Головна сторінка » Список форумів » Вільне спілкування » У кого який мікшер?
У кого який мікшер?
До недавна користувались Allen&Heath; ZED14, а зараз користуємось DYNACORD PowerMate 1000-3.

Allen Heat Pa 12, поки що задовільняє.

 

У мене  ALESIS MULTIMIX 12 FX,нещодавно поміняв  залпом всі фейдера - став як новий!!! Під час ремонту  була думка міняти мікшера слухав Крафта ЕФХ 8 - не сподобалось , ,,,Дуже сподобався Аллен  ЗеД 10 ФХ ,навіть чуть не купив,але тепер з ремонту забрав свого АЛЕСИКА і всі мрії відпали.Аллен звучить мякше,як на мою думку .А ВИ як гадаєте,шановні Колеги? - варто міняти АЛЕСИКА на АЛЛЕНИКА,чи це не часом ШИЛО на МИЛО???


Якщо все влаштовує, то навіщо міняти? Змінювати на щось краще треба тоді, коли звучання уже не задовольняє, коли якість звучання апарату відстає від твого розуміння, як воно МАЄ ЗВУЧАТИ.

Цілком згідний з pete fedyshyn. Міняти обладнання, чи музінструменти потрібно тоді, коли бачиш що з них вже все максимально використано і є усвідомлена потреба в кращому. Перш за все потрібно навчитись використовувати наявне. Посередньому скрипалеві скрипка Страдіварі мало чим допоможе.

Маю Roland VM 3100-pro.

Цілком згоден з pete fedyshyn та Ігор Гарвас, можу лише добавити, що заміна пристроїв напрошується іще тоді, коли "воно" вже занадто часто в ремонті, ну і коли є копійка та можливість придбати щось "дорожче, та начебто ліпше".

Досі користую беренжер, і поки-що цілком його роботою задоволений (для моїх цілей цілком достатньо).

Дякую  Вам,хлопці,pete fedyshyn, Ігор Гарвас,Олександр Парубочий  - щиро ,що підтримали!! Я знав приблизно ,що мене відчують небайдужі до такої собі теми.Так! можна набрати крутих апаратів,крутих примочок .....напозичати у кума та сусіда грошей...але ,пробачте ,вмсловлюсь,бо якраз на язиці - скільки ВОВКА не годуй а він в ліс дивиться.. Довожу до певного результату:-якось в Києві бачив і чув СПІВАКА,дійсно від БОГА,так у нього Простий мікшер Ямаха МЖ 10/2 і ревер простенький на 8 режимів ( ! ) - так він завів так публіку на весіллі (Зібров з іншими просто відпочивають і курять коло тину) - я був там Хресним Батьком.Я дійсно ,відпочив - і це при скромній аппаратурі,і не було там Електровойса і близько...  простенький СМ 58 ...Просто людина ,якщо має такий хист,то йому "не страшний сірий вовк"  !!! А деякі мої друзі недавно відкрили новину,що купили АКУСТИКУ 2 по КІЛУ (і це на за зал 10 на 12) --для  чого?????? Не розумію..чи може за для того,щоб перекричати ТЕ ,що вони не вміють грати навіть на клавишах елементарну польку, -зате купили МІДІ клавиатуру,кажуть,щоб бачили,що в нас є клавиша..... От так і живуть Псевдоживі музиканти....

Знаєте,сьогодні прийли із дружиною на репетицію...подивився я на пульт свій, Алесик,а він знаєте,як старий собака,вірний та чекає тебе,коли ти його включиш і послухаєш....Залишу  собі такого. Дякую , друзі!!!!!!

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти