0%B0+%D0%9E%D0%BB%D0%B5%D0%BA%D1%81%D0%B0%D0%BD%D0%B4%D1%80+%D0%A1%D0%9E%D0%9A%D0%9E%D0%9B%D0%AF%D0%A2%D0%90&rlz=1C1_____ruUA1010UA1010&oq=%D0%A1%D1%83%D0%B1%D0%BE%D1%82%D0%B0+%D0%9E%D0%BB%D0%B5%D0%BA%D1%81%D0%B0%D0%BD%D0%B4%D1%80+%D0%A1%D0%9E%D0%9A%D0%9E%D0%9B%D0%AF%D0%A2%D0%90&aqs=chrome..69i64.19j0j1&sourceid=chrome&ie=UTF-8#fpstate=ive&vld=cid:ab62a9cc,vid:tZvI-EF00NU,st:0
igor_m2008: "Петлюра"-"Ковыляй по-тихонечку"
igor_m2008: Дякую!!!!Шікарно!!
барта osp: ДЯКУЮ !!!
барта osp: ДЯКУЮ !!!
барта osp: ДЯКУЮ !!!
олена євтушенко: Клас! Дякую Гаврилович!
Олександр MaestroS : ще шось про рюський шансон нагадує
Олександр MaestroS : Чи це кацапи вкрали в нас пісню чи це переспів украінською? мелодія знайома але там було шось не про черешеньку
karpenko7447: Дякую за пісню. А можна без бек.
Вася: Дякую
igorbollan: Дякую
igorbollan: Дякую!
ava0520ava: МАЙСТРЕ! ЩОСЬ НЕ ТЕ((
ava0520ava: ДЯКУЮ!!! БіМба111
Dozuk1966: Файно !!!
Іван Поліщук: Класссссс
RimskiyIvan: Браття ЛАБУХИ напишіть краще ,і буде вам многая літа!!!
V07a01lera: Дякую !
shadow08: Дуже арно.Люблю цю пісню
shadow08: Будь ласка.Дайте хтось знати,чи є щось цікавоо тут.
Peet Калуцький: Oleg1Hu,аналогічна ситуація,що і з Dima13131.В бан на тиждень.
Peet Калуцький: Dima13131,це згенеровано за допомогою ШІ.А ви посидете тиждень в бані,повчитесь культурі спілкування.На сайті мова спілкування солов'їна,а не...
Oleg1Hu: Що це за срач?
dima13131: хто ці фігню писав ?
olenakot22: можна плюсик) вдячна) maksimchuchka86@gmail.com