Головна сторінка » Список форумів » Вільне спілкування » Саундкінг 2400
Саундкінг 2400

Вітаю. Маю підсилювач Саундкінг 2400 (500 - 800 - 1200 вт.) відповідно на 8 - 4 - 2 оми. В цілому працює не погано. Підключаю до нього на кожен канал по два топи, - один на 400 вт (8 ом) і 300 вт (8 ом).  Таке навантаження став давати в січні місяці. Але зараз стала виникати проблема. На вулиці настало літо, стало жарко і підсилювач став реально перегріватись навідь коли не довожу до пікових значень. Хтось запитає з чого я взяв, що він перегрівається, адже при такому навантаженні він має грітись. Так, згоден, але ж не настільки, що іноді торкаючись рукою в районі радіатора, то аж припікає, хоч кулінарією займайся.

Що порадите, як збільшити охолодження? На підсилювачі один кулер на два канали. Радіатори стоять один до одного ось в такому положенні  [ ] тобто буквою П один до одного і поміж них проходить повітря від кулера. Цього потоку явно замало, як же збільшити? Більший кулер не поставиш, по діаметру, хоча він би і став здійснювати потужніший обдув. В мене вже була така думка, що поставити кулер на більше чатоту обертів, але чи є такий - не знаю.

Можливо хтось зустрічався з такою проблемою? Думаю, що така проблема не в мене одного і таке може бути не лише з Саундкінгом, але і з фактично будь-яким іншим підсилювачем.

Ось тут можна його гарно побачити  - вигляд з обох боків: http://jam.ua/soundking_skaa2400c

То все через скупість, купив би який небудь укр. підсилювач ( 2sc, ПАРК або СтарСаунд) і працював , горя не знав. А так маємо, що маємо!

А такі відповіді і поради через яку рису характеру?

Він мусить грітися .Ви дали йому 700 ват на канал а він може дає бідних 300 ватт.Підключайте 2 колонки по 300 ватт і він небуде грітися. Бо зірветься ще він вам.Вони недають тої потужності що написано.

Та дає він ті 800 вт при 4 ом., але от сьогодні телефонував на гарячу лінію "Саункінг" і мені ось що сказали: 1) Перевірити чи при паралельному підключенні в мене дійсно 4 оми опору а не менше; 2) Той нагрів підсилювача ще є в межах допустимого бо: а) захист спрацьовує в мене але не на повну, лише частково знижується потужність; б) коли б захист спрацював повністю то підсилювач би виключився б взагалі допоки не схолоне.

Ось таку відповідь одержав. Що ж, завтра переміряю опір кожного каналу-навантаження (300вт і 400вт по 8 ом) має бути 4 ом, коли є менше то буду думати що робити далі.

заявлені параметри на цьому підсилювачі невідповідають дійсності

 

Ви особисто перевірили?

Доброго дня. Охолодження я так розумію активне, тобто стоять кулера. Я би збільшив потужність кулерів. Тобто якщо стоять по 12в 0.12а можна спробувати поставити на 0.24а. Модель кулера можна вибрати наприклад від такого виробника як SUNON. Досить тихі кулери. Щодо саундкінг, то це не такий і поганий девайс як хлопці думають. Із ними ще можна пробувати щось готувати. Із приводу температури на радіаторах, то тут треба дивитись які транзитори стоять і який у них максимальний поріг по температурі. Можливо для них робоча температура до 85-95 градусів є абсолютно нормальною при роботі в номінал.

Згідний з felixlife. Як варіант, можливо радіатори ще й пилюкою "забиті". А кулери є дійсно з великою різницею в продуктивності. Можна підібрати більш продуктивний.  Sunion - Дуже хороші кулери,хоч і не дешеві http://www.kosmodrom.com.ua/prodlist.php?name=COOLERS12&page=0  (Звернути увагу на РОЗМІРИ !!!!!)

Деякі моделіі наших виробників теж страдають подібними симптомами тому  Dj_Yura я б не був такий категоричний....   .  "Кантору палити" не буду - бо теж підтримую ВІТЧИЗНЯНЕ !!!!!  :)

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти