Головна сторінка » Список форумів » Вільне спілкування » співпраця з тамадою , або ( казка про Марусю )
співпраця з тамадою , або ( казка про Марусю )

В каждого старшого колективу є свої колеги !І який буде завжди тягнути один одного.  Поломався наприклад вас пульт -і хто вас виручить -тамада -бо вона зможе вам допомогти тільки більше ніхто-і то ви їй повині допомагати-Бо внас так завжди обєднуються тільки в біді

я також хотів написати про таку ж ситуацію,коли Ви на халтурі закотили ведучій гарну ціну,вона відмовилась від ваших послуг і поставила все своє,але посеред весілля у вас щось гавкнуло,і тоді сама гидка маруська як у казці стає принцесою,або ж ви з самих крутих музикантів стаєте всім тим що починається з букви Х і букви Г,і всі від молодих до хлопчиків шмаркачів хочуть вам це повідомити,а в маруськи почуття "кровної помсти" зразу виросло до доларів 200.

Шановні колеги, від цього ніхто не застрахований і наведена вами ситуація може трапитись навіть тоді, коли немає тамади, і що???? тоді ви самі автоматично стаєте як ви висловлюєтеся "всім тим що починається з букви Х і букви Г, і всі від молодих до хлопчиків шмаркачів хочуть вам це повідомити і т.д" тому не пишіть дурниць це по-перше, а по-друге, де ж сам "топікстартер" чому не підключається до нашої письмової бесіди, може це і є тамада ....

Повністю ще раз підтримую позицію Сергія !!! В такому разі,шановні, за 25 років моєї праці, я вожу з собою дешевий пульт та дешевий підсилювач, що би можна було долабати в такому разі халтуру, і наср@ти мені на самий чубок велику пупу тій томаді, що б я в неї щось просив. А з таким макаром в наступному разі будете щей і операторам камери та фотіки купувати, бо вони теж приїхали ,,відєтєлі,, працювати. Майте своє ,,Я,,і поважайте себе, та будете не на ,,Х,, та ,,Г.., а будуть вас поважати як спеціаліста який відповідає тільки за свій труд. І грайте весь репертуар, а не діліть на український та російськомовний репертуар, бо ті пі@дуни та брехуни тільки тут лапшу нам вішають, а самі лабають і те і друге. Побільше Вам шановні (чуєте??? ШАНОВНІ !!!! ) колеги халтур та менше поганих та некоректних ситуацій !!! 

KORG-I30. - ПІДТРИМУЮ,В 10-ку!!!!!!!!!!!!  поважаю людей справедливих, а не тих які соплі жують, може справді як висловився KORG-I30 "в наступному разі будете щей і операторам камери та фотіки купувати, бо вони теж приїхали ,,відєтєлі,, працювати." ага, а коли буде перерва, то можна помити посуду, підлогу, зробити легенький ремонт хати батькам наречених, вони ж вас замовили і заплатили гроші як-не-як, - гидота. Доречі, у мене скоро халтура, може хтось погодиться дати свій апарат полабати, (безкоштовно) ауууууу писаки!!!

Вячеслав Нашемпа, класна ава

А по темі то вважаю, що і обговорювати практично немає чого бо ясно ж і так, що якщо людині тре копати то вона бере свою лопату та й копає, а не має лопати - то купує собі лопату та й копає, а шкода грошей щоб собі купити то бере чужу лопату в прокат та й копає, та й взагалі, коли людина дійсно хоче то робити сама, чому ж не підсказати їй по дружньому де ту лопату взяти і за скільки... А от таких котрі стараються свою роботу під шумок зробити чужими руками та за чужий кошт то дійсно гнати к пуям зі своєї пісочниці...

може хтось погодиться дати свій апарат полабати, (безкоштовно) ауууууу писаки!!      Ну та що там ???? Людина просить апарата безкоштовно, ну то де ви всі ?????????  Що, маєте великі напевно дупи в які язики поховали???  

Людям які я упевнений що з розузом і тямою до обладнання без проблем дам

Вячеслав Нашемпа - дякую, що не відмовили:)))) я думаю, що за 25 років музичної, та 10 весільної практики "розум і тяма" давно присутні. Підтримую комент - ZZ2000 

Добре Сергію,що я  казав що зараз будуть нападати НЕуки, але бачу,що злякалися все-таки цього слова та правди , бо пишуть справжні музиканти а не ті коршуни-бездарі. 

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти