Головна сторінка » Список форумів » Вільне спілкування » Село,зима, палатки.
Село,зима, палатки.

Після 5 років перерви зібрався наш старий колектив.Відпрацювали перший сезон,на завантаженість не скаржимось.Але пішла якась пошесть,на весілля в палатках і це лютий місяць,,,,поки що відмовляємось.Цікавить ваша думка.

Де пошесть розповсюджується, географічно?

Ну, що тут скажеш, балувані ви хлопці. 

На мою думку  хлопці не балувані.Хто не береже своє горло і здоровя-нехай грає. Ми тоже колись в молодості грали і при двадцяти градусах морозу.але тепер є достатня кількість приміщень для проведення урочистих подій-то для чого робити весілля в палатці?Економія? Так що ми в таку пору весілля на дворі не беремо.

Ми теж на останню суботу листопада(два дні)  відмовилися, хоча і нема на ту суботу нічого. А також на січень в палатці пропонували - відмовилися і навіть не обговорювали 

Всім привіт! Єі на Сан-Франківщині таке місцями. Колись лабали такі халтури, Тепер ні,але для жарту, замовнику називаєм 2 ціни . Як правило відмовляються,але деколи тай зловим халтурку. Тогди вже натігаєм калісони і валянки+козли тєгнем. Але кілько там тої зими ? 

Вітання всім форумчанам! Ми то вже не підемо - валянків нема...Якщо серйозно ,то вирішувати Вам! На цей період гарно було б мати лампову апаратуру , але хто її має?...Зараз ноут допоможе , а колись на бас -гітарі мені вдавалося грати в перчатках.(польку , вальсок ).  Погоджуюсь, що на такий період можна господарям домовитись і про приміщення. Якщо в селі - в клубі , або про приміщення школи можна домовитись...Вирішувати Вам ! Всього доброго!

Напевне все-ж таки балувані... Додивіться до кінця http://www.youtube.com/watch?v=G_-snR8-j90 Хіба не балдьоха?:)

Класно , Ігор, граєте ! Сподобалось !

Класно! Ексклюзив! Відчувається рука справжнього ЛАБУХА!!!!!  Який ні перед чим не встоїть!  Браво хлопці!  Є в тому своя романтика! Але, до палаткової роботи тре ще мати здоров.я!  Особисто я би підзахрип бо маю вразливе горло.   Колись, памятаю лабали, в Руданцях (Львівськ. обл.)  На дворі при  "- 10" , то пригадався один момент, коли співав - утворювався кондесат на сітці мікрофона і вода капала, "поважними" каплями в низ , мені під ноги, і тут таки замерзала... )))  Я з тим басом був як на катку - 2 рази за весілє тупо падав )))) "Криваві халтури" були не один раз, але ця чомусь запамяталася найбільше.   Як маєте здоровя і скучаєте за екстрімом - вперед! Бачите люди грают )))))     Я би напевне відмовився... 

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти