Головна сторінка » Список форумів » Вільне спілкування » Жарти, чи приниження гідності музиканта, людини????
Жарти, чи приниження гідності музиканта, людини????

Створення цієї теми в мене виникло спонтанно... Всі творчі люди, та й не творчі, але  як кажуть " з вогником в душі", чи з " бісиками в очах" полюбляють жартувати. Але чи завжди ці жарти доречні? Бачив, що в нас на ФОРУМІ, часом не розібравшись в самій темі, чи смислі жарту, смайлика, коментах - виявляли БУРХЛИВИЙ ПРОТЕСТ тій особі, яка не вдало ( чи навпаки вдало)  пожартувала. Цікаво як спримаються жарти в різних муз.колективах, гуртах, конторах - в першу чергу ( ясно, що з Асусом на одинці не пожартуєш)..? Чи ви знаєте ситуації, де ЖАРТ ставав причиною розладу, конфлікту в колективі? І головне - чи вважаєте, що вдалий, чи не вдалий ЖАРТ може принизити ГІДНІСТЬ МУЗИКАНТА, ЛАБУХА????

Коротко дам відповідь від себе. Скільки граю, чи спілкуюсь з такими як сам - жартую завжди. З колективами з якими я працював, які мене знають, з якими я навідь познайомися ТУТ - завжди було весело. За певний стаж мого "лабушного лайву" конкретно ніхто не заявляв про мої зверхні жарти. Взагалі то стараюсь не зловживати жартами. Прошу ВИБАЧЕННЯ В ВСІХ ТУТ, що може теж не ВДАЛО, чи ДУЖЕ ВДАЛО ПОЖАРТУВАВ... Але скажу від себе - не виникало  в мене конфліктних ситуацій через ЖАРТ мій, чи друзів музикантів. Навпаки разом і ЖАРТАМИ і сміх...чками, час на забаві пролітає не замітно, менше зациклений на проблемах всіх оточуючих, веселіше йде забава. Не чув особисто, що чийсь жарт привів до розвалу колетиву. От і цікаво,як воно насправді. Чи має ЖАРТ  МЕЖУ. Щиро дякую Всім читальникам ( тьху - знов ляпнув, щось не те)- приєднуйтесь, пишіть!!!!!

 Привіт Шарік! ))))Як казала моя мама, "ліпше жартувати аніж хорувати"!!!   Як на мене, без жартів немає позитивного настрою в будь якій сфері роботи, не тільки лабуха...  Жартуємо постійно і постійно одне одного підколюємо, інколи навіть дуже гостро! Хто нас з напарником перший раз бачить чи чує наші підколки - з насторгою дивиться......  Але потім ми пояснюємо що такий стиль життя в роботі дає успіх позитиву і настроює на правильний лад в роботі!  Як на мене жарт має бути оправданий і зважений - до людей яких перший раз бачиш! І краще 100 раз подумати чим ляпати бо можна і біди наробити, а з людбми з котрими вже не один пуд солі зїв - можна жартувати аби не хорувати ))))   Завтра зателефоную бо щось давно не общалися)))  Заодно і пожартуєм! ))))

Кожен проф.співак має свій напрямок, вектор за що його люблять та слухають, не один видатний артист не буде співати пісню іншого видатного артиста тому що вона загубить свій колорит, восприняття, а лабухи стараються співати всі пісні-шлягери так щоб вона сильно не відрізнялась хоча не завжди це вдається.Короче чим більше ти Макс Галкін тим більше ти популярен. А жарти вже між нами є та ходять приклад жарт №1 Мацевко та йому подібні. Несіть в масу красоту співу і ви ніколи жартів у свою адресу не почуєте. Це факт.

Юрій Рубай, "...Кожен проф.співак має свій напрямок, вектор за що його люблять та слухають, не один видатний артист не буде співати пісню іншого видатного артиста тому що вона загубить свій колорит, восприняття, а лабухи стараються співати всі пісні-шлягери так щоб вона сильно не відрізнялась хоча не завжди це вдається..."

!!!!!  Ну Юрик, оце то ти врубав!!!!  Я впав !!!...... Головне, щоб у того як ти кажеш "проф.співака" той його "напрямок" не зачепився за його той "вектор" бо не туди заведе

 

"...не один видатний артист не буде співати пісню іншого видатного артиста тому що вона загубить свій колорит восприняття..."

М-да... Не бути мабуть нам в цій жизні "видатними артистами".

Юрій Рубай

Сцена та халтурка-різні речі , і статус тут в прольот ! Основне ,щоб робОчий час проходив цікаво,весело і з кайфом.Ясно,що з "бараном" і не пожартуєш, але пробувати потрібно.Колись мої товариші пожартували на забаві між собою ...Давайте про бл...ів поговоримо,а як там твоя жінка Іване ,га? Жарт сприйняли на ура !!!

Привіт Ковалику та Васьківу !!!  

Колеги,  цілком розділяю ваши думки. Дякую

Жартувати чи ні - залежить від тих людей кому адресовано. А я люблю жарти, але розумні, бо від молоді на танцях часом чую повні нісенітнеці, але схвальний гигіт... Тож така моя думка.

Привіт браття-лабухи.Читаю я ваші пости і в моїй уяві вимальовується портрет сучасного, середньостатистичного лабуха-тільки без образ : жмот(за копійку вдавиться),злий на весь світ(бо слава обминула стороною,халтур мало,не беруть,старий став,дівки уваги не звертають),завидний,(бо конкуренти більше косять),брехун(не буду уточнювати,місця не вистачить),з манією величі,лінивий(бо впадло вчити нові пісні,репетирувати,йти за течією сучасності,а самому творити-Бог не дав).Скиглій,та ще й боягуз. Продовжувати???   А народу ближче до душі Дзідзьо,або Андрій Мацевко,подумайте,чому?  Вибачте,трохи від теми відхилився.

Ну, брате, про Мацевка трохи перегнув...  Дзідзя просять, доволі часто, Мацевка - ніколи.

Я про Мацевка як про явище згадав,зрозуміло,що це не персонаж для наслідування,але люди його"по приколу" на весілля запрошують і це опудало має певний попит.

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти