Головна сторінка » Список форумів » Вільне спілкування » Скільки відсотків музичного матеріалу ви граєте "наживо"?
Скільки відсотків музичного матеріалу ви граєте "наживо"?

А мені до вподоби, ось такий варіант http://youtu.be/Dm-7w505O60 зовсім випадково натрапив ... Хлопаки молодці, якщо треба то хочеш "наживо" з міддю та барабуцами, а хочеш "намертво" з ноутом та спецефектами. 

Я рахую що не важливо скількі ти граєш в живу  важливо як ти весь матеріал людям подаєш

Дует  Парк.м.Луцьк.Колись  грали  повністю  живим  колективом.Потім  розділилися  і  пішли  самограйки.З  дружиною  на  самограї  відкосили  12-14  років.Зараз  ноут. Клавіша  стоїть  як  що  хтось  попросить  заграєм.Молодятам  зразу  попереджаем  що  фанера.Але  все  життя  не  випускаю  гітару.Останнім  часом  трохи  все  то  задовбало(Фанери)  хоч  і  роботи  валом.В  тому  році  відкосили  44  весілля.Але  душа  просить  живого  колишнього.От  і  вирішив  зібрати  хлопців,згадати  молодість.http://www.youtube.com/watch?v=LItUeMEXOHY.

Ностальгійка... Приємно... Молодці... 

Я рахую що не важливо скількі ти граєш в живу  важливо як ти весь матеріал людям подаєш

Різниця тільки в тому хто ти? Музикант чи "Включатель"

pete fedyshyn, "..Різниця тільки в тому хто ти? Музикант чи "Включатель..."

Та вже і в цьому основній масі замовників, так як і основній масі лабушні, усім без різниці...  "Лиш би делал кипеж, до погромче" і головне щоб не дуже дорого за то всьо просив.

Та  вже  не  сильно  всім  пофіг.Все  більше  людей  приходить  і  питають  живий  інструмент.На  власному  прикладі  знаю.Напевно  вже  людям  надоїдає  одноманітність.Як  колись  зайдеш  в  кабак  грають  Одессу,в  другий  по  іншому  вокал  інструментал,в  третьому  все  інше.Цікаво  було.А  зараз  та  сама  Одеса  Корольова  в  кожних  лабухів.От  і  задумуємось  потроху  вертати  живу  музику. 

От і задумуємось потроху вертати живу музику. VANOLABYX

Так,я теж тої думки!!!Жива є жива.

VANOLABYX, "...От і задумуємось потроху вертати живу музику. .."

Так а що ж тут задумуватись, стаєм тай лабаємо, ніхто ж не протів того щоб вертати і полабувати вживу. От тільки башляти за то живйо стільки скільки воно має коштувати чогось мало бажаючих знаходиться... Усім чомусь хочеться злапати живу команду по ціні одного ноута за пів дня...  Коло якесь - Нехочуть башляти - не хочеться й задурно вживу лабати, бо задурно вживу лабати то себе не поважати, а себе не поважати то від інших ніколи тої поваги не мати...(каламбурчик, блін )  От і рулять поки що МП-тришки...

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти