Головна сторінка » Список форумів » Вільне спілкування » YAMAHA PSS 51
YAMAHA PSS 51

Дядя Вася     ....згідний з вами на всі 100 % !!! ..от до прикладу на сьогоднішній день, на хлопськкий розум - ціни ростуть - а послуги муз.супроводу - так собі.Майже всі помпують музику ноутами - коржами.Корг не дешевий варіант,а от спарувати псс 51 з ноутбуком - бльше нічого не треба - барабани - спецефекти і тд..все при ній - тільки помагай,коли звучить мінус - мп 3. і все тут.

Тухла і  51 і psr500 при dual смачний акорд і починала заікатись і не тільки в мене,але зараз уже думаю що можливо від блока живлення

 

Тухла і  51 і psr500 при dual смачний акорд і починала заікатись і не тільки в мене,але зараз уже думаю що можливо від блока живлення

 

0215, в мене був блок який йшов разом з нею,і ніяких затухань я не помічав ні разу.

 

Дядя Вася ....згідний з вами на всі 100 % !!! На той час це був кльовий інструмент.

А що не так було у той час, що псс51 була кльовим інструментом? Якась дивна логіка!

У той самий час був Корг М1, Роланд В 50, Ямаха ДХ 7,Алесіс СР16,Роланди ТР-серій, вони і тоді кльово звучали, і зараз кльово звучать.Шур СМ58 і тоді був класний мік і зараз. А псс51 тоді звучала "супер",а зараз уже "ацтой"? Що скисла? Чи заржавіла?

А може краще визнати: " Я тоді був повний ноль  , і думав що то класний інструмент  

Тухла і  51 і psr500 при dual смачний акорд і починала заікатись і не тільки в мене,але зараз уже думаю що можливо від блока живлення - 

 

Звісно, що то слабий блок живлення. Ставиш кіловатний і поліфонія зростає до 128, двокіловатний - до 256. Але наші люди економили на всьому, тому і заїкалась.

 

А псс51 тоді звучала "супер",а зараз уже "ацтой"? Що скисла? Чи заржавіла? А може краще визнати: " Я тоді був повний ноль  , і думав що то класний інструмент  

У 51 були педи, куди було заведено корів, коней та іншу живність. То так шалено тішило людей, жи аш словами не повісти! Ти їм граєш марша і бац - ржут коні, ржут гості,  ржут лабухи...

51 була першою масовою самограйкою мінімально пристойної якості. Відтоді і почався занепад...

unclehaphap , pete fedyshyn

Моє шанування...все вірно ,погоджуюсь на 10010%...

  Але ті коровки то дійсно весело було

Хапко, я думаю так. Хто о тут найбільше проти 51-вої   свистякає , 100 пудів пройшов через неї. І такі як ти ,тут на сайті свистуни ,  також мали і грали,і бекали і мекали, і ржали як коні.  Але клава відкупала себе і надала шанс заробити і на корги і на роланди.  І стуль свою вже трохи пельку, не тільки  в цій рубриці. 

Спагади про цю клавішу - найкращі ! Пригадую , в 1994 році вона аж ніяк не  заважала виконувати в живу . А те що після неї почалась ера самограйок і фонограм , то вважаю вина не музичних інструментів та прогресу , а самих музикантів ... Але то вже інша тема )) 

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти