Азарт
Весілля
|
|
Для того щоб звантажувати записи, необхідно увійти або зареєструватися
Додаткові дані:
- Темп :
- Помірна
- Виконується:
- Соло
- Стать :
- Будь яка
- Властивості:
- Обрядова(весілля, свята, і т.д)
- Належить до жанрів:
- Вальс.
Текст пісні:
Весілля весілля весілля
Весіллю ми раді завжди
Танцюйте танцюйте танцюйте
Старости дружби і дружки
Музики музики музики
Маленьке прохання до вас
Заграйте музики ви вальса
Бо хочеться враз танцювать
Співаю співаю співаю
До ранку ще буду співать
І тільки для горла моєго
Горілки прошу підливать
Горілка закуска та жінка
У мене завжди на умі
Танцюйте танцюйте танцюйте
Шановнії гості мої
Ми раді зустрітися з вами
І випити келих вина
За вашу веселу забаву
За ваше щасливе життя
Плюсовий запис
Коментарі:
Дуже гарно!
Дякую!
Файна робота...+++
Дякую, Васька!
будьласка якщо можна +
приемний лагідний вальс
555
555 Дуже гарна робота пане Vanya7819 так тримати
Дякую за хорошу роботу.... Творчого натхнення....
Це заслуга колективу "Азарт". Я тут тільки на бас-гітарі граю. Писано в домашніх умовах, через пульт "Електроніку 01", 7 років назад. )))
А навіщо на плюсові пароль???
А можна плюсик на пошту закинути???
bupkus@rambler.ru
Заздалегідь Вам вдячний
ALEKSEJ:
А навіщо на плюсові пароль???
є де-які причини...
А можна плюсик на пошту закинути???
bupkus@rambler.ru
Заздалегідь Вам вдячний
Плюс на пошті.
Скиньте, будь ласка і мені плюс Цієї чудової пісні! Зазделегіть вдячний!! Pepa1963@i.ua
Скиньте, будь ласка і мені плюс Цієї чудової пісні! Зазделегіть вдячний!! Pepa1963@i.ua
Плюс на пошті.
Поділіться і зі мною плюсом.Заздалегідь вдячний!
petr5923@gmail.com
Олег Гаврилюк гурт "Дністрянські візерунки",
Мушу визнати робота файна, честь і хвала гурту "Азарт"
Дякую, Олег!
"Азарт" це взагалі чудова група. Маю їхню весільню музику. ПРОСТО БОМБА!!!!!!!!! Дуже люблю музику Азарту - Якцьо можна +++ на почту буду дуже вдячний Вам.Чесно!!!!!!!!!!!!!e-mail: viktor2960@mail.ru
Спасибі, Вітя, за приємні слова!!! Плюс на пошті.
Скиньте і мені плюс БУДЬ-ЛАСКА uavorina@gmail.com
Андрій 1969 Крижанівський - плюс на пошті.
буду дуже вдячний bucks310378@gmail.com за плюс
Ванюша. Будь-ласка +++ на пошту скиньте.Наперед гарно вдячний. wbouko777@mail.ru
belent@i.ua
вальс супер
дуже гарний вальс.Можете поділитися плюсом.
v_mak@mail.ru
Вася, - плюс на пошті.. Кому забув вислати, "сорі", і нагадайте ще раз, будь-ласка.
Вітаю. Хороша річ. Будь ласка, скиньте мені плюс на v_pleskach@ua.fm Гарно дякую. :)
класс кдасс класс по більше такіх вальсів









Останні коментарі
Zhenja5Fenek: ДЯКА!!!!! СУПЕР!!!!!
Zhenja5Fenek: ДЯКА!!!!!! СУПЕР!!!!!
nadia18_25: Дякую!!! Дуже класно!!!
muroslav_lax29: Дякую!
igor_m2008: Дякую!!!!
Halyna333: Автор цієї теми та фонограми - Костянтин Пенчковський
igor_m2008: Дякую!!!!
Halyna333: Гарна фонограма)))
alex_2011: Дякую.
Міша Клим: Щиро дякую!
VIKTOR KRAVCHENK: Дуже дякую !!!
kroha2001: ДЯКУЮ.
Borodatiy: Креативненько! Дякую
helen22: Оперативненько. Дякую!
ivanmostoluk: Дякую!!
Pravduksm: Щиро дякую
Михаил : Дякую
Олександр Головко: В стилі Модерн Токінг
Іван : Дякую!
Sofazosa: Дякую!!!
vania021: Є якісний мінус! Звертайтеся)
vasilvasa: В мене є пср 450
vasilvasa: На олх я бачив
valerikKovalchuk: Дякую!
Вася: Дякую !
valerikKovalchuk: Дякую!
sasha_roy: Дякую.
Андрій Успішний: Я зайшов трохи з іншої сторони, осучаснив і актуалізував той самий зміст. https://www.youtube.com/watch?v=nPdiPc4bQwY
Lewik: Дякую !!!
lyonya55: Дякую!