Головна сторінка » Список форумів » Вітаємо » З днем народження
З днем народження

Від щирого серця вітаємо Ігора Гарваса Із днем народження!!!

Щира пісня несе радість, любов і кохання,

Тож приймайте пане Ігор від нас ці вітання!!!

Би вас біда обминала, І жаба не тисла,

Міліція не спиняла, І капці не гризли.

Би ви нічим не журились та й добре ся мали,

Би ви такі файні були – гей би цицьку ссали.

Би вас дощі не мочили, лиш сонечко гріло,

І аби вас  до сто років любити кортіло.

Даруємо нині вам музику й спів,

Бо їх  генерують сердець наших струнки,

З пошаною гурт братів Гаврилюків

Із назвою «Дністрянські візерунки»!!!

Приєднуюсь до привітань. Щастя та здоровя, багато добрих халтур. Хай щастить!

З днем народження, п.Iгор!

Пане,Ігорю,всього найкращого,здоров"я,успіхів,злетів.Щоб Ви ще довго радували нас своєю ерудицією та знаннями.З повагою...

Щиро вітаю, всіх благ земних, здоров'я і грошовитих клієнтів!!!

Друзі, щиро вдячний за привітання!!!  (Вибачайте що не зразу відписав. На те були причини).

   Міцного здоровля !        довгих літ прожити !   кохання великого !   абис грав і ніколи не ставав ! ! !

Едельвейс твоє вітання нагадало мені один анекдот. Помер трамбоніст-віртуоз, попав в рай, сонечко, тіньочок, ліг поспав, проснувся чує, а з пекла такий музон руже, дуже потужна духова група, думає от би з ними пограти, підійшов до воріт, там святий Петро, трамбоніст до нього, можна я піду з пацанами полабаю, той каже йди, але назад сюда тобі вже будуть двері закриті. ПІшов він знов поспав, полабав в тіньочку, а музика не стає, ей думає будь що буде йду. Забігає до пекла став біля хлопців  і пішов вишивати, грає годину, другу, п"ять годин каже хлопці йдем на коду, на, шо відповідь ми в пеклі в нас тут коди нема. Тому я би побажав грати кілько хоч і кілько мож. Успіхів!!!

Вітаємо з Днем Нароження  кльвого  музиканта гурту  ЗАБАВА з Винників - Бедзя Іванишина. Бажаємо міцного здоровя, натхнення в творчості, злагоди в сімї, регулярного, стабільного парнасу. З повагою Василь.

Також хочу доєднатися до вітань пана Василя і привітати дісно кльово лабуха і передовсім  хорошу людину Бедзя Іванишина з днем народження!!! Хочеться побажати здоров"я міцного, щастя, творчого натхнення, злагоди і люббові...

Нехай тепло людських сердець

вам душу щиро зігріває,

І переможних справ вінець,

Хай вашу голову вінчає!!!

З пошаною і повагою усі учасники гурту "ДНІСТРЯНСЬКІ ВІЗЕРУНКИ"!!!

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти