Головна сторінка » Список форумів » Відділ духових інструментів » Мікрофон для духових інструментів
Мікрофон для духових інструментів

Успіхів у реалізації!!!

Дякую!!!

 

Десь тут на "мінусі" була шикарна прищепка Audio-technica.....

маю на вибір:shure beta 98 H/C,audix 20i,audiotechnika atm 350.Хто що скаже,пораде?Особисто прихильний до третього .

Віталік, а Тобі мік в радіоситему, чи в шнур?

atm 350

Василь,в радіо систему.Думаю краще би аудіотехніка,бо маю систему цієї фірми.

Shure або Audiotechnika, обидва кльові мікрофони приблизно однакового класу. Це без різниці, шнур чи база, через шнур з перехідником кожен з них краще буде звучати за любу радіосистему.

Але якщо у Вас система вже є, то логічно купити такий мік, і ще прикупити перехідник до шнура. Коли не треба далеко відходити, можна через шнур і почуєте різницю, яка заставить Вас використовувати радіосистему тільки при крайній необхідності)))

Ось такий перехідник http://www.soundcase.com.ua/glavnaya/mikrofoni/aksessuari-dlya-mikrofonov/fantomnoe-pitanie/audio-technica-at8542 +фірмовий шнур, найкращий комплект.

Андрій GoodSax ...

а проблем не буває з омністю мікрофонів і трансміттера?Я зараз використовую на системі Аудіотехніка (не пам'ятаю моделі) мікрофон Superluks,нормально звучить -без проблем,але як буде з бетою98,або АТМ 350 поводитись не знаю.Я думаю аудіотехніка і її АТМ350 "зпаруються" добре?Ваша думка?дякую...

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти