Головна сторінка » Список форумів » Музичні інструменти та звукове обладнання » Пiдсилювач Qsc.
Пiдсилювач Qsc.
Шановнi колеги! Що можете сказати взагалi про такi девайси (пiдсилювачi)? Дякую!

Є два варіанти; 1) фірмовий ,оригінал, американець і цим впринципі все сказано)))

2) Наш український 2sc донедавна вироблявся  у Львові майстром Василем Котченком ,дуже хороші ,а головне надійні і недорогі підсилювачі , співвідношення ціна- якість чи не найкраще в Україні, На даний момент виробницство цих підсилювачів переїхало в Житомир ,до іншого майстра,пан Василь передав технологію   у звязку з завершенням карєри...Маю надію якість залишиться незмінною ,житомирських ще в руках не тримав...

Дякую пане Богдану!

Вадим

Є два варіанти

Не правда є ще третій виробництва CHINA  перевірений десятком літ в великому прокаті і мєлких халтурах .

І 4-й був - Житомирський QSC

 CHINA  перевірений десятком

За них забув...))) колега ніби  має китайця,.....нічого поганого про нього не скажу, теж надійний ....

 

 

І 4-й був - Житомирський QSC

 

Я ж про це написав...))))

 

Я ж про це написав...))))

Зовсім не про це Ви писали, а просто не орієнтуєтесь. Були від Василя і були Житомирські EVM з наклейкою QSC.

 а просто не орієнтуєтесь

Ну значить не орієнтуюсь....приношу свої вибачення...EVM  в руках не тримав, нічого ,крім акустики ...говорив за те що знаю.....Про EVM я взагалі думав що то Пітерська фірма...викидень електровойса...))))

Завжди є чому повчитись....Та я собствєнно ніколи на істину в останній інстанції і не претендував....))))) 

П.С. Панове не викайте мені ....ненавиджу це....))) 

1) фірмовий ,оригінал, американець і цим впринципі все сказано)))

Та не зовсім все сказано. Як і у більшості виробників у них є високого класу підсилювачі, а є ширпотреб.

Ще Василь передав виробництво в Росію, є і такий варіант

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти