Головна сторінка » Список форумів » Проблеми пов'язані з клавішами та різноманітною музичною технікою » KORG PA50
KORG PA50

Поміняв YAMAHA-----KORG PA50 . Скажіть будь ласка чи виключається динаміка клавіатури в KORG PA50 ???????????  Дякую
 

Звісно що виключається, читайте мануал. Але навіщо?

З повагою Роман Співак

Інструкцію зкинув з інтернету може не повну бо не розібрався . А динаміку треба виключити для того щоб записати рівномірно стиль
 

Пробач, може не в тему, але коли я пишу стиль то не виключаю динаміку. Коли рівномірне велосіті, а вприроді живого виконання такого бути не може, то стиль звучить пластмасово. Так само і квантизувати краще з маленькими похибками в ручну, кожну ноту. Але на вкус и цвет товарища нет.

З повагою Роман Співак

Підтримую Романа

> Коли рівномірне велосіті, а вприроді живого виконання такого бути не може, то стиль звучить пластмасово

Пане Роман Співак я вас чудово розумію, але всеж таки як би ви підказали як виключити динаміку я був би дуже вам вдячний
 

На сайті KorgMusic.ru є інструкція на російській мові...

А якщо точніше, то тут http://www.attrade.ru/manuals/korg/Pa50_Reference_Manual_Ru.pdf

Ще таке питання в user 1-2-3 записані стилі , з 1- 3 стилі стираю, міняю , переписую , а з 2го не можу ні стерти ні переписати , видає якусь помилку

Можливо він закріплений(навряд чи) або проший по новому корг. На сайті є прошивки. В інструкції описано як прошити.

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти