Головна сторінка » Список форумів » Вільне спілкування » співпраця з тамадою , або ( казка про Марусю )
співпраця з тамадою , або ( казка про Марусю )

А тепер уявімо собі таку ситуацію: Тамаду чи якусь "Зальотний" колектив так званих "Бабів" замовляли не господарі весілля і не молодята а скажімо якийсь родич чи просто багатий дядько. Приходять і до лабухів: "Дайте нам мікрофон! Сунуть флешку і командують коли включати їхні дешеві, тупі фанєри".

Ті ж самі баби не діляться заробленим (досить швидко і майже половину повної суми лабухів, які лабають від ранку до ранку) . Виходить, при замовленні чогось додаткового (тамада та інші так звані подарунки) музиканти як завжди не вкурсі.

А коли цей подарунок триває досить довгий час - тоді винні у тому лабухи! Чому? Тому, що гості хочуть танцювати а не слухати якісь байки! Повірте, дуже часто видно невдоволення багатьох гостей, які хочуть танцювати а тут якісь віршики і пісеньки чи тости.

Ситуація до болю проста! Просто все треба "включати" після згоди і попередження молодят, або людини з якою ви домовлялися про хід забаваи

Ситуація до болю проста! Просто все треба "включати" після згоди і попередження молодят, або людини з якою ви домовлялися про хід забаваи

Стопудово, все утрясати ДО початку забави!  А вообще... да гнать таких "Марусь" від себе на інший бік двору, а там замовник уже й сам побачить на чому вона приїхала для них  "свааю рааботу рааботать краасива"

А тепер уявімо собі таку ситуацію: Тамаду чи якусь "Зальотний" колектив так званих "Бабів" замовляли не господарі весілля і не молодята а скажімо якийсь родич чи просто багатий дядько. 

А  що там уявляти, ми що діти? Недавно мали випадок в Турці. Грали банкет, 50 ліття місцевого чиновника. Приїзджаємо, відчиняємо двері, а перед носом професійний беклайн, барабани стеки з цифровим мікшеком, "повний фарш", як то кажуть. Так оце донька солєнізанта зробила батькові подарунок у вигляді виступу "Rock-H". Чуваки відпрацювали два сети по 45хв. в фактично наш час, бо в нас була домовленість погодинної роботи.

Ті ж самі баби не діляться заробленим 

А з якої радості запрошені артисти повинні з кимось ділитися. Зо два тижні тому грали весілля в "Балатоні" був запрошений Віктор Винник (фронтмен гурту "Мері") та виступив Сергій Підкаура (екс The Вйо, шоумен, композитор, гітарист Натілії Могилевської). Скільки нам залишилось часу на наш виступ можете здогадуватись.

Виходить, при замовленні чогось додаткового (тамада та інші так звані подарунки) музиканти як завжди не вкурсі.ми.

Відколи це ведучий весілля став чимось додатковим? Це якраз в його компетенції таймінг заходів, чергування танців з забавами.

А коли цей подарунок триває досить довгий час - тоді винні у тому лабухи! Чому? Тому, що гості хочуть танцювати а не слухати якісь байки! Повірте, дуже часто видно невдоволення багатьох гостей, які хочуть танцювати а тут якісь віршики і пісеньки чи тости

.Ще раз повторюсь - для цього існує ведучий весілля.

В музикантів на весіллі одна функція - якісно "грати/не грати"

Завтра/післязавтра маємо весілля без ведучих. Автоматично більше навантаження. А що зробиш? Або сидиш вдома, або погоджуєшся на такі пропозиції.

Yulianovich Файно, влучно, з гумором...Особливо: -  В музикантів на весіллі одна функція - якісно "грати/не грати"

Yulianovich, або Ви не зрозуміли мого коментаря, або не читали тему! Мова йшла про використання апарату та мікрофонів за рахунок лабухів, які не вкурсі про тамаду.Але є лабухи, які також ведуть забаву без додаткової оплати. А тут - замовили окремого ведучого та ще й без свого апарату.Мало того, потрібно ще включати та деколи підіграти під час програми так званого ведучого.

До слова, Є різні види професійності лабухів.Не порівнюйте себе до інших! В своєму пості я наводив приклад простеньких (не найгірших), сільських лабухів, які вклали певні власні кошти в апарат.

Ви - напевно артист, якщо вже співпрацюєте з артистами високого рівня! Для Вас , можливо, прості сільські лабухи не є людьми?  

 Ви пишете, що в музикантів на весіллі одна функція - якісно "грати/не грати"

Якраз - ні ! В музикантів функція забавляти гостей. А це - грати (якісно чи не якісно), вести весілля чи іншу забаву , допомогти підлабати гостям весілля, які хочуть заспівати якусь пісеньку для молодят .Но ні в якому разі не давати безкоштовно в оренду свій апарат.

В музикантів на весіллі одна функція - якісно "грати/не грат

Во поняли...Юліанович...слухайте шо вам люди кажут...о то дійсно затіяли тут рамашку грати чи не грати,тут всьо набага о сложніше...тут пацани діла рішают...

Я ДОВГИЙ ЧАС ГРАВ В КИЄВІ (ПИШУ НЕ ДЛЯ ПОНТІВ) І ТАМ ТРІШКИ НЕ ТАКИЙ ПОРЯДОК.ПО ПЕРШЕ ЗАМОВНИКИ СПІЛКУЮТЬСЯ З АДМІНІСТРАТОРОМ РЕСТОРАНУ.ПОТІМ АДМІНІСТРАТОР  ДАЄ РОБОТУ ВЕДУЧІЙ,А ПОТІМ ВЕДУЧА ВЖЕ ПІДБИРАЄ МУЗИКАНТІВ(НЕ ЗАВЖДИ).ЦЕ ВИКЛЮЧАЄ ПОЯВУ "МАРУСЬ" І ТАКИХ ЖЕ МУЗИКАНТІВ,І ВСЕ Ж ТАКИ І ВЕДУЧА І МУЗИКАНТИ СПІЛКУЮТЬСЯ З ЗАМОВНИКАМИ І  ПЕРШУ  СКРИПКУ ГРАЄ ВЕДУЧА І ХІД ВЕСІЛЛЯ ЗАЛЕЖИТЬ ВІД НЕЇ,ХОЧЕШ ГРАТИ ШУКАЙ ЗОЛОТУ НЕЙТРАЛЬ.А ПРОГНАТИ ПОНТИ І СИДІТИ ВДОМА ЦЕ НЕ ВИХІД.

Мало того, потрібно ще включати та деколи підіграти під час програми так званого ведучого.

Це важка праця?

Для Вас , можливо, прості сільські лабухи не є людьми?

Вони чимось відрізняються від міських?   Знаю багатьох, та і мене трохи люди знають і по містах, і по селах.

В музикантів функція забавляти гостей

Угу. Це я вже чув в темах про живу музику. Різниця полягає лише в тому що музикантів просять "заграти", а "забавляльщиків" просять "включити".

Но ні в якому разі не давати безкоштовно в оренду свій апарат.

Так не давайте, яка проблема. Чого це ставити в ранг якогось правила? 

Ви - напевно артист, якщо вже співпрацюєте з артистами високого рівня!

Я, в першу чергу, музикант. За сезон лише 2015року переграв весілля від самих престижних закладів Львова і області до "найсільськіших" весіль в Турківському та Старосамбірському р-нах. В т.ч. і де "дідько добраніч каже")))).

Тому що таке "лабло на селі"  знаю по власному досвіді (повірте доволі величенькому).

 

 

 

Yulianovich, опишіть детальніше про співпрацю з тамадою на сільському, простому весіллі в шалаші. Також, розкажіть про ВАЖКУ працю без тамади. Особливо наголосіть на тому як сільські люди "Люблять тамаду"! Думаю, що буде цікаво багатьом форумчанам знати Вашу думку. Тільки понти не гоніть а розкажіть усе як є. Розкажіть як тамада не дає людям ні випити ні поговорити між собою. Розкажіть як гості голодними виходять зі столу, як деякі гості не витримують і скоріше втікають додому бо швидко набридає тамада. Я ще можу зрозуміти коли замовляють тамаду для молодят, батьків. А для чого великій кількості людей на сільському весіллі потрібен (на) тамада? 

В першому пості написано "  задофіга Маруся триндит " .Це і є правдою тому, що тамада дійсно забагато говорить що в автора теми викликало обурення. Автор теми, якщо ви не читали, є музикантом.

Перший пункт я так зрозумів, що тамада потрібен для полегшення праці музикантів. Далі - перерахуйте вісі решту  як для міських так і для сільських забав, оскільки у Вас деликий досвід роботи в даній сфері.

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти