Головна сторінка » Список форумів » Музичні інструменти та звукове обладнання » 4Ом 8Ом
4Ом 8Ом

Колеги, чи можна на один канал EV Q66 підключати саб 4Ом і топ 8Ом? Зараз в сабах користую динамік 8Ом, а є можливість поміняти на 4Ом.

Можна !  Для чого тоді він видає 2 ом.

Мене цікавить як буде розподілено потужність підсилювача між 8 Ом та 4 Ом. 

Те що EV Q66 поволочить 2 Ом я чудово знаю - перевірено в роботі.

Можна все, але де що тільки один раз))))...

Може хлопаки Електровоз і витримає таке знущання ,але грати воно точно НЕБУДе, Швидше отримаєте свистьож-пердьож на виході но не звук....

Грати буде нормально,  канали є незалежні який сигнал подаєте те й на виході.  Не бачу проблеми.  Тільки щось неможу зрозуміти чому така комбінація.  Ти  що працюєш на одному топі і на одному сабі.   Бо переважно всі працюють на двох топах.

треба поставити в саб фільтр для топа, омність  буде  в залежності від опору нч динаміка

Відповідь для Боді: EV це не Парк Аудіо, тому ти вірно підмітив - "Електровоз витримає таке знущання". І дійсно витримає, бо це виходить 2,7Ом, а він витримує навіть 4АС по 8Ом на канал,, в сумі отримуємо 2Ом, що не кожен Парк витримає. Що до "свистьож-пердьож на виході но не звук" Вам відповів yackiv, і я цю відповідь підтримую і підтверджую, адже це, знову-ж таки, не Парк і АС не Маг, які Ви дуже, свого часу, восхваляли, і писали похвальні оди...

Пане yackiv, а тепер Вам: Я ж писав в першому пості "чи можна НА ОДИН КАНАЛ EV Q66підключати саб 4Ом і топ 8Ом". Звідси, зробивши не складну для Вас операцію мізками, випливає - 1 канал+1 канал=2 канали, отже 1 саб 4Ом і топ 8Ом+1 саб 4Ом і топ 8Ом=2 саби 4Ом і 2 топа 8Ом. Це я для того щоб у "умніків" більш не виникало дурнуватих запитаннь.

Панове, мене цікавить як буде розподілено потужність підсилювача між динаміком 8Ом і динаміком 4Ом підключених паралельно.

600/380 я так вас розумію?

Шарового звуку так як і шарової ковбаси не буває,хочеш звук - готов бабло,купи ще один підсилювач і кросовер,або зробити гарний фільтр, а не починати халтуру з калькулятором в руках і портретом Піфагора.

Шановний пан Вячеслав Нашепма, Ви написали прописну істину, хороший звук=хороше бабло. Це знають майже всі, крім Богдана з його улюбленими Магами. Ви б краще дали відповідь на моє основне питання: ЯК БУДЕ РОЗПОДІЛЕНО ПОТУЖНІСТЬ ПІДСИЛЮВАЧА МІЖ ДИНАМІКАМИ 4 ТА 8 Ом.  Бо поради, на кшталт Ваших, можете давати 16-ти річним хлопчикам-DJ, особливо про калькулятор і портрет Піфагора. Їм ще й портрети композиторів потрібні, хоча й не всім. Я звик щоб у мене на халтурі не було жодного збою з апаратом. Майже після кожної халтури та перед кожним концертом все перевіряю. Так привчений з юності. Доречі, розпочинав я в 90-му, у Вас по сусідству, в Ульяновському районі, і пропрацював до 2000р.

 Пане Jd так, Ви правильно розумієте 900\600\380.

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти