Головна сторінка » Список форумів » Музичні інструменти та звукове обладнання » 4Ом 8Ом
4Ом 8Ом

 ЯК БУДЕ РОЗПОДІЛЕНО ПОТУЖНІСТЬ ПІДСИЛЮВАЧА МІЖ ДИНАМІКАМИ 4 ТА 8 Ом

Що на хороший звук потрібне бабло,це ви знаєте ,а як поділиться потужність не знаєте...)))) і то стілько років стажу!!! печалька))))

А в мене от стажу менше (1999р) і я знаю , і знаю як Є/Ві звучить і Маг і ше Купа всяких штук і навіть тортик спечу при потребі і карбюратор переберу...)))

А ВИ не знаєте ,виходить річ не ВСТАЖІ !!! Просто в шпаківні  шпаки мають жити....)))

І ше ,звучати воно все таки небуде , Чого ...думайте...Всім гарного настрою.... 

Ну раз Ви такий грамотний, то чому ж не вкажете. А все тому що лише базікати вмієте, та під.обувати. Але ж ні, замість толкової відповіді, на яку відповіді не знаєте, краще створити цілу сторінку флуду. 

Всім дякую за відповіді та "толкові" коментарі. Я вже вирахував те що мені було потрібно...

Добре що я хоч трохи розбираюся в тому де нормальна порада, а де беліберда з сімома невідомими. А як же тоді бути людям які вірять, а по поняттях багатьох форумчан - ведуться. А так - нічого не взнавши, в кращому випадку нічого не спаливши, наслухаєтеся від деяких "поважних" форумчан що ви нездара, безрозумна істота, яка навіть кнопки на ноутбукові втикає неправильно, не дивлячись навіть на те що коли ви вже лабали халтури, деякі "дєятєлі" казали на "пісю" кака, та замість вчитися музики вчили кулінарію. От чому музики іноді сидять без роботи (бо цінують свою працю) - бо всякі там кулінари та автослюсарі вміло вміють "грати"на Асусах та Лєновах за копійки, тим самим відбираючи у Музикантів роботу, якій вони вчилися роками...

Всім дякую...

Але ж з цілої сторінки флуду, так ніхто і не відповів на поставлене питання... ПРОХХВЕССІОНАЛИ!!!

По розподілу потужності( моя думка) буде по різному,при малій буде більш-менш буде баланс,а при великій буде перти середина,а якщо в низові щей немає обрізного фільтра-буде те що називається на букву "ж", також має значення які динаміки і їх характеристика,і конструкція саба,і ще на такі випадки є люди які займаються цим ділом професійно,а не гадають як ми з Вами.

Якщо у роботі підсилювача передбачено режим в 2 Ома, то він буде нормально працювати на це навантаження. Ніяких змін у АЧХ підсилювача при навантаженні в 2 Ома не буде. Тим більше електровойс використовує у своїх підсилювачах моторолловські транзистори, які визнані більшістю інженерів найкращими для використання у підсилювачах. Не всі виробники їх використовують, це зв*язано із їх ціною. Бліьше мінусів у них немає. Але потрібно не забувати, що є такі підсилювачі для яких режим в 2 Ома буде аварійним, хоча маркетологами буде передбачений у тех.характеристиках приладу. Наприклад беринджери, які при 2 омах не можуть впоратись із охолодженням і часто переходять у thermal. Що до варіанту 4+8 то колонка із меншим опором буде розсіювати більшу частину потужності. Тому таке використання має право на життя.

При паралельному підключені на  4 Ом Дин. буде іти в два рази більше потужності ніж на 8 Ом ,при послідовному навпаки ,Неможу пригадати щоб про їдею різноомного підключення хочаб один акредитований фахівець відгукувався позитивно, так само як і різноватного,тут думаю ясно чому

Про роботу підсилювача на два ома колись була на сайті електровойса цікава стаття ,наскільки памятаю, там самі електровойсівці  ,інженери,не радять ганяти свої ПНЧ в 2Ома, тут можу запи...дітись ,давно читав...Але що точно то для більшості ПНЧ робота в два ома буде критичною...

 та замість вчитися музики вчили кулінарію.

І ще багато багато іншого...))))  в тому числі і музику...))) 

І ще щоб ставити ті чи інші динаміки і будувати Акустику, для цього теж Знання потрібні і ДОСВІД ,причому не пересічні ,А коли в вас виникають такі дитячі запитання,то дефакто вам за цю роботу братись не варто ,при найкращих компонентах , всерівно вийде Саунд Кінг...)))) 

Ще раз дякую за ЗМІСТОВНІ коментарі.

Пане yackiv, а тепер Вам: Я ж писав в першому пості "чи можна НА ОДИН КАНАЛ EV Q66підключати саб 4Ом і топ 8Ом". Звідси, зробивши не складну для Вас операцію мізками, випливає - 1 канал+1 канал=2 канали, отже 1 саб 4Ом і топ 8Ом+1 саб 4Ом і топ 8Ом=2 саби 4Ом і 2 топа 8Ом. Це я для того щоб у "умніків" більш не виникало дурнуватих запитаннь.

Панове, мене цікавить як буде розподілено потужність підсилювача між динаміком 8Ом і динаміком 4Ом підключених паралельно.

потужність підсилювача між динаміком 8Ом і динаміком 4Ом  мало би бути так  8+4=12  12/2=6 6/2= 3

зробивши не складну операцію мізками, випливає   щось на кшталт того:

ви хочете їхати на халтуру одною машиною щоби було дешевше по бензині, але вся апаратура не влізає в одну машину і  ви вирішили  другу привязати на трос  і тягнути за собою.  Може вийде дешевше але не скоріше.

потужність підсилювача між динаміком 8Ом і динаміком 4Ом  мало би бути так  8+4=12  12/2=6 6/2= 3   Таке міг написати лише першокласник, адже мова йде про опір. Там математика трішки інша - при паралельному підключенні опір вираховується за формулою 1/R=1/R1+1/R2,  і в результаті отримуємо 8Ом +4Ом=2,7Ом. Це для умніків!!!

Для себе я зробив один висновок - На цей форум з будь-якими запитаннями більше ні-ні!!! Тут можуть лише поглузувати, понасміхатися та позмагатися в своїй безглуздій, тупуватій, приземленій, односторонній дотепності. Хоча декілька дописувачів намагалися щось порадити.

Ще раз дякую за намагання допомогти. Особливе "ДЯКУЮ" "Шановним" пану yakiv та пану bodja bear. Я вже вияснив як буде розподілено потужність підсилювача...

Тут тобі люди намагалися пояснити на хлопський розум, ну а якщо ти знаєш краще за всіх то для чого ти цю тему відкрив?  

І що саме цікаве,всім нахамив і на всіх обідився...))))

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти