Головна сторінка » Список форумів » Музичні інструменти та звукове обладнання » Акустика FBT
Акустика FBT

Друже ти придбав тільки перші фірмові колонки а я вже їх повір перемацав  ого і поки що зупинився на них бо це хороший варіант. Ціна-якість задовільняє. А то що кому скільки років то просто по дитячому. Я ставив ці колонки і два саби Fbt Hmaxx 100sa то повір що груди запирало і на відстані. Без добрих сабів звичайно що такого качу ніколи не буде. Це ж дванадцятка і то я писав. В них гарно звучить голос і легко співати. Якісні колонки. А то що там пише монітор то на пластикових колонках від Fbt так пише на всіх, І на FBT HimaXx 60a також, Хоча вона має 900ват і по частотам іде від 40 по низах і до 20000, Що мало які топи так мають, Купляй до них як мінімум один саб і тоді відчуєш різницю і потім напишеш.

Мікрофону мало в ці топи попадає в прямому смислі? Як з цим боротись? Лиш не треба порад ніби скрути музику чи додай ще міку...

Ти товариш маєш реально проблему з настройкою з цими колонками. Повір що там все гаразд по всіх параметрах. Полюбому щось не так підключаєш а можливо проблема у шнурах або пульт. Незнаю. Тобі так ніхто не скаже. Це топові колонки і в них звучить все як має бути. І мікрофони і лаба, все на висоті. А може щось з колонками не так ??? Не можливо це сказати та щей по словах. Приїдь і я тобі продемонструю як вони мають звучати. PS. Привези свої і порівняємо. Думаю що це не проблема у колонках. Потрібно шукати причину.

Didushko-Dima

Та шо ви б"єте поклони тим новодєлам - стоять скромні компоненти  візьмем навіть потужніші серії
 FBT HiMaxX 60 - B & C 15NDL76  динамик видає 350w rms, а драйвер de610  80w .Спіцілісти зара скажут жи рама в голосника, шо стоїт в шідісятках, виглєдає по єнчому . Питанє на засипку: чиму любий старичок  з серії DE-75&85 чи 700&750 криє, як бик вівцю новенького і дорогущого,наприклад ,   DE-910 ?

 

Didushko-Dima

А на рахунок Maxx 4As Мікрофону мало в ці топи попадає  ти правий     12HPL76 або HPL64  200-ватний  з драйвером   DE12( практично піщалка, хоч і не погана) - це є ні про що , тим більше в  безсабовому контексті. Хочеш працювати на одних компактних  і віднсно легких топах  - шукай з  якісними дводюймовими драйверами і з робочою частотою  хоча б від  1000-1200 Hz  .А якісних  12 з глибокими низами  хватає , хоча без саба це не дєло.

 

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти