Головна сторінка » Список форумів » Музичні інструменти та звукове обладнання » Ритм машинка,яку вибрати????
Ритм машинка,яку вибрати????

Паньство, хочу придбати собі ритм машинку, для репетицій дома під бас,бажано стареньку ,недорогу ))))але щоб при потребі було нестидно і на люди показатись....досвіду в цьому питанні нуль (що називається "не застав")

 П.С Alesis SR16 не сподобалась

П.С(2) Обовязково щоб ритми прописувались.

бажано стареньку ,недорогу ))))але щоб при потребі було нестидно і на люди показатись

П.С Alesis SR16 не сподобалась

 

Взаємовиключні умови. Також не вказано скільки є "недорого" і чому не сподобалась SR16.

 

Наведу список, а далі вибирай або уточнюй умови:

Alesis HR16/SR18

Boss DR3/DR5/DR550/660/670/770/880

Casio RZ1 (але трохи вже занадто характерні для 80-х)

Korg DDD1 (але трохи вже занадто характерні для 80-х)

Roland R5/R8/R8mkII/R70/TR505/626

Yamaha RX серія (але трохи вже занадто характерні для 80-х), RY20/RY30

Zoom RT123/223/323

 

Багато з вищенаведеного було в руках, є досвід і думка.

 Недавно дуже дешево ROLAND -TR-626 в Золочеві продавали.

Взаємовиключні умови.

Ну чому так )))от недавно бачив той же алесіс хтось за 500грн продавав,буквально тут на форумі,а чому він мені неподобається,незнаю якийсь суховатий як на мене ,пару раз в колегів слухав немоє))))

П.С.уточнюю умови )))1.бюджет -середня позиція 1000грн+- ;2.щоб не алесіс;3 щоб можна було щось туди записати;4.щоб було багато блималокякщо лоханусь при купівлі, то може хоч дітям  за подорок на Миколая "проканає"

500 - доволі непогана ціна, але не подобається. Те, що сподобається, буде коштувати, скажімо, 1500. З тим, що можна купити за 50 грн (не рахуючи явної шари), на сцену буде вийи встидно.

Не взаємовиключно?

1500 це входить в мої параметри недорого ,є тільки сумніви чи в той бюджет влізе ще й"не встидно"власне тому і створив цю тему ....

З тим, що можна купити за 50 грн (не рахуючи явної шари)

не пригадую, щоб я десь озвучував намір за такі гроші щось придбати (я стільки не п"ю)

Не взаємовиключно?

Ну за ритм машинки незнаю,а от наприклад Роланд Д50 1старенький 2 недорогий 3 і не стидно!!!!!містіка на гранє фантастікі .....а ви кажете так не буває,поправте якщо я помиляюсь

1. Параметри і критерії вибору треба чітко наводити з самого початку, аби не було уточнень/флуду/стьобу.

2. Я навів доволі значний список девайсів. Вибирай, шукай, порівнюй, слухай.

 

Велике вам дякую за це (без стьобу)

П.С. ну а без стьобу і без флуду ,погодьтесь,  було-б не цікаво!!!!,тут головне межу відчувати..плюнути комусь в душу розуму багато не треба,а от просвітниціька праця (відкрити очі невідаючому) справа у всі часи благородна...

У мене є свій список, який би міг порадити відразу, але зачекаю ще, поки тема трохи розгориться ;) ...

Щось мені підказує що не розгориться )))))от як би ми рішали яка самограйка крутіша то да...)))

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти