Головна сторінка » Список форумів » Опитування » Пропоную змінити чи доповнити на конкурсі вокалістів.
Пропоную змінити чи доповнити на конкурсі вокалістів.

Дуже радий що нарешті з,явився у нас конкурс вокалістів. Колись і сам балувався вокалом в різних командах, тож якщо конкурс набере популярності серед наших користувачів, так я думаю що писану десь плюсика на якусь пісню і теж із задоволенням прийму в ньому участь. Організатору - респект !!! А ми всі нарешті почуємо так сказать в ділі всіх наших  "героїв весільного караоке" (жарт). Було би дуже добре коли б можна було би давати коментарі тому чи іншому учаснику, і виставляти бали не тільки плюсові, але й мінусові. і тоді було б видно весь рейтинг того чи іншого твору. А взагалі дуже добре що зробили такий конкурс у нас на українському сайті. а то я бачив в неті, що дехто з доволі непоганими українськими творами українських же авторів виставляється на російських конкурсах вокалістів - да не потрібна росіянам наша українська пісня і наша українська творчість. Їх цілком влаштовує "Бутирка" і "Катя Самбука".  Отже  - Давай якісну красиву хорошу українську естрадну, рокову, танцювальну, народну, клубну та ін. пісню українському народу !!! Слухаєм українське - бо то наше рідне !!!

Приємно, що вам сподобалось. Хочу вірити, що цей конкурс буде активно розвиватися і перейде з інтернет-просторів у великий гала-концерт переможців наприкінці наступного року скажімо у Львові. І далі буде розвиватися за принципом Євробачення. Тобто з котрого міста учасник переміг - то місто виборює право приймати у себе фінал наступного року. Але це наразі тільки амбітні плани. ))
 

О-о !! Плани дійсно "фірма". Респект !!!

>>Давай якісну красиву хорошу українську

Вітаю всіх з першою російською конкурсною роботою -Olega But- Анатолий Днепров-"Радовать"

Сорі, тут я проколовся. Коли писав умови першого конкурсу - не подумав, що хтось виставить російські пісні, тому й не зазначив. А все, що не заборонено - дозволено. Тому, мій прокол ))

Пане Романе, вийшов не прокол, а прикол. Ну буває... Думаю конкурсант зрозуміє, що "вдягнувся як стрик на Великдень". А загалом вітаю створення такого конкурсу. Сама вже участь, це неабияка сміливість, що, певна річ,  вже заслуговує на похвалу та повагу. Приєднаюсь до думки колеги, що варто передбачити можливість коментування виставлених робіт. (Так як це практикується на інших ресурсах).  Наскільки воно буде об'єктивним, то побачимо. Тому що самі віддані голоси в підтримку конкурсанта(ки), це ще не все. Може хто живе в багатоповерхівці і його(її) всі добре знають)))).

Та ж коментувати можна! Просто потрібно натиснути на назву пісні виконавця  у конкурсі  і перейти на її сторінку - а там уже можна коментувати.

Неочевидно. Хоча я здогадався:)

"Трохи техніки і люди губляться!":)))

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти