Головна сторінка » Список форумів » Музичні інструменти та звукове обладнання » У кого яка клавіша.Визначаємо 1.2.3 місця.
У кого яка клавіша.Визначаємо 1.2.3 місця.

То ви є власником Юпітера80,я правильно розумію?Ого,а демки є (власні,звичайно ж)?Інтрига...

 

Вибачаюсь , я не в тему написав. Років 5 тому я ночами юзав арпеджіатор в своєму Roland gw8 але Jupiter це є те що треба.

ПС. Арпеджіатор для живої лаби при сучасних речах дуже актуальний але чомусь про нього на форумі не згадують, отже не використовують.

Все йде в перед... час змінюється і сучасна музика базується на сучасних синтезаторах в яких хороший арпеджіатор, наприклад

У вас дуже специфічна уява про "сучасну" музику. Та нічого особливо спільного не має сучасна музика, ні з сучасними синтезаторами ні з арпеджіаторами.

Ці фічі потрібні для саунддизайну, бо може економити час.

але Jupiter це є те що треба

Порівняйте ціну нового jupiter 80 і старого jupiter 8  і розкажіть нам про сучасні синтезатори

Порівняйте ціну нового jupiter 80 і старого jupiter 8

+5

 

 Років 5 тому я ночами юзав арпеджіатор в своєму Roland gw8 але Jupiter це є те що треба.

Всі хлопчики ночами юзали свої арпеджіатори, але мало хто в тому зізнавався. Ріспект!

Зараз граю на Ямаха 1500...Хочу брати Корга ПА 500

Ночами юзав свій арпеджіатор, граю на ямасі,хочу брати ПА...

Дьтько Хапко вірно підмітив  одні пошляки на сайті...)))) 

Але хлопаки прошу на мене сі не гнівати,я особисто не бачу нічого поганого в тому ,щоб в вівльний час поюзати свій арпеджіатор,чи взяти кого тобі хочеться...Це  насправді є дуже класно коли можеш реалізувати свої бажання в матеріальну форму...і вже зовсім не цікаво грати на тому що не хочиш, чи юзати чужий арпеджіатор...

Мир ,дружба ,жвачка, всіх люблю всіх цілую,жартувати аби не хорувати.....

korg pa600 1 місце.(7 шт).......Roland gw-8 2 місце  (3 шт)......3 місця-(2 шт )  Korg Pa 1x pro -Roland D-50 -Roland G-70 - Solton ms-50 - Ketron sd-1 !

Не голосували - 10500 уч.

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти