Головна сторінка » Список форумів » Вільне спілкування » YAMAHA PSS 51
YAMAHA PSS 51

І Ще окрім коробки  мені дуже потрібні відео  записи  з весіль з ПСС кою Знаю що наврядчи  в кого десь вони є але всеж таки  може щось у когось завалялось, все це потрібно для сюжету про клавішу   

Щодо нумерації:

1. Пропоную пошукати і почитати про PSS-595 і порівняти з 51.

2. Зростаюча нумерація не завжди є відповідником зростаючої фічастості. Приклад - DX серія тієї ж Ямахи.

Василь  Багато людей визнають що 51 це один з найкращих синтів зроблених Ямахою навыд тепер видно що вона  по фунцыоналу набагато випередила свый час,

Чого вартий восьми доріжковий секвенсор  ємкістю на  8 треків (приміром в 510 було тільки 4 треки і 5 доріжок) На той час, ПІДКРЕСЛЮЮ! На той час  це була практично портативна студія  звукозапису.

Точка зору самограйників. Я ж особисто вважаю, що найкращими є SY77/99.

З функціоналу цікавою є лише самограйка, портативної студії звукозапису там не було - до них ще треба пиляти кілька десятків років. Восьмитрекові секвенсори були і в V50, і в SY55/77, а в SY99 - і 16-трековий.

 

 З усього того видно що  японці (так би мовити хотіли випендритись перед конкурентами )  І Хай йому грець  ім це таки вдалося (Моя думка можу помилятися!)    

https://www.youtube.com/watch?v=dcTlHBLbLa8

https://www.youtube.com/watch?v=EAskx5LC0iQ

Дідо сучасних Кетронів. 85 рік, де ті ямахи? Про м'ясо у звуці ще залишилось бажання говорити? :)

 

Тыльки дивно що на самому сайті Yamaha  про цю модель нічого не сказано.

Встидаються, напевне....

Здорів,Mahno!  Все під руками, хіба їх з кишень витягнути .  Підтримую !

А кілько було написано доброго діско на "дідові"

Пропоную окрему тему по таких девайсах!  Махно, "твори". З додаванням юпітера !

Хлопці дякую за відгуки ! Але  причому тут драм мажинки та семлери 80 тих років? Якщо вже говрити про використання  таких девайсів на халтурах  то я краще і зрозуміло  дешевше взявби ноута і з підключеною midi клавою та декілька VST семлерів  і добився в декілька разів крутішого звуку 

Коню зрозуміло що були моделі тогочасні моделі у Rolanda Ketrona Solton на 8 голів крутіші за 51  але у кого з середньо статистисичних лабухів на  ті всі роланди  та кетрони  були гроші??? Я вже не кажу про те  що на той момент іх практично було ніде взяти  

"https://www.youtube.com/watch?v=EAskx5LC0iQ

Дідо сучасних Кетронів. 85 рік, де ті ямахи? Про м'ясо у звуці ще залишилось бажання говорити? :)

"
дійсно звук не поганий, але   Якщо користати його на  забаві  з живим колективом то взагалі вогонь а от якщо самотужки то виникає питання Куди с таким звуком  лабуха засунуть гості на першій же хвилині пісні

SOLTON PROGRAMMER 24 не так вжей далеко від 51 відскочив 

 

  

А взагалі  по темі у вас  є що додати  ?

А взагалі  по темі у вас  є що додати  ?

Розуміете... Якщо говрити про ті клави які  по звуку та фунціоналу опускають PSS 51 тоя сам можу навести дуже довгий список а ви можете його продовжити 

Але мова не про  те . Тема  про PSS 51  що вона  могла і вміла а порівнювати можна до бесзкінечності
 

"З функціоналу цікавою є лише самограйка, портативної студії звукозапису там не було - до них ще треба пиляти кілька десятків років. Восьмитрекові секвенсори були і в V50, і в SY55/77, а в SY99 - і 16-трековий." Звісно були секвенсори  але то апарати  іншого класу  

"
 портативної студії звукозапису там не було -" я мав на увазі  що у бюджетних точасних Yamaha і СASIO  Якими якими користувалися точасні лабухи секвенсорів взагалі не було або якщо й був  то 1 -2 трековий

Хлопці поважаю вашу думку  але давайте не займатись порівняннями
Тема не для того !

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти