Головна сторінка » Список форумів » Вільне спілкування » Така вже доля музиканта...
Така вже доля музиканта...

На слова "Як оркестр заграє" гарно підходить мелодія коломийки!

А другий вірш " Єднаймося Брати" добре ліг би на урочисту, піднесену музику!!!! Не поганий би " Гімн лабухів" получився!!!  Але як прокручував голові і на ф-но  все  якись " плагіат"  виходить, або зводиться до " - Господи помилуй...  

А може дісно кожен хто вміє творити закидати на сайт заготовки - напр. щось в мій вокал , а ноти в пошук нотів, чи створити окрему тему. Можливо з того щось би вийшло а автор міг би оцінити. Але напено треба написати - я закинув то.... там то..... подивіться... Попробуєм????

панове ,музична спільното,ви не уявляєте наскільки ви праві.Я уже років 10 пробую накидати музику і або плачу,або виходить від "Боже,царя храни"до "Два городи обробила".Причина:вірші написані практикуючим музикою і про музик.

Тобто, про нас  усіх. Я теж трохи пробував, плагіат лізе і лізе, як не відганяй. Також підтримую вірш "Єднаймося брати" покласти на урочисту, бравурну музику, і щоб там обов"язково звучав симфонічний або великий духовий у всій своїй красі!!!

Панове музиканти! Ви ж тямущі!  Плагіат трошки "лізе" -  ну хр.. з ним. Зробіть для лабухів приємну річ!

Чому не можу виправити свою помилку !?Ніяк не розумію!Випадково  нажав на буккву -і ніяк не можу виправити помилку?А люди сміються...

Панове музиканти колеги,свою версію по нотках не вмію викласти на форумі)))але е така пісння російська хто знае,,Ой кт-ото с горачки спустился. наверна милый мой.идет......Третя версія тексту,,МУЗИКАНТ. .продовження ,,А  хлопчик  грае на (фанерах)(ноутбуці) він музикантом класним став)))))))))...... ЖАРТ слова дійсно класні про нас!!!! З повагою.

Велика дяка і шана пану АВТОРУ віршів, уклін ВАМ БАТЬКУ до землі!!!!! Ваш батько не просто музикант і трошки автор, ВІН ДУЖЕ ТАЛАНОВИТА ЛЮДИНА!!!!!!!

З повагою Оксана!!!!!

 

P.S. а якщо вірш покласти на музику, типу маршу???? 

Чудові вірші!

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти