Головна сторінка » Список форумів » Вільне спілкування » У кого який мікшер?
У кого який мікшер?

У мене вже 3 роки Бегрінджер 1622fx. Поки вистачає, знайдіть мої записи, просто наберіть моє ім"я і прізвище. Послухайте. Писав з весіль, бенкетів. Лабухи які мене заміняли, казали шо то не пульт... а ґувно. Незнаю, можливо за красивий лейбл, купують щось набагато дорожче, а толку? а те, шо все маде ін Чайна не бентежить, головне шоб статусс... Головне це мати хороші ВУХА, і з простеньким правильно настроєним пультом, можна втерти носа вискочкам з тонами апарату... сміх якийсь...

сміх якийсь..  особливо після перегляду і прослуховування   моя домашня СТУДІЯ і мої записи

Soundcraft spirit M 8.

Soundcraft FX16II

РROEL-M8

А в мене, А в мене, А в мене-    ну якийсь дитячий сад.   Хвастуни одні.   Не можу зрозуміти яка кому різниця який в кого пульт?   Не вже хтось щось зрозумів від того,що побачив назву пульта???  Пульт має бути пультом,а не з реверами, компресорами і т.п.  А вся ваша каша-це дійсно каша,і нема різниці скільки коштує і чия там лейба .  Всі тут присутні пройшли через Електроніку ПМ-01.  І якщо його на теперішнє підсилювання кинути, то Ваші крафти, дінакорди,та все це лайно....ховається проти ПМ-01.  Нагадую,що зі мною можуть згодитись тільки ті ,хто дійсно працював на ПМ-01 і справедливо віднесеться до мого коменту. А всі оці ,,зелені,, які з лейбами крутими і тільки......прошу не писати і не обсирати(вибачте)  мій комент.  Були би зараз МП-01 нові,- без всяких роздумів придбав і насолоджувався натуральним чистим звучанням.

 

Помірятися, похвалитися  - то одна з базових потреб людини нарівні з "питками, казнями і уродами" (с) Класик наш. Звісно, що ніякого практичного значення не має. Якість результату визначається радіусом скривлення рук, вухами і прокладкою між вухами.

Казки про ПМ-01 є казками, не більше. Таки дійсно багато хто пройшов і добре пам'ятає. Це ностальгія, від неї теж не позбутись, але не варто через неї за вуха притягувати якість...

Дядя Вася, ну і до чого зараз то всьо так бурно вами сказане було??? Не здогадуєтесь для чого лабухи діляться інфою про наявне у них обладнання яким користуються в своїй повсякденній роботі з колегами? Ніякого "хвастовства перед іншими", як ви це називаєте, абсолютно немає.... Хто на яку залізяку спромігся таку й купив собі і працює, а тут має можливість взнати на чому ще працюють інші, які тенденції у користувачів того залізячча, які відгуки про нього, поради у використанні, чогось навчитись і зробити собі свій вибір та поспілкуватись про якісь там нюанси... Тут же ніхто нікого і ні в чому силою не переконує... думаю то ваш накопичений роками негативчик від нестачі якісного заліза, або від неспроможності придбати бажане у свій час, вас так точить проти теперішнього різномаїття фірмового обладнання різних марок ... нехарашо...в вашому то віці (цитата в сусідній темі "...Я Василь Степанович Лазор, 67 років...." ) Була колись пора і на ту попру був ПМ-01, але та пора нарешті вмерла як і вмер той ПМ-01 і йому подібні "шедеври совкової музіндустрії" з їхнім як ви кажете "натуральним чистим звучанням" (попило воно нам крові за все життя "апаратура шипить бо вона працює..."), життя ж йде вперід... нові технології... нові вимоги... Найперший створений Мерседес теж авто і думаю якщо його заправити воно теж їхало б, але питання в тому чи комусь потрібна була б зараз така їзда... Я згідний, що серед сучасних мікшерів особливо "бюджетних" серій є велика доля таких що м,яко кажучи "не-ахті" по звучанню, але вони ж і випускаються для відповідних задач і капіталовкладень і коштують відповідно, але ж для PRO-звуку випускаються зовсім інші залізяки які коштують зовсім інші гроші...

 

Ну шановний,залізо в мене як раз достатньо  якісна.  І пульт Берінжер  1998року. Якість пульта дуже добра.  Порівнювати з теперішніми берінжерами -нема смисла. Нема такої якості в жодному пульті на сьогодні в бюджетному варіанті. Якщо хто має самі перші фірмові пульти-  згоден, вони ще якісні.  Але про те,що від ПМ   шумить апаратура,-вибачте, не чув такого. діло певно було в чомусь іншому. ( Я кажу про нові а не про ті, що потребують повної чистки).

"Шумить - отже працює". Звідки та приказка взялась? До ПМ01 стосується сповна...

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти