Головна сторінка » Список форумів » Вільне спілкування » Добра справа !!! Хто з нами ?
Добра справа !!! Хто з нами ?

До речі, на рахунок апарату для акції...

Не треба думати, шо ми організовуєм концерт з лінійними масивами і десятками кіловат, шо треба буде збирати апарат по цілому Львові. Середнього рівня весільно - ресторанного апарату буде достатньо. Наприклад, ми в Трускавці виставляли свій комплект EV TX ( 4 суби 2 топи ) + пара топів RCF - то було забагато. Потім виставляли тільки з 2-ма субами. І то, загальний на пульті завжди стояв на половину. Бажано, шоб звук був якісний, а на потужність налягати не варто - тільки ворогів собі будем наживати довкола. А це не в наших інтересах.

Все.

ПАРНОСУ !!!

З апаратом питання не стоїть - апарат є. А от питання живлення досить вагоме та актуальне - якщо будемо робити в центрі виступи, то треба деси нарити генератора і достатньо потужного (5-7 кВт), щоб витягував апарат і мав запасу на "якщо-щось"...

Може і слабшим генератором обійдемося. Ми в Трускавці ставили до 4 кВт звуку. Але то по номіналу. А реально, як я вже писав,  ручка загального на пульті стояла на -половині.Звуку було реально забагато, люди жалілися, шо звук давить. При тому, шо площа досить немаленька, простору багато.Тому 2 суба відпали самі - собою, а те шо лишилося грало в пів-сили. За генератор - попитаю. Знаю, шо такі є, але от знайти достатньо потужний і не надто шумний може бути важко. Буду питати, а там побачим.

На зв'язку.

ВСІМ ПАРНОСУ !!!

P.S. Мушу чесно признатися, шо в питаннях техніки і тим більше електрики я не великий спеціаліст, тому написане вище - моє припущення, рахунок на пальцях, основний "месидж" якого- не гнатися за кіловатами. Якшо хтось компетентно і аргументовано скаже, шо треба генератор на  5-7 кВт, то будем шукати саме такий.

Юра, дай свій номер телефону - переговоримо. Є кілька питань, тут писати реально довго.

Дзвоніть 097 322 96 36 Юра Волошин.

Якесь в нас затишшя тут... Може хоть варіанти місць проведення акції підкиньте - обсудим.

За місце не знаю, поскільки вже 2 роки не живу у Львові, але діяльність таки пов"язана зі Львовом. Так от: генератора я знайшов. 5 кВт з розрахунку на той сетап, який ти описав.

Про місце: якщо у Львові, то треба обирати таке, де максимально багато людей. Це - центр. В самому центрі "куточків", де поставити сцену - багато. Тут вже треба візуально обирати, тобто, обходити весь центр, придивлятись, оцінювати і т. д. Не знаю, правда, як з дозволами на проведення акцій саме в центрі (сама процедура - складно\легко, які документи і т. д.). Але, як на мене, проблем які б не вирішувались - нема. ІМХО

О, в темі повеселішало ! На рахунок місця проведення - згоден на 100 %. Має бути центр. Туристи, перехожі- це те шо нам треба. А от де саме в центрі, тут треба буде походити, намітити собі декілька місць. Бо я дуже сумніваюсь, шо міськрада дасть дозвіл на проведення акції на любому місці в центрі, яке нам сподобається. Тому краще зразу мати кілька варіантів - не можна на одному місці -добре. А там?... А-а, і тут не можна? А там ?... Рано чи пізно вони здадуться. Дозвіл на проведення беру на себе.

Юрко, добре, шо ти генератор знайшов. То вже перший, реально зроблений крок вперед. А він дизельний ? Важливо , шоби не дуже смердів і тарахтів, бо поженуть нас з нашими акціями і генератором в сад. Не те шоби  я дарованому коню в зуби заглядати зібрався, але я вже писав, акція буде мати великий шанс стати регулярною якшо нам вдасться організувати її так, шоб вона нікому нічим сильно не заважала( перевірено на собі підчас трускавецьких акцій). То, як маленький камінчик в капці- спочатку вроді нічо, а потім такий мозоль намозолить... Цей фактор треба враховувати.

Я недавно бачився з декількома львівськими музикантами. Розповів їм, шо плануємо запустити такі акції у Львові - вони висловили бажання підтримати, прийняти участь. Такшо нас більшає. Це приємно. Думаю, після одної-двох вдало проведених акцій дефіциту виконавців в нас бути не мало би.

Є  ще один нюанс. Я, десь через тиждень , їду  за кордон. Приїду приблизно, початок-середина травня.  До того часу прийдеться, напевно, наші плани легко підзаморозити. Я до вд'їзду спробую ше взнати інф-ію по дозволу на проведення акції. А вже як приїду - тоді в повну силу візмусь за її організацію.

Залишаємось на зв'язку. Хто має змогу - поширюйте інформацію про майбутні акції між музикантами. Нехай добра справа визріває в головах і серцях. Якшо шось - можна писати сюди. Я час від часу буду мати змогу сюди заглянути.

Ше раз дякую всім, хто відгукнувся і навіть вже включився в роботу.

Всім ПАРНОСУ !!!

Дизель. На рахунок чи тарахтить не скажу - не заводив. Колєга казав, що вроді адекватно працює, навіть раз на весілля брали, бо мали проблеми зі світлом...

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти