Головна сторінка » Список форумів » Музичні інструменти та звукове обладнання » FL Studio та Yamaha psr...в якості мідіклавіатури.....
FL Studio та Yamaha psr...в якості мідіклавіатури.....

допоможіть розібратьсь ..чому затримка звуку при виході на динаміки?   чи повязано це із звуковою картою?? 

пробував підключати інструмент на лінійний вхід до компа затримка теж є.на виході ...

хто підскаже це причина в звукові ?... чи в процесорові? або щось може інше..............?

Звукова карта повинна підтримувати ASIO. Якщо нема каси на нормальну карту - є "костиль" ASIO4ALL.

тобто "костиль" ASIO4ALL. компенсує при роботі з FL Studio затримку звуку?

asio4all реалізовує протокол асіо під любу звукову карту. він з емулює роботу цієї технології під вашу звукову(простіше там можна буде виставити час затримки - якщо зменшувати буфер обміну і навпаки)
 

безмежно вдячний!! зменьшивши розмір буферу зменшив затримку...покищо цего результату достатньо!!

тобто щоб добитись кращого результату потрібна звукова гарна із підтримкою ASIO ???

можливо хтось підскахе яка саме??

хоча на перших порах я думаю достатньобуде і цего що є

!!)))

Яка підходить під Ваші запити і збігається з фінансовими можливостятямиЇх десятки найменувань і писано про них переписано.

я розумію ігорю!!! наприклад для написання фонограм мінусів    як початківцеві??

яку наприклад порадили ви?

без фанатизма в ціні!)))

наприклад http://www.ukrshops.com.ua/goodgod54554/Creative_X-Fi_Xtreme_Gamer.html

підійде?

Та не дуже... Це мультимедія. Для геймерів більше...

А який бюджет?

Якій ви надаєте перевагу внутрішній чи зовнішній карті?

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти