Головна сторінка » Список форумів » Музичні інструменти та звукове обладнання » 4Ом 8Ом
4Ом 8Ом

Тут тобі люди намагалися пояснити на хлопський розумний.., І що саме ТИ, пане yackiv, намагався пояснити? Що я дурний та нерозумний, більше нічого... Ставив безглузді запитання щоб далі просто поглузувати та понасміхатися з мене, та з мого, цілком адекватного, питання, яке цікавило, та й цікавить, не лише мене одного. Тому що лише в СРСР намагалися виховати всебічно розвинену особистість. А музиканти повинні займатися музикою, а не поглибленим вивчення фізики, кулінарії та авторемонтної справи. Хоча я теж вмію і автомобіль, до 90-го р.в., перебрати до останнього гвинтика, та виконати не складні зварювально-рихтувальні роботи... І, Тобі на сміх, я так і не зрозумів що саме, окрім насмішок, Ти хотів мені пояснитину а якщо ти знаєш краще за всіх то для чого ти цю тему відкрив? А відкрив цю тему, бо саме в спорі народжується істина, прошу замітити В СПОРІ а не в глузуванні, насмішках чи підколюваннях. Також людям, яких цікавить таке питання, не потрібно було-б лазити по форумах фізиків, та шукати відповідь на це запитання. Але-ж НІ, є такі "доброзичливі люди", які лише кепкувати вміють, а дати нормальну відповідь - це вже не до них...

І що саме цікаве,всім нахамив і на всіх обідився...))) Ні, bodja bear, ти не уважний. Нахамив я не всім, а лише тим дописувачам, яким нема що робити а лише флудити та нісенітниці плодити. І не нахамив, а висловив свою думку стосовно деяких учасників форуму, зокрема і "славнозвісного" bodja bear, який написав не один пост, а щоб от хоч щось толкове... Що-до обідився - я не з тих хто ображається, тому що з нахабами поводжуся цілком адекватно та розважливо.

la1la2buh3buh4 Якщо Ти вмієш машину перебрати , то і що таке "ручнік" ти також в курсі...

Шановний "ручнік" bodja bear(Богдан Кушнір, якщо не помиляюсь), пишу про Тебе на"Ти", тому що Ти перший перейшов на таке звернення, на відміну від мене, де я всіх називав на Ви з великої літери, тому що людина яка не поважає себе - не поважає й інших людей, в Тебе цей діагноз вже підтверджений. Йдемо далі - обзиватися, так як це роблять маленькі діти тоді коли вже нема жодних аргументів, в завуальованій формі, Якщо Ти вмієш машину перебрати , то і що таке "ручнік" ти також в курсі... також розпочав Ти. До твого відома "ручнік" правильно називається і пишеться в українській мові "Ручне гальмо". Доречі, тебе й на інших сайтах вже давно посилають на хутір метеликів лапати, за твої безпідставні докази своєї правоти, та безглузді запитання та твердження, з яких сміються дійсно адекватні, розумні люди, а не під.общики на кшталт тебе. Тому цитую класика: "Не каждый пессимистически настроенный индивидуум способен воспринять тенденции парадоксальной логики, поэтому с Вами, как с лицом непросвещённым, эта дискуссия не имеет никакого смысла"...

До побачення... І на останок для Вас bodja bear - C D E C D C (це по культурному, по лабузьки по музичному, якщо звичайно хоч трішки знаєш нотну грамоту та лабузьку мову)

тре було не чіпати

Ставив безглузді запитання щоб далі просто поглузувати та понасміхатися з мене

ніхто з тебе не збирався насміхатися але ставив таке питання тому що для того щоб підключати саб і топ є кросовер або звуковий процесор і потрібно два підсилювачі. Це загально прийнята схема.

А якщо то всьо ліпити на один вихід підсилювача то нічого доброго з того не буде.  А чого? то я пояснювати не буду , читай мудрі книжки.

 

Ну але ти з тим напевно не згідний бо це знов над тобою  насміхаються.

Шановний yackiv, з кросовером я вже в 1993 році працював, в парі з підсилювачами "Крок", саби використовували рупорні(як ми тоді їх називали - саксофон, вага була близько 80кг) тому знаю "нє по наслишкє"...  А в 1996 році в нас уже були ElectroVoice... Тому Ваші повчання мені були не зовсім потрібні... 

А от з паном Senyutovych цілком згоден. Як казали моя покійна бабця : "Не зачіпай лайна, бо буде воняти"...

Луковський моє прізвище,Кушніра фаната Мага і Ямахи Сергієм звати ,не "втикай")))"Ручне гальмо", буду тебе так називати,якщо тобі так зручніше...))) І ще окрім Мінусльвів я ніде нічого не пишу і не дискутую...Читаю багато ,но не пишу ,так що тут ти "Р/Г " знову "Втиканув", як і з Омами...)))

п.Яцків добре сказав,ніхто з тебе не "гнав" і насміхатись не збирався,а в "хлопській" доступній і жартівливій формі намагався ,абсолютно по приятельські" тобі донести загально прийняті і відомі речі..

А якщо ти Ручне гальмо хворієш шизофренією гострої форми і бачиш підступи там де їх нема в природі, і ще на людей кидаєшся  , то масти голову зеленкою ,може поможе

Я ж кажу що ти як мала дитина - на одних прізвиськах і твоє повинно бути зверху, в даному випадку - останнє слово всеодно за тобою... 

А казали мені бабця - щоб не чіпав. А я не послухав - от воно й воняє, а точніше смердить...

Ну а нє...))) 

Якщо мова йде про оригінал перших випусків - EV Q66 він же Eliminator, і він же Dynacord S1200, то він працює на мінімальному навантаженні 4Ом!!!!

ніякі 2Ом і 3Ом (у вашому випадку) він не тягне!, про що написано чорним по білому в мануалі, не знущайтесь з техніки, там трансформатор слабенький, ну ні як ви з нього не вижмете більш чим 700вт на канал., я їх ремонтував вже всі, робляться на одному заводі, тільки трошки різні корпуси, точніш розміщення елементів управління та ще пару дрібниць.

Там транзистори ой не дешеві якщо оригінал, тож краще не знущайтесь, а візьміть ще підсилювач для сабів чи топів.

А якщо мова йде про Q66 ті що счас на заводі в Китаї роблять то про них пишуть що вони працюють на 2Ом, хоча потужності заявленої він не видає.

Це не цифровик 4х2500 що тягне все що навісиш, там інша технологія.

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти