Головна сторінка » Список форумів » Музичні інструменти та звукове обладнання » ROLAND VM3100 Pro відгуки
ROLAND VM3100 Pro відгуки

Плюсів? Тобто, вокал в динамічний мікрофон на МР3 мінус з інтернету? Так, інтегрованої буде достатньо.

 якщо ви не користувались компресором та не володієте звукозаписом - почніть з інтегрованої звукової карти та софтових компресорів. Інакше - гроші на вітер. Залізо не дасть приросту якості без розуміння процесів.

Компресором софтовим,або "залізом"  я думаю -не є великою наукою,тим більше що літератури та статей в неті більше ніж достатньо(вже начитався),а варіант з інтегрованою картою я не розглядаю бо якості  тої що потрібно небуде.У мене є варіант з конденсаторного мікрофона, цифрового Rolanda vm3100pro  по платі до компа(і те й інше є у мене в наявності),тільки 2 питання : -в ролі звукової виступить пульт???      - якою софтовою програмою користуватись в цьому варіанті???Дякую за співбесіду.

Ти вже його підключив чи ні ?  до нього треба картка RPC1,старий віндовз 98 ,тому -що старі  драйвери  і програму Sonar . Колись возив ці девайси ,то що знаю розказую.

Roland RPC-1 Аудиокарта PCI

RPC-1 использует формат R-BUS фирмы Roland для обмена данными восьми каналов 24-битного/96 кГц цифрового аудио и MIDI по одному кабелю. Это позволяет Вам посылать MIDI Time Code (МТС) и управлять транспортом и "виртуальными" фендерами из секвенсорной программы, используя Roland V-микшер.

Однокабельный интерфейс RPC-1 облегчает экспорт аудио от V-микшера фирмы Roland или XV-5080* в ваш компьютер. Используя опциональные интерфейсные устройства, вы можете преобразовывать балансные XLR аналоговые входы и AES/EBU' в R-BUS, что делает RPC-1 чрезвычайно гибким аудиоинтерфейсом.

R-BUS кабель это все, что нужно для маршрутизации восьми каналов 24-битного/9б кГц цифрового аудио между готовыми продуктами R-BUS, и аудиокартой RPC-1 установленной на вашем PC.

Дякую,але я не мав практики роботи з компресором,тому "темний".

***

Компресором софтовим,або "залізом" я думаю -не є великою наукою,тим більше що літератури та статей в неті більше ніж достатньо(вже начитався)

І справді - дурне діло нехитре :) Тільки якщо Ви почнете писати вокал з компресором Роланда, то він буде записаний з компресором. І розкомпресувати його буде неможливо. Тобто, помилки в настройках компресора залишаться помилками на трекові. Так що краще перші пару років користуватись софтовими компресорами в інсерті каналу, після запису вокалу. А вокал писати чистим.

 

варіант з інтегрованою картою я не розглядаю бо якості тої що потрібно небуде

Попервах якості не буде ні з яким залізом. Повинно прийти розуміння, що конкретно не вистачає, а що буде зайвим - тоді можна щось купувати. А поки що покупки - гроші на вітер.

в ролі звукової виступить пульт???

Якщо придбаєте RPC-1 - так. Потрібно буде лише встановити Windows 98.

якою софтовою програмою користуватись в цьому варіанті???

будь-яким мультитрековим аудіоредактором або DAW. Головне, щоб він став на Windows 98 :)

 

Я б купив карту типу ESI Juli@ і заводив у неї лінійний вихід з Роланда, якщо Вам кортить його використовувати. Але краще продайте його і купіть доброго преампа.

дякую за поради.Я його підключив,тільки ще не пробував,драйвера пішли на ХР і сигнал ніби є,А що тільки в 98 буде працювати ХР  не буде?

підключив плату ,поставив 98 Віндовс,інсталював.Сигнал на RPC-1 іде,навіть дорожки мигають на її програмі,а от звуку немає..... Справа в тому що в мене ще стоїть Аудіджі СБ на виході.ПИТАННЯ -як їх синхронізувати?

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти