Головна сторінка » Список форумів » Вільне спілкування » Марші
Марші

Мене зацікавило питання.

А хто який марш виконує при зустрічі молодої пари?

Мендельсон

аналогічно!!....

 

Колись, років так зо 25 тому, ціна на весілля була, як нині пам,ятаю 300 рупій. Лабали халтуру у Львові на Зеленій, в приємній кафешці на 2 поверсі.  Ми з Долинського р-н. Так от, з тамтого весілля, привезли грошей поверх 700 ! рупій ! Більша частина заробиласі маршовими ! О ТО БУЛИ ЧЄСИ КУРВА ! ГА ! ПАМ,ЯТАЄТЕ ? ? ?

Виконуємо "За україну". Або будь - який козацький... На нашу думку офіціоз типу з Мендельсоном, на весільній забаві не актуальний... Це ж не РАГС.  (Повторююсь це наша думка і я її нікому не навязую).  Коли у нас у залі розписка на чолі з працівником РАГСу то звичайно включаємо Мендельсона.

Цікаве запитання. Правду кажучи ніколи над таким не задумувався... Зустрічали молодят нормальним українським маршем і не заморочувалися... А, що на вашу думку треба виконувати??? Я, як пан Беджю, Марш Мендельсона вважаю не доречним...

На зустрічі батьків Мендельсон ні до чого. Це українська традиція - батьки зустрічають дітей з хлібом із сіллю.

Мендельсон я практикую вмикати коли молодята урочисто входять зал із столами, а всі гості вже сидять. Тобто після зустрічі і дарування. І то, якщо весілля не "в вишиванках". 

Дякую всім за відповіді. Ми насправді ніколи не грали мендельсон також. Просто стало цікаво

Марш Лабухи

 

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти