Головна сторінка » Список форумів » Музичні інструменти та звукове обладнання » У кого яка клавіша.Визначаємо 1.2.3 місця.
У кого яка клавіша.Визначаємо 1.2.3 місця.

Нещодавно придбав Technics sx-kn 1400. Спочатку було важкувато розібратися з управлінням,але цей інструмент приносить все більше задоволення.Клава має близько 400 звуків,128 стилів+3user.Небагато.Але з того що є,можна накрутити що заманеться.До цього був Roland E-50...Враження такі- Technics звучить  краще,дуже якісна клавіатура,гарно зібранй,з мінусів: нема колеса вібрато,післякасання,дуже мало софту в неті, жалкую,що не хватило грошей на топ-станцію technics

Тільки для себе: Ямаха Клавінова СВП 605 і Корг ПА-588, між іншим, звучить набагато краще від 500того і 600того!

Ну шо там,на п'єдесталі?

Нема активності.Дивляться а написати лінь.В мене корг па 800 .

На п'єдесталі маленьке побоїсько між псрками, пашками і вкашками.

Решта попиває пивко і обговорює цікаві новини :)

...то шось і з цікавими новинами не густо....

http://www.generalmusic.com

В мене корг па 800 h

Дорогий МР3 плеєр... Балуєте себе...

В мене ПА 50 і чесно кажучи, не бачу для себе жодного сенсу міняти на щось краще....для фанерних халтур аби "затуцкати" марш чи польку цілком вистачає,навіть забагато...можливо ,як почну випорожнятися долярами то на ІКС Про поміняю...

А от для живого бенду , то там вже треба вкластись....бо мнєса не буде))) Мене от ше десь скромно Джаз Бас чекає,гамерицький+Стек "Ашдаун"+ купа всяких примочок фааайних ,кольорових з прікольними крутілками і блималками)))

Поки зупинився на  РА-600, а далі буде видно.

Поки що маю 600.В перспективі па3х.

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти