Головна сторінка » Список форумів » Вільне спілкування » Добра справа !!! Хто з нами ?
Добра справа !!! Хто з нами ?

Люкс !!! Ми вже почали підготовку. Приїду на Україну - візьмусь за акцію з грубшого кінця. Наразі всім ше раз дякую.

Парносу !!!

Зміна планів ! Мені вдалося знайти людину, готову взяти на себе організацію і проведення акції у Львові. Це означає, що акцію можна організовувати і починати проводити без мене. Єдине , що ця людина -  не музикант. Тому ми домовились що адміністративно - організаційну частину вона бере на себе, а музичну сторонону (апарат і достатня к-сть виконавців  - забезпечимо ми). Я переслав їй покрокову схему організації акції, всі необхідні для цього документи і інструкції, ми все з нею обговорили. Вона вже навіть встигла поцікавитися в міськраді Львова як вони дивляться на те, шо буде проводитися така акція. Сказали, шо дивляться позитивно, проблем з дозволом бути не мало би. З понеділка вона напише заяву і отримає дозвіл на проведення акції.

Звати її Оля. Вона - волонтер.

Забезпечити координацію між адміністративною (Оліною) і музичною частинами організаціх акції я попросив свого товариша по команді Руслана Кузьо. Далі на фороумі буде писати він. Він буде займатися всіма питаннями по муз. частині і паралельно буде тримати зв'язок з Олею. Подаю його моб. тел.

067 371 37 82 Руслан Кузьо ( Кузя )

Скоріше за все, акція почнеться вже після Паски - найближчим часом суттєвого потепління не передбачається. Поки узгодяться всі питання підготовки - десь воно само-собою так і вийде. Тай огранізовуючи музичний захід в піст, ми ризикуєм попасти під вогонь "особливо побожних". Почнуть скаржитися - нас прикриють.

Парарельно я домовився з іншими друзями, шо вони після Паски також почнуть акції в Трускавці. Минулого року всі акції ми організовували і проводили разом. Тому вони в курсі її організації. По - Трускавці питань взагалі немає. Там все "накатано" і поставлено на конвеєр- тільки бери і роби. З часом так буде і у Львові.

Наразі все . Руслан буде писати і зв'язуватися з вами.

Наперед всім вдячний. Всім ПАРНОСУ !!!

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти