Головна сторінка » Список форумів » Вільне спілкування » Жарти, чи приниження гідності музиканта, людини????
Жарти, чи приниження гідності музиканта, людини????

Myhailo1962 - "...уяві вимальовується портрет сучасного, середньостатистичного лабуха-тільки без образ..."

Клас! прям "картина маслом", як сказав би один персонаж з фільму . В саму точку за спостереженнями...  Ще забув про вели-и-и-ку українську ЖАБУ яка чуть що так зразу скаче тому лабуху на груди і так починає там скакати та товкти лапами що йому й повітря ніяк сапнути бідоласі...

Myhailo1962 - я так зрозумів Ви писали той портрет з себе.

Я не ображаюсь

SHARIK пригадуються мені ваші вислови, що приємно і легко працювати в колективі де розуміють жарти, на щастя чи нажаль не знаю, та у кожного є своє розуміння жарту, яке залежить від рівня освітченості, закомплексованості і навіть місця проживання, на кожному рівні своя межа... Досить часто від сільської кавалєрки (а саме, такі "звірі", які знають дві пташки жабу і миш) злітають їхні жартівливі перли типу "Я тобі руку вломлю"..., чи ще якість садистські звороти, находяться люди, які ті жарти "хавают" і ржут, як не від гумору, то від страху, або за компанію. Так само серед лабухів є люди різного інтелектуального розвитку і вихованості, і межа між жартом та образою досить розмита, все залежить від ситуації і настрою, мало, що може відбітись, бодун, загул, критичні дні і т. д.

Олег Гаврилюк, "...бодун, загул, критичні дні і т. д..."

.

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти