Головна сторінка » Список форумів » Вільне спілкування » Добра справа !!! Хто з нами ?
Добра справа !!! Хто з нами ?

Доброго дня, друзі та колеги!

Хочу поділитись доброю, а головне дієвою ідеєю. Полягає вона в організованій силами ресторанно-весільних музикантів Дрогобича-Трускавця і регіону благодійній акції, ціль якої-збір коштів для лікування важкохворих дітей. Завдяки їй, в період з травня по листопад минулого року, нам вдалося зібрати і передати батькам важкохворих дітей понад  126 000 грн !!!

 

Хотілося б не просто поділитися ідеєю, а знайти людей готових зробити зовсім трошки для найдорожчого, що маємо- дітей. Вірніше,задля їх життя і здоров’я… Повірте, часу і сил від кожного це вимагає мінімум, але складені разом вони роблять велику справу. Вірю, що між нами, музикантами  таких немало. Адже,хто як не ми !!! Хотілося б подібну акцію організувати силами, наприклад, стрийських музикантів, у Моршині. Це також курорт -  ефект і касові збори гарантовані.  Дуже надіюсь, шо знайдуться бажаючі проводити її у Львові. Там музикантів-вагон,перехожих і туристів- ешелон. Думаю, у Львові грошей би збирали в рази більше від Трускавця. Є повністю готова схема проведення подібих акцій в інших містах.Тільки добра воля і велике серце… Береш покроково розписану схему, по-пунктах виконуєш інструкцію (там небагато того !!!) і акція вдалася !!! Готовий особисто приїхати, допомогти перший раз,показати, організувати і віддати… Ну не тільки ж музика і пиво нас цікавлять і об’єднують !!! Ну що важко нам, задля доброї справи, заспівати по 3-4 пісні кожен ? Кожен по-пару пісень - а вийшов вже благодійний концерт на весь день. А наступного разу інші поспівають. Але наші 3-4 пісні від кожного в середньому дають 7-10 тис. грн. в день !!! Це в Трускавці. А музиканти з м. Буськ, провели у себе в місті аналогічну  акцію, під час якої було зібрано майже  3 700 грн.  В маленькому Буську !!! І такі акції,проходячи  паралельно в різних містах не заважали б одна-одній. Скільком дітям можна подарувати шанс на життя !!! …при тому і не напрягаючись особливо !!!

 

Зразу скажу, що ті, хто звик в кінці питати: " А шо мені з того буде…?"- можуть на тому місці переставати читати. Не тратьте час, бо крім величезного морального задоволення не буде з того НІЧОГО. Не хочу нікого образити, але всі ми дуже різні. Тому це - не для кожного. Якщо ж ви все таки людина з великим серцем, або, просто, самі будучи батьком або мамою здатні зрозуміти батьківський біль, і хочете допомогти справді добрій справі - не полінуйтесь дочитати це повідомлення до кінця. Повірте, воно того варте, і тим самим ви вже зробите щось добре.


Отже, акція полягає в організованому  музикантами та творчими людьми регіону музично- мистецькому марафоні-концерті, що , більш-менш регулярно, впродовж усього дня, з 11.00  до 18.00 в режимі нон-стоп відбувається на центральній сцені, що на площі Незалежностіі в м.Трускавець.

Чому ми вирішили організувати цю акцію? Тому що багато з нас хотіли б допомагати, наприклад, важкохворим дітям, але, нажаль більшість з того що блогодійно збирається на дорогах, в магазинах, електричках і т.д. - це бізнес чистої води і суцільний обман. Тому ми вирішили самостійно організувати цю акцію, щоби бути впевненими, що зібрані нами  гроші попадуть дітям, для яких вони збиралися.

Ключові умови акції:

  • Гроші збираються для важкохворих дітей, для яких ці гроші- питання життя і смерті. Наприклад – онко, термінова операція,терміновий виїзд на лікування за кордон і т.д.
  • Музиканти-учасники акції приймають у ній участь виключно благодійно і безоплатно. Ні про які «замутки» мова не може йти в принципі.
  • Щоразу акція проводиться на користь однієї конкретної, на цей момент  найгостріше потребуючої  дитини.
  • Гроші збираються в опломбовані скриньки. Плобми зриваються, а зібрані гроші перераховуються в присутності і за участі свідків, батьків хворої дитини і представника міськради.
  • Відразу після закінчення акції, всі гроші, зібрані в цей день,в присутності свідків віддаються ВИКЛЮЧНО ОСОБИСТО В РУКИ БАТЬКАМ цієї дитини. Ніяких банківських рахунків, благодійних фондів і т.д. Тільки в руки батькам !!!
  • Акція є неофіційною і спонтанною, тому офіціоз і претензії на ідеально організований концерт з виконавцями найвищого ґатунку не обов’язкові. Буде надто все правильно і вилизано- люди нам не повірять. Відповідно грошей для дітей ми заробим небагато. А це, як не крути, а наша кінцева мета. Неофіційність і спонтанність-наша фішка, козир.

 

Тепер, щоби зрозуміти для чого це все - трохи статистики.

 

  • Нами проведено 15 таких акцій. Допомогу надано 14-м дітям (для одної дитини акцію прийшлося проводити двічі).
  • Сумарно зібрано,  і ДО КОПІЙОЧКИ (відповідаю за свої слова ! ), передано батькам хворих дітей понад  126 000 грн !!! Середня сума збору за день такої акції  7 – 10 тис. грн. !!! Збирали і по 11 -12 тис. грн. за день. Кожного разу ця сума відразу віддавалась на руки батькам хворої дитини, про що складались відповідні акти.
  • Коштами,  зібраними нами під час акцій:
  1. оплачені курси хіміотерапії  онкохворим  дітям
  2.  оплачені курси лікування та реабілітації для дітей з важким хронічним діагнозом-муковісцидоз
  3. частково були оплачені курси реабілітації дітям, хворим на ДЦП
  4. була надана  допомога у зборі коштів дітям, що потребували значних сум для  операції або лікування в Україні та за кордоном..

 

Тепер про досягнення акції

 

  • Акція стала регулярною, зібрані суми від разу до разу не зменшуються.
  • Акція набуває розголосу.

 Стаття про  першу проведену акцію вийшла у газеті «Високий замок»у розділі «Дрогобиччина» за 05.06.2014р

інформація про акцію розміщена на сайті телеканалу ZIK

інформація про акцію розміщена на офіційному  сайті Трускавецької міської ради

інформація про акцію була озвучена її організатором під час інтерв’ю в прямому ефірі «Твого радіо » 10.06 2014р

рекламний ролик про акцію постійно транслюється на великому ситі-лайті в центрі Трускавця, на площі Незалежності

інформація про акцію розміщена на багатьох інтернет- ресурсах

у соц.мережах Facebook, Однокласники, В контакті створені  групи під назвою « Благодійна акція «Музика рятує»», де розміщена інформація про акцію, її результати, а також знаходиться багато фото з проведених акцій.

  • Акція набуває поширення. Так, до участі в нашій акції з часом почали долучатись також музиканти з інших регіонів і міст.

А музиканти з м. Буськ, провели у себе в місті аналогічну  акцію, під час якої було зібрано майже  3 700 грн.

 

  • Також вдалося неодноразово залучати артистів, що приїжджають з концертами в Трускавець:

Народна артистка України Алла Кудлай

Народний артист України  Олег Гаврилюк

Популярний співак Михайло Грицкан

Заслужений артист України Тарас Курчик

Дует «Ярослав-на» (Ярослав та Наталя Дуб)

Заслужений діяч мистецтв Василь Гамар

Популярний співак Роман Скорпіон

Лауреат всеукраїнських та міжнародних конкурсів, переможниця конкурсу «Зимові зустрічі» Тетяна Семенів.

  • Нам також вдалося організувати безкоштовне харчування тих учасників акції, які  впродовж усього дня забезпечують її проведення.

Справа добра, і тому майже всі, кому пропонуєш долучитись до неї - роблять це з радістю.

І ще…

Трохи більше тижня тому, 5 березня, наша акція, цілком несподівано для нас самих, отримала перемогу в одній з номінацій регіонального відбіркового туру всеукраїнського конкурсу благодійників « Благодійна Львівщина 2014 »…

Не веду до того, шоби похвалитися, шо особисто ми шось там виграли, а намагаюсь довести, шо ідея діє на 100 відсотків і варта уваги.

 Сподіваюсь, зумів когось зацікавити і мотивувати, а можливість щоразу дарувати надію дитині додасть йому сміливості і сили зробити крок назустріч добру і милосердю. Зараз, десь на сході, хтось ціною власного життя і здоров’я, оберігає життя і спокій наших дітей , тож давайте і ми, так само, спробуєм зробити щось добре і велике для дитини поруч. Прошу пробачення ,що пост вийшов таким довжеленним. Просто, було шо написати. Тому,що ЧУЖИХ ДІТЕЙ НЕ БУВАЄ.

 Допоможіть нам допомагати !!!

І нехай Бог допоможе всім нам у нашій спільній добрій справі !!!

Юрій Волошин.

Нікому нема що сказати? Хлопці, сміливіше !!! Принаймні поділіться думками, хто що з того приводу думає.

Ідея варта уваги та ПОВАГИ ОРГАНІЗАТОРАМ!!! Наш колектив готовий виступити та можемо допомогти в озвучці такого міроприємства у Львові та регіоні. Деталі за тел. 0932493782 та 0503786977 

Юрко, дякую за підтримку і готовність допомогати. Приємно, що знаходяться однодумці, тим більше в такий нелегкий час, коли багатьом нелегко доводиться самим. На мою думку маленька справа, організована і зроблена на ділі краще великої теорії, що далі язика ніколи не піде. Дуже сподіваюся, що вдасьться цього року поширити акцію, принаймні, на Львів. Це дало б змогу допомагати одночасно декільком дітям. Думаю, скоріше за все, з травня починати. Залишаємось на зв'язку. Ще раз дякую !!!

Ідея добра. Треба буде конкретної допомоги - пишіть, що в наших силах - допоможемо (участь у концерті, транспорт, техніка тощо).

Задум класний. Треба організовувати. Думаю для початку треба визначитись з датою і місцем, погодити з місцевою адміністрацією (типу дозвіл, чи як то має виглядати), тоді збирати обладнання, погодити години виступу між бажаючими музикантами, напевно булоб добре напередодні концерту розповісти по радіо. Можна організувати по пару груп у різних місцях Львова. Є ще пропозиції?! Висловлюйтесь!    

Благочинність - добра справа! Пишіть! Обовязково підтримаєм.

Хлопці, радий що в нас збирається коло однодумців. Дивіться...Як я і писав,за минулий рік ми виробили і обкатали повністю готову схему проведення таких акцій. По ній ми провели 15 акцій-всі вдало. Все є:  покроково розписана схема,зразок заяви в міськраду на проведення акції, готові бланки актів про підрахунок і передачу коштів, і т.д. Справді-там нічого складного. Спрощено це виглядає так: дозвіл - час, місце - апарат - виконавці. Ми можем зробити таким чином: організацію першої акції у Львові я беру на себе. Або можемо перший раз організувати її  з кимось з вас разом. Я буду все робити сам, просто хтось перший раз подивиться збоку шо і до чого. Потім я би передав комусь організацію, а сам би поїхав, наприклад, в Моршин- організовувати те саме. Зараз допомога потрібна буде, напевно, в апараті для акції( з Дрогобича його везти не дуже мудро, хоча можливо) ,транспорті для нього, і в поширенні інформації про можливість долучитись, виступити між музикантами , бо я, особисто, зі Львова знаю не так і багато. Запрошувати до участі в акції краще особисто. Одна справа, коли хтось на форумі просто прочитає, шо буде проводитись така акція, і зовсім інша, коли товариші  дзвонять один одному: "Здоров, шо робиш? Така і така справа...Ходи заспіваєм по пару пісень, поможем добрій справі... будуть ше ті, і ті..."Дуже важливо зараз запустити цей проект, шоб він вже почав працювати,і люди повірили в нього, побачили його ефективність і, що для його організації і проведення від кожного особисто треба зовсім небагато. Це саме той варіант, коли зі світу всього по-нитці, а бідному ціла сорочка виходить. Все... Досить теорії !!!

З датою проведення першої акції зараз зорієнтуватись важко - для акції потрібна більш-менш тепла погода. А на завтра, наприклад, передавали сніг...Це питання можна поки шо залишити відкритим. Зате можна вже думати про місце проведення. Ми в Трускавці проводили її якомога "центровіше", де найбільше скупчення людей. Разом з тим треба враховувати, шо музика буде грати цілий день-треба,шоб не було скарг, шо комусь заважає. Хто що запропонує ?

В акції є створені в соц.мережах відповідні групи. Там багато фото з трускавецьких акцій, інформації про результати. Хоча, чесно кажучи, писалося туди більше на початку, потім трохи закинули. Причина банальна- не вистачало часу на писанину. Не встиг написати кому збирали, скільки зібрали, кому ми вдячні, виставити фото і т.д. - як вже пора писати анонс на наступну акцію. Тому інформація там в основному про перші акції. Але принаймні глянути фото , думаю, буде цікаво- можна побачити багато знайомих облич.

https://www.facebook.com/blagodijna

http://vk.com/musicmakes

http://ok.ru/blagodynaa

Наразі все, пропонуйте місця для проведення акцій...

Всім, незважаючи на піст,   ПАРНОСУ !!!

Юра помагати справа добра буду говорити між музикантами і знаю що погодяться.....

Дякую всім за підтримку !

Я знав, шо де-де, а у Львові і регіоні музикантів, готових долучитись до такої справи бракувати немало би. І зараз в цьому переконуюсь. Це робить вам честь, панове !

Як на рахунок варіантів місць для проведення акцій? Шось тихо ! Ідеї є?

Знаю, шо багато всіляких акцій, флешмобів і концертів у Львові відбувається в районі стометрівки. Не знаю як на проспекті Свободи називається ця площа, де Шевченко стоіть, але як тільки в новинах кажуть: " У Львові, пройшов, пройшла..." то завжди показують цю площу або Площу Ринок. Остання, на мій погляд, була би краще- там багато туристів і там спокійніше, нема такого шуму від транспорту, як на біля Шевченка.  Хоча зважаючи на те, шо акція пердбачає голосну музику і  планується проводитись більш-менш регулярно,треба шукати місце, де ми будем мінімально заважати тим хто поряд живе і працює. Бо почнуться скарги - нас прикриють. І неважливо під яким приводом. Нема акції- нема скарг, а значить і проблем.Так мислить середньостатистичний чиновник. А хтось, кому заважатиме навіть така, здавалось би, добра справа, знайдеться обов'язково. Тут треба знайти золоту середину. Львів'яни, пікажіть, порадьте ! Вам видніше - ви "корінніші". Принаймні, висловіться,  хто що думає.

Варіанти місць в студію !

Всім - ПАРНОСУ !!!

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти