Головна сторінка » Список форумів » Вільне спілкування » Скільки відсотків музичного матеріалу ви граєте "наживо"?
Скільки відсотків музичного матеріалу ви граєте "наживо"?

Scorpion, "...От і все,що треба було довести;..."

Ну і що саме? І головне для кого і для чого? Щось я не одразу звернув на цей ваш посил увагу.

Те, що не дуже охоче весільні музики відповідають на такі питання. От, наприклад про попередження наречених, що спів буде під фонограму, ніхто навіть словом не заїкнувся. Самим собі довести.,що бояться ще деякі люди так подавати свою працю. Я вважаю, що спів під фонограму це також робота. а головним завданням музиканта є створення відповідного настрою гостей за допомогою музики. От, наприклад, у Kам'янці власниця одного з ресторанів розказувала,що в Новорічну ніч в її закладі працюватимуть музики з Києва: ведучий, пара вокалісток і саксофоніст. Сказала,що цей гурт в них уже другий рік підряд, і нікого іншого вона для своїх гостей не хоче. А яким чином музиканти змогли себе так зарекомендувати-то вже інше питання.

Про кількість "живого" лабла в репертуарі, чи настанова для усіх як треба...   Я не ЦК Капеесес  і настанов ніяких не даю... В моєму пості дана частково відповідь про використання ноута , де я не попереджую замовників(що і зрозуміло) і за це мене ніхто "не розстрілює" , але й не роблю вигляд , що "граю". Якщо говорити про відсотки, то це залежить від кількості "достоєвських" , які хочуть,щоб їм хтось та щось заграв. А як це вимірювати, я не знаю.   Взагалі ,чесно кажучи, відпадає бажання після прискіпливих зауважень встрявати в дискусію. Мабуть ,так і зробимо.

Пане Василю, не ображайтеся на мене чи ZZ2000. Ніхто з нас не хотів зменшувати ваше бажання дописувати в темі. Та й ми не суд останньої інстанції, щоб приймати якесь рішення. Ви дійсно дали відповідь на запитання поставлене на початку теми та ще й детально змалювали ситуацію, яка відбувається в реальному  житті ресторанного чи весільного музики. Та й зауваження були не такими прискіпливими. Не сердіться! 

Василь, "...Взагалі ,чесно кажучи, відпадає бажання після прискіпливих зауважень встрявати в дискусію..."

Ну, які ж ми всі чуттєві...,  Я ж смайли у постах ставив, не вже не ясно? Плюс, я ж пояснив, що нікому не в образу посил свій висловлюю, а ви вже тут гніватись як мала дитина...

Scorpion, "...музики з Києва: ведучий, пара вокалісток і саксофоніст...   ... гурт в них уже другий рік підряд, і нікого іншого вона для своїх гостей не хоче... .... яким чином музиканти змогли себе так зарекомендувати-то вже інше питання...."

Во-во, інших вона не хоче, мабуть тому, що з цим колективом комфортно і ненапряжно відпочивати, а це для гостей вважаю головне. А дивлячись на їхній склад, працюється звісно під фонограмки і може й не зовсім мінусові (вчому я майже впевнений), але головне в тому всьому результат, а результат - два роки підряд людей всеодно замовляють бо добре. І правильно роблять, що замовляють. Я думаю, що замовниця, скоріш за все, основну масу своїх місцевих лабухів чи артистів знає вже мабуть майже поіменно, а замовляє приїзджих. Висновок простий, свої вже приїлись як гірка редька, хочеться когось іншого, навіть під ті ж фонограми і навіть під повний плюс. Опять же гонорово, з самого Києва приїзджі, во!  Нічого дивного в тому не бачу і вважаю то нормально. Сам іноді погоджуюсь поїхати відпрацювати з кимось банкет чи місяць-другий у ресторані у іншій місцевості. Але чому замовляють не своїх, чогось не задумувався над тим ніколи... Мабуть тому, що людині хочеться бачити іноді нові обличчя, а ще з чужими легше з грішми при оплаті розлучатися  . Не так тоді кляте жабеня давить. ІМХО

Приїїзжі, заїзжі, маститі, народні - одним словом " СВІЖЕ МЯСО"  це взгалі окрема тема. Є люди які своїм артестизмом завойовують  клієнта і під плюс.  

А тепер до теми. Скільки відсотків музичного матеріалу ви граєте "наживо"?   Як поставлене питання так і відповідаю - як де, і як кому,і як за що. Є люди ( достоєвські, як каже Василь) що хочуть живого і ЧАСОМ самим поспівати, пограти - а нам заплатити, граємо в живу ( за виключенням самограйки), хоч і працювалось з барабанами. А якщо клієнт  має потребу в  китайському АЙФОНІ ( цитую ZZ2000)  - спочатку на своєму  включає, дає нам прослухати - а потім каже: " ВКЛЮЧІТЬ"  і ми з ВЕЛИКОЮ РАДІСТЮ виконуємо бажання Дорогого Клієнта  - ВКЛЮЧАЄМ +++.

Вибачте що втручаюсь в вашу дискусію. Хочу запитати.

А скільки коштує живий колектив на весілля у Львові?

Дякую за відповідь наперед.

vasaSHALEVA.  Це питання було в інших темах. Краще вже запитати : Як часто замовляють живі колетиви. Хоч по Львову є не мало колективів, які працюють в живу. Так на рекламних сайтах цих колетивів  по "ахають", по хвалять, напишуть позитивні відгуки, а в результаті одиничні грошовиті коропоративні виступи, одиничні дорогі забави.  Але як пише І.Гарвас - не опускають руки, хоч для себе, для душі, але грають.

А скільки коштує живий колектив на весілля у Львові?

Від 500 баків і вище, найчастіше - 500-1000 баків.

Sharik, все вірно вказав. Не можна так примітивно підходти до питання. "Скільки", "за скільки". Заробляння музикою це не конче гра на весіллі. Є надавання уроків, сесійні послуги, консультації. Музика це швидше приробіток. Дуже вихвалятися що "маю забитий весь календар" теж не дуже варто. Всі нормальні люди в вихідні дні відпочивають, а музиканти полишають сім'ю і йдуть заробляти копійку. Звісно що кавАлєрам це не зрозуміти. В свій час я подібний режим пройшов. Це тягнулось роками. Середа-субота-неділя танці, або концерти чи весілля. Поки молодий, то цікаво, з часом починає нудити від тої монотонності. На днях питав в колеги Ігора Хомина (гурт "Рімейк"  http://remake.lviv.ua/ )  скільки вони платять за оренду апаратури на гру на весіллі чи корпоративі. То це: 300-400$ (разом з бек лайном + звукач і стейджмен). 

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти