Головна сторінка » Список форумів » Вільне спілкування » співпраця з тамадою , або ( казка про Марусю )
співпраця з тамадою , або ( казка про Марусю )

Вже другий сезон в моєму гурті працює тамадою моя молодша дочка і це добре бо ніщо не виходить за рамки а бувало колись співпрацюючи з невідомою тамадою важко було дуже, бо та втикала все і всюди забагато що і людям набридало.Розумію старалася чесно відробити свої гроші але що занадто то і свині не люблять.На рахунок апарату -  так і в мене років 15 тому були два випадки і то на виїздах більше 100 км. В одному накрився канал підсилювача що прийшлось посадити вимушено скоріше гостей за стіл а самому на протязі 1 години маючи при собі ремкомплект і паяльник усунути неполадки.В іншому було ще цікавіше - накрився на початку першого заходу пульт, в місцевих музикантів тоді як вияснилося пульта не було, грали ще на Венці.Чудом спас старий мотлох розбомбленої апаратури у завклуба звідки я підшукав приблизні по параметрах комплектуючі для пульта щоб підремонтувати і відпрацювати весілля.Тепер голови собі не морочу, користуюсь дорогим якісним апаратом і знаю що він надійний та не підведе.

Електромюзік, я з Вашого коменту зрозумів те,що з Вами працює доця і те,що Ви гарний електронщик.  Тільки я не розумію до чого це все ?  Ви будь ласка по темі або ближе до теми. Ви даєте свого апарату іншим тамадам чи ні??? Або розкажіть як в такому разі боритесь з такими. От і все,що від Вас тут хочуть почути !!!

КоргІ30.Збав трохи оберти,і Всі що хочуть прочитати, щось по ТЕМІ.Перечитуйте теми в розділах, сворюйте теми,а не "дублі" (вже б.ля надублили в фанерах, ще й до форуму добрались).

Сергій Сушанський, з приводу виставити апарат для лаби - при нормальному розкладі коли свій зиск у чомусь має кожна сторона, так можна і виставити апарат чому ні, 6-8кВт (поки ще не все розпродалося) з двома техніками в комплекті можна привезти, питання у транспорті, відстані і взаємовигоди договору для обох сторін, суть же не лише в грошах.

SHARIKус, та наша лабушня де би і з якої би причини не зібралася так усеодно про одне і теж і зразу про усе підряд плеще, прикольно ж так... абщяцца...

Соррі за оффтоп, панове.

SHARIK,  про які оберти йдеться мова ???  Я може не по темі щось глаголю ??? Чи я не правий ???  Я ср@ку нікому не заносив і не заноситиму ,шановний !!!  І не вам мене вчити як поводитися чи спілкуватися з ФАЙНИМИ та СПРАВЕДЛИВИМИ колегами.!!!  І що Вас що так заїло ??? Щось не по-вашому пішло, чи як ???

жаль, не написало.... може і добре....   Вадим Ти собі створи свій сайт і будеш вчити всіх. І не Хами мені....., будь ласка, я ж теж знаю дещо що Тобі буде зле від того.  По особистостях - в приват, телефон... 

Я Вам нічого не винен щоб мені було зле!!! І погрожувати мені не треба!!!  А створю сайт то дам знати !!!      

Е-е... Хлопці... За дурною тамадою, нема лабушні покою...

Ах... Тамда-Тамада... Пів сезону 2015 допомагав з апартом.Поробив адіоОГРИЗКИ під забавки,в залі актив з радіо мк.,танці також за мною.Апарат  купив сам ношу на крижах,і був я СУПЕР ДРУГОМ.Але сталося так,що потім відмовив.Хто скаже , шо сьі зтрисло пізніше ? 

А як раз у Львівському *РАФАЕЛІ* Через хамство ділової *бички-операторши*  з Дрогобича,попросив си кабель з дому підкючити !!!  Ні Слава Ісусу Христу, ні насерматри,а в розетку юш включи.Потім пили разом горівку.Як поступити-судити усім.

Тарасе, нічого не зрозумів з твого коменту !!! Скажи,що конкретно ти хотів цим сказати ???   Ти працюєш як тамада і тобі не дали підключитись чи що???

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти