Анна Кривута
Кожен із нас може стати героєм!
|
|
Опис:
ДИТЯЧА патріотична пісня
Для того щоб звантажувати записи, необхідно увійти або зареєструватися
Додаткові дані:
- Тематика:
- патріотична
- Темп :
- Швидка
- Виконується:
- Соло
- Стать :
- Будь яка
- Властивості:
- Дитяча
Текст пісні:
Кожен із нас може стати героєм!
сл. та муз. Анни Кривути
Ти мрієш про славетні перемоги,
Про невідому і далеку путь,
Про невідкриті ще ніким дороги,
Що в край казковий кличуть і ведуть.
Приспів:
Кожен із нас може стати героєм,
І кожного з нас є свій зоряний час!
Кожен із нас бути першим достойний,
Кожен із нас, кожен із нас!
2.
Назустріч бурям підіймай вітрила,
Простих доріг для долі не шукай!
Нехай об скелі б’ються твої крила,
Вітри у непогоду підкоряй!
3.
Якщо збереться темрява навколо,
Ти захищай слабких та сій добро!
І серед ближніх, у родиннім колі
Завжди знайдеш пораду і тепло!
Приспів.
Плюсовий запис
Коментарі:
На жаль, не завантажується плюсовка. Та у аранжуванні награна мелодія. У разі чого, звертайтесь. gannaantey@mail.ru
Прекрасна робота !!!!! Дякую
І цей плюс мені б не завадив tan4akid@ukr.net Наперед дякую
Дякую за гарну роботу!!!!! Якщо можна дайте плюс на 23021962@ukr.net Дякую.
скиньте плюсик kymamns@mail.ru
скиньте, будь ласка, плюсик lyd_milka@bk.ru
Дуже вдячна за цю та інші пісні!!!!!Спасибі за вашу творчість!!! Скиньте, будь ласка, плюсик - Lana-sh5@mail.ru Надзвичайно подобається "Вітальна" пісня. Хотілося б, щоб діти співали її у школі. Якщо у вас є така можливість, поділіться, будь ласка, мінусом. Буду дуже вдячна!!!
Шановна Анна, якщо плюс не завантажується на цю сторінку, завантажте у свої аудіозаписи. В коментарях вкажіть, що користувачі можуть з них скачувати. Буду вдячний.
Добрий день! Поділіться будь-ласка плюсом цієї пісеньки, і,якщо можна, мінусом пісеньки " Вітальна". Щиро, Вам, дякую!Велике СПАСИБІ! larulyas@rambler.ru
проверьте плюс. песня не совпадает с текстом










Останні коментарі
Павло Салганюк: Дякую!
Павло Салганюк: Дякую!
Strelbitskiy: Так з ним і не співпадає.
Павло Салганюк: Дякую, знадобиться!
Strelbitskiy: Дякую!
Oleksandr7272: Щиро дякую!!!
sergolas: Супер мінус!
Peet Калуцький: Файл видалено,як такий,який не пройшов модерацію.Порушення Правил Порталу (П.П. 7.15.6)
Peet Калуцький: Файл видалено,як такий,який не пройшов модерацію.Порушення Правил Порталу (П.П. 7.15.6)
OlenaTer: Дуже гарно. Дякую!
V07a01lera: Дякую !
krasigor: Дякую!!!
Aleksandriks: супер
Eugene27: Дякую!!!
1o9v5t9: Дякую.
vidzhay: Вітру з ворів!!!! Текст пісні: Я піду в далекі гори На широкі полонини, І попрошу вітру зворів, Аби він не спав до днини. Щоб летів на вільних крилах На кичери і в діброви І дізнавсь, де моя мила – Карі очі, чорні брови. Пр.:Мила моя, люба моя, Світе ясен-цвіт, Я несу в очах до тебе Весь блакитний світ. Я несу любов-зажуру, Мрію молоду, І сади цвітуть для мене, Як до тебе йду. А як вітер з полонини Полетіти не захоче, Все одно знайду дівчину – Чорні брови, карі очі. Перейду я бистрі ріки, І бескиди, і діброви, І шляхи мені покажуть Карі очі, чорні брови.
vidzhay: Текст пісні: Я піду в далекі гори На широкі полонини, І попрошу вітру зворів, Аби він не спав до днини. Щоб летів на вільних крилах На кичери і в діброви І дізнавсь, де моя мила – Карі очі, чорні брови. Пр.:Мила моя, люба моя, Світе ясен-цвіт, Я несу в очах до тебе Весь блакитний світ. Я несу любов-зажуру, Мрію молоду, І сади цвітуть для мене, Як до тебе йду. А як вітер з полонини Полетіти не захоче, Все одно знайду дівчину – Чорні брови, карі очі. Перейду я бистрі ріки, І бескиди, і діброви, І шляхи мені покажуть Карі очі, чорні брови.
olegantonenko: Щиро Вам вдячний! Це було моє прохання...
Петро Шмідт: дякую
natalia777dw: Дякую.
Volynanka: Дякую!
natalia777dw: Дякую.
Dozuk1966: Дякую !!!
ABDULA7777: Чомусь не скачує текст пісні
Strelbitskiy: Вибачте, але гармонія бреше на початку кожного куплету. Помиляюсь?
olegantonenko: ЩИРО ДЯКУЮ!
viktor64: Дякую!
knopka1959: А де текст пісні?
sa1957: Дякую!
sa1957: Дякую!