Головна сторінка » Список форумів » Проблеми пов'язані з клавішами та різноманітною музичною технікою » KORG PA-600
KORG PA-600

Шановні колеги та власники  PA-600 підскажіть будь ласка, на мій погляд за великий робочий шум у динаміках з порівнянням з моделями YAMAHA. Пробував писати на комп помітно чути цей шум в наслідок приходилось його убирати, чи можливо вирішати це питання??? Дякую.

А у яких динаміках - в його рідних, чи на акустиці вже? При записі на комп? Я підключаєте, чим підключаєте? Дайте трохи більше інформації.

П.С. В мене був ПА500 - також відрізнявся шумом технічним, але за рахунок того, що вихід корисного сигналу був досить занижений, в порівнянні з іншими моделями (таке конструктивне рішення). Настройками підрівняв в самому Коргу - і вроді помогло, принаймні чум був не настільки замітним. Можливо, у вас аналогічна ситуація.

В його рідних динаміках, звістно і на акустиці та й при запису на комп шум лягає на доріжку. Підключаю з  AUDIO OUT  на мікшер

На рідних динаміках шумів не може бути, якщо все нормально. Значить якась лажа з трактом живлення або звукопідсилення. Там імпульсний БЖ, якщо коненсатор якийсь підсихає - може такий шум давати. 

Судячи по всьому - підключення правильне до мікшера. Якщо шумить сам по собі - точно якась апаратна лажа. Корги взагалі малошумлячі.

Мій РА-50 шумить з самого початкук, як купив, то вже років 5-6 назад. Навіть не шумить а гудить, я б назвав це звуком а не шумом, мішає звісно, але таке є!

Назар, в мене був ПА50, але такого я не помічав. 

Колеги,які ще будуть поради???

А от в мого знайомого музиканта, який купив РА-50SD пів року тому все тихенько, взагалі шуму немає.

Уся причина мабуть у тому що  made in China   Чи може э якісь настройки частот у PA-600???  Хоч про це в інструкціі ні чого не вказано.

Доброго вечора . Маю цей інструмент уже 2 рік. Перед цим мав Roland gw8. Коргом задоволений дуже, тільки ось появилась в мене проблема з переходами 3 і 4 на стилях. Кнопки потребують більших зусиль при натисканні , ніж перехід 1 і 2. Може хтось з цим зустрічався, порадьте, що з цим робити (не хочеться витискати їх з надмірною силою).

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти