Головна сторінка » Список форумів » Вільне спілкування » Чи варто взагалі зараз працювати ?
Чи варто взагалі зараз працювати ?

Колеги. Цікаво чи взагалі варто грати, якщо тим часом гинуть ,не вчім не винні ,наші діти  ???

Варто

Якщо перестанете грати, вони перестануть гинути?

Можна не переставати заробляти і якусь частину віддавати на армію. Так чесно. Я так роблю

Дядя Вася, не переживайте так за теє граннє... Он після 20 січня знову розпочнуться мобілізації і ваше питання для декого вирішиться автоматично само собою... 

Обовязково грати.Війна скоро закінчитья.А нам потрібні нові сім ї.щоб народжували дітей.Бо якби не музика наврядчи би було стільки Українців.Бо всі нові знайомства починаються тільки з дискотек,весілля . танців. А інтернет це єрунда і опасно.бо дуже багато пед-в.І щераз наголошою музика вічна і дарує радість.і вона обєднує мільйони українців.і не тільки.Так не падайте духом.!

Обовязково грати. 

С такими глупими мобілізаціями ,чую,що не буде в цій країні від кого народжувати . Хай Бог милує до такого дожити,але бачу,що дожили.  Й чесно й працювати навіть пальці не хочуть.

чую,що не буде в цій країні від кого народжувати  

Брехняяяя....тут варіанти два., або від наших або від москалів (споконвічна практика)...я звісно за перший варіант...але на все воля Божа...

 такими глупими мобілізаціями

Прошу пардону ,дайте тлумачення ,в чому глупство? В тому що хотілося-б щоб забрали сусіда ,а можуть взяти Вас...так то не глупство ,то страх називається ,цілком природнє явище...Я сам до армії не рвусь, але і ховатись від повістки небуду...Хтось же має Україну боронити... і тут, особливо мене лякає совково-рабська психологія більшості людей з якими доводиться спілкуватись "хай світ завалиться лиш мене не чіпайте" нікого не суджу ,сам такий...але поки це не зміниться бути нам рабами в чергового пана...

П.С. з того що доводиться чути з різних прифронтових джерел...наша армія по професіоналізму дуже нагадує значну кількість наших лабухів...тобто купа пантів, а на ділі ,дешевенька застаріла апаратура і ніхто грати толком не вміє...зате горівку гатять як вовки...

 Знайомого недавно важко поранили,бо танкісти спали в танку вмазані і не прикрили, ідіотизм побєждающий всі закони фізики!!!!!!!!!!

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти