Головна сторінка » Список форумів » Музичні інструменти та звукове обладнання » FL Studio та Yamaha psr...в якості мідіклавіатури.....
FL Studio та Yamaha psr...в якості мідіклавіатури.....

я думаю що краще внутрішня  ........+_-1000грн

А чим краще? Ну чесно вам скажу, що в внутрішніх я майже не розбираюсь, знаю дуже класні RME, але вони далеко, за 1000грн.

Сам використовую зовнішню Presonus Audiobox USB 2x2, впринципі як на ту ціну яку вона коштує, якість досить не погана. Єдине-преампи, що в строєні в карту, паршивенькі, використовую окрумо мікрофоонний преамп. До речі продаю її, тому що бракує вхідних каналів і хочу брати 8-ми канальну.

Кращий вибір М аудіо 2496 http://audioshop.com.ua/m-audio2/audiophile-2496/

Або M-Audio Audiophile 192. В мене така. Працює без проблем, як в кубейсі так і в сонарі

А чому М-Аудіо кращий вибір?

ну якщо чесно я є власником м-аудіо фаст трек про. в моїй карті мені не дуже подобаються преампи. по друге була проблема з драйверами під віндовс х64

в порівнянні з м-аудіо 410 моя більш програшна і менш стабільна по роботі. хоча для початку вистачить

Володимир, чесно кажучи в всіх картах преампи такі собі, я особисто за окремі підсилювачі !

Йому потрібна внутрішня карта до 1000 гр. А М Аудіо 2496 самий оптимальний варіант ціна якість

Драйвера потрібно для віндовс 7 та 64 скачувати на оф сайті М Аудіо, тоді все чудово працює і стабільно

Чому саме М аудіо ????  Де аргументи ???  

Взяти припустімо Esi juli@  вона на 2 - голови вище стоїть за вказаний Вами девайс...   По розміру буфера, По якості ЦАП -АЦП...  Та ще у неї є Оптичний вихід і симетричні джекові входи, на відміну від тої "мультимедійної RCA" карточки...  До речі, я продаю "джульку" за ту ціну зійдемся...

Підтримую Бедзя,в  мене також юлія стоїть, довольний нею повністю!

Особисто я за зовнішній інтерфейс-

легка комутація

мобільність

робота з будя-яким типом ПК

Всі ручки крутилок під руками

нормальний моніторинг - у Джулі та й у багатьох внутрішніх немає виходу на наушники що я вважаю дуже важливим

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти