Головна сторінка » Список форумів » Горло-наша проблема!!!!!! » Советы тем. кто поет
Советы тем. кто поет

1. На работе (музыкальной :-) не есть чеснок, семечки, острые блюда.

2. Съев грецкий орех (бывает в черносливе под сливками) Вы существенно приглушите голос - не такой "звонкий", меньше высоких частот.

3. Восстановить звонкость голосам можно съев даже одну дольку лимона.

4. На работу (музыкальную :-) брать с собой термос с чаем в котором травы, малина и т.д. - чем больше всего полезного намешено, тем лучше. В перерывах между отделениями достаточно по 50-100 гр. такого чая.

 

 

Дуже слушні поради. За негативний вплив соняшнику, горіхів, я давно знав, а от те, що лимон відновлює дзвінкість звучання голосу чую вперше. Дуже дякую за інформацію.

Вiзьму на замiтку!!Спасибi!!!!

А ще краще залимон з'їсти кусочок ківі!!

А я помітив, що дуже позитивний вплив на якість мого вокалу має кросовий біг. Після кросу співається легше і дещо розширюється діапазон. Пояснити це зовсім не складно.

Шановні!!!!!!!!!! Взимку рекомендую маленький термосок з чаєм(стакан кипятка,одна ложка меду та долька лимону) глоток перед тим як співати.Я зараз піля кожної халтури на ніч випиваю чашку чаю з рамашки або з липи.На утро Ви,як соловей.НЕ ВИКОРИСТОВУЙТЕ КАТЕГОРИЧНО ТРАЙСІЛС ТА СТРЕПСІЛС.ВОНИ ВБИВАЮТЬ ФЛОРУ ЗАЩИТИ ГОРЛА,ТА ПРИВЯЗУЮТЬ ВАС ДО ЦИХ ПРЕПАРАТІВ.!!!!!!!!!!!!!!Дякую,що прочитаєте та послухаєтесь до поради.Опит вже є!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 

знайшов цікаву інформацію, кому може буде цікаво, то скопіював. посилання тут

в матеріалі йдеться про спів, вправи, постановку голосу, прийоми та методи збереження та підтримання голосу і т.д. В загальному цікаво і багато корисного, можливо комусь пригодиться

А советы для екстрим вокала будут?
Занимаюсь по видео Влада Лобанова, но пока безуспешно :(

кава іконячок провірений спосіб, або тепле пиво!

 

тепле пиво - так, а кава з коньяком дає хрипотцу в голосі і довго не протягнеш, хіба як варіант за хвилин 15-20 до столу, інакше голос сідає, стає глухим

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти