Головна сторінка » Список форумів » Музичні інструменти та звукове обладнання » FL Studio та Yamaha psr...в якості мідіклавіатури.....
FL Studio та Yamaha psr...в якості мідіклавіатури.....

Ну, то як дивится Влодзю...  Якщо брати "ЮСБі " інтерфейси то швидкість передачі даних в ПСайної буде певно краща... В фаєрваєр та сама ...  Хоча можу помилятися...

все вірно Бодя. ФаєрВар швидкість має вищу передачі даних

Для того щоб почути детальну різницю, потрібні референсні монітори ціною від ...

))))) у всіх моїх питаннях   бюджет треда множити на 2   а той на 2.5   тоді буде нормально!!!

Особисто я за зовнішній інтерфейс-

легка комутація

мобільність

робота з будя-яким типом ПК

Всі ручки крутилок під руками

нормальний моніторинг - у Джулі та й у багатьох внутрішніх немає виходу на наушники що я вважаю дуже важливим

Володимир Куцик,  у Вас на першому місці сервіс замість якості.

Всі ручки, крутилки і навіть вихід на навушники можуть знаходитись на зовнішніх преампах та студійних комутаторах. Карта "3 в 1" - маленька, зручна і з купою примочок не завжди буде якісною...

 

А якщо конкретно по темі - за 1000 грн. я би вибрав ESI Juli@.

Володимир Матвійчук

А хто сказав Що це плюси моєї карти. Це я перерахував на мій погляд зручності роботи з зовнішньою картою. Про "3 в 1" я навіть і не спорю але це і не бюджетний варіант а токож не дуже то і внутрішня.

Ні в якому разі не хвалю своєї карти - навпаки бачу багато мінусів. Хоча як на мене всі карти до 3500 а може і більше гривень звучать однаково і всі їхні цифрові конвертори бажають кращого.

Сам не проти поміняти таку карту про яку Ви пишете.

Крім того, FW є ізохронним протоколом.

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти