Головна сторінка » Список форумів » Музичні інструменти та звукове обладнання » У кого яка клавіша.Визначаємо 1.2.3 місця.
У кого яка клавіша.Визначаємо 1.2.3 місця.

 Хочить побачити що вийде на 1-2-3-місце.особисто підщитаю через дві неділі і напишу таблицю.прошу прийняти активну участь.Пишіть назву і модель.Наприклад yasava psr- 000..

Studiologic VMK 176 Plus. Буде на останньому місці :)

Ре бемоль пятої октави...від піаніно "Білорусь"  і нехай в мене першим кине той камінь ,хто скаже що такої клавіші нема

А в кого декілька і всі різні,то шо писати?

Пишіть  ті  що використовуєти на забавах зараз .НЕ важно одна чи дві..Просто хочеться побачити  які клавіші використовують музиканти.І які займуть місця. .Я думаю не важко просто написати   назву і модель не важливо чи дорога чи дешева.Таким чином ми визначему яку більшисть використовують музиканти.!

Korg Pa1X pro, Kurzweil PC3K6, Roland XP30, Roland D50, і то всьо для душі......

Професійний самограй Roland G-70.

Kurzweil K series,YAMAHA DX 7,SY series,Roland D-50,D-70,KORG N series,01w proEnsoniq TS series,та ще багато інших моделей які заслуговують на увагу,головне вміти грати на них,бо у невмілого навіть самі найдорожчі синтюки звучати не будуть,а у профі навіть "Юность-73"зазвучить.

KORG PA600

 

Solton MS50

Roland XV5050

Kontakt + AKAI MPK49/Alesis Vortex

FM8 + AKAI MPK49/Alesis Vortex

Nexus + AKAI MPK49/Alesis Vortex

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти