Головна сторінка » Список форумів » Вільне спілкування » Скільки відсотків музичного матеріалу ви граєте "наживо"?
Скільки відсотків музичного матеріалу ви граєте "наживо"?

Яке співвідношення музики: ноутбук-гра на інструментах (самограйка також приймається) у вас на забаві?

І чи попереджуєте Ви своїх замовників, що "граєте" під ноутбук?

От і все,що треба було довести; Тема провисіла півдоби, 36 переглядів, жодного комента. Висновки,як кажуть, робіть самі...

Прошу модераторів закрити тему.

50х50, крім тогомайже завжди є побажання молодят після танця молодої  включати і дискотеку. Але однозначно відповісти важко - кожне міроприємство не схоже на інше. Інколи працюємо і 90% вживу, а іноді і навпаки. Але одне правило я виконую завжди - стаю за інструмент на початку свята і відхожу  від нього в кінці. Ми працюємо без перерв.

ВІдповідь ТУТ http://www.minus.lviv.ua/forum/thread/3308/              http://www.minus.lviv.ua/forum/thread/3643/             http://www.minus.lviv.ua/forum/thread/3717/               http://www.minus.lviv.ua/forum/thread/3935/       

"...Скільки відсотків музичного матеріалу..."

Це репертуару? Чи як?

Я так зрозумів, що у цій темі для усіх "живих" лабухів ще раз дана можливість навипередки похвастатись тим, що вони все-таки ще "грають наживо" не те що "інші" і притому "грають почті все". Да? А як з тими котрі "наживо" тільки співають? Припускаю, що то стане чергова темка за "живих" і "мертвих", про яких вже не раз йшлося на сторінках сайту. А що то усім дасть? Замовляли і будуть замовляти, тільки різниця в оплаті буде різна тай всьо...

ZZ2000, тих, які співають наживо-поважаю (причому, якщо якісно наживо-то дуже поважаю), тому що сам не можу похвастатись хорошими природніми вокальними здібностями для сольного виконання. Ні в якій мірі не хочу образити тих, що співають під ноут. Є ж різні склади гуртів, специфіка роботи; питання більшою мірою стосувалось гуртів, які складаються з більше, ніж двох учасників, і у яких є музичні інструменти (в декого для бутафорії, в декого для прямого призначення). Ви праві, коли пишете, що для різної публіки є свої цінові, смакові, соціальні уподобання. Я, наприклад, не впишусь в поняття "наживо" в розумінні пана Гарваса, бо використовую "самограйку" і т. п. 

Тема була створена для того, аби музики могли висловитись в якому напрямку вони розвиваються: мп3шному-чи інструментальному, і що більше їм подобається. Адже, коли крім хороших вокалістів з ноутбуком в гурті є ще хороші музиканти з інструментами-можливості колективу стають більшими.

В нас співвідношення ноут-інструменти - 70 на 30. Граємо переважно польки, марші, молдавські вівати, поп. інструменталки, замовлення гостей, якщо нема фонограми.

Вітання! Скажу одне,що "не страшно" ,коли будь -де скаже "пасєтітєль" чи гість : " Сиграй шоб душа развєрнулась , а потім свєрнулась". Колега володіє інструментом , я не буду казати , що "грає ВСЕ", але грає ,якщо хтось хоче показати нам свій "кругозір " в музиці загалом. Ноут і навіть міні - диск ставиться, але за клавішами ніхто не корчиться і не робить вигляд ,що там він щось нажимає. На моє переконання, той , хто "йде " в "лабушанську музику ",повинен володіти професійно інструментом, а не на "піонерському " рівні, інакше ,впевнений, цей "музикант"виглядає жалюгідно,коли ,виломуючись за клавішами , не розбирається в цьому.

Scorpion, "....  питання більшою мірою стосувалось гуртів, які складаються з більше, ніж двох учасників, і у яких є музичні інструменти...."

Ні в якій мірі не хочу образити, але ви ж розумієте, що значить правильно поставлене запитання чи назва теми, да. Невже не можна було так то й зробити .  Ви ж у свому пості до мене досить чітко все визначаєте і називаєте. А то виходить на ваше питання у відповідь така от вода :"...Скажу одне,що "не страшно" ,коли будь -де скаже "пасєтітєль" чи гість : " Сиграй шоб душа развєрнулась , а потім свєрнулась". Колега володіє інструментом , я не буду казати , що "грає ВСЕ", але грає ,якщо хтось хоче показати нам свій "кругозір " в музиці загалом. Ноут і навіть міні - диск ставиться, але за клавішами ніхто не корчиться і не робить вигляд ,що там він щось нажимає. На моє переконання, той , хто "йде " в "лабушанську музику ",повинен володіти професійно інструментом, а не на "піонерському " рівні, інакше ,впевнений, цей "музикант"виглядає жалюгідно,коли ,виломуючись за клавішами , не розбирається в цьому..."   (не в образу для п.Василя навів, а так - для прикладу)  Вибачте, це взагалі про що? Про кількість "живого" лабла в репертуарі, чи настанова для усіх як треба...

ZZ2000, пан Василь просто дав поширену відповідь на запитання!

Еге ж, поширену і повчальну.

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти