Гучок Зеновій
На Івана на купала
|
|
Опис:
Композитор Виджак Ярослав.
Для того щоб звантажувати записи, необхідно увійти або зареєструватися
Додаткові дані:
- Темп :
- Помірна
- Виконується:
- Соло
- Стать :
- Будь яка
- Властивості:
Текст пісні:
Не сумуй дівчино мила, не страждай,
І вінків у бистру воду, не кидай,
Це нічого, що кохання не палке,
Подивись у чисту воду, на свою чудову вроду,
Прийде час, воно тебе знайде. - 2р.
R
На Івана - на Купала,
Дівча нічку чарувало,
І віночки дарувало течії,
А скрипочка тихо плаче,
Тужить серденько гаряче,
Де тебе палкий юначе,
Приходи.
Не потрібно жалювати, в самоті,
Прийде ще до тебе щастя, у житті,
Краще дівчинонько мила, посміхнись,
Чарівна весни природа, і твоя казкова врода,
Ніби у вінок переплелись. - 2р.
\\\\\\\\\\\\\ R-2р.
Коментарі:
ДМИТРЕ МОЛОДЧИНА ГАРНО НЕМА СЛІВ!!!!ХАЙ ЖИВЕ І ПРОЦВІТАЕ ОЛЕСЬКО І ЙОГО МУЗИКИ.ДМИТРЕ РЕСПЕКТ!!!!!!!!!!
Гарно, як і всі попередні роботи! Зважаючи на наближення купальського свята, ще й дуже актуально!
Caliope у вступі також чудово поєднується із сучасними звуками. Я також дуже люблю цей тембр легендарного D-50.
СУПЕР
Пане Дмитре,щиро дякую! Дякую за гарну роботу, за порушину
Вічну Тему
КЛАС!!!!!!!!
Добра робота!
Петро Клименко моє добре вухо!Зразу впізнав Roland-D50.
Слухаються Ваші роботи. Супер!
Класно!
В тексті є деякі помилки. Дозволю собі їх виправити.
НА ІВАНА НА КУПАЛА
НЕ СУМУЙ ДІВЧИНО МИЛА, НЕ СТРАЖДАЙ,
І ВІНКІВ У БИСТРУ ВОДУ, НЕ КИДАЙ,
ЦЕ НІЧОГО, ЩО КОХАННЯ НЕ ІДЕ,
ПОДИВИСЬ У ЧИСТУ ВОДУ, НА СВОЮ ЧУДОВУ ВРОДУ,
ПРИЙДЕ ЧАС, ВОНО ТЕБЕ ЗНАЙДЕ. /- 2Р.
R
НА ІВАНА - НА КУПАЛА,
ДІВЧА НІЧКУ ЧАРУВАЛО,
І ВІНОЧКИ ДАРУВАЛО ТЕЧІЇ.
А СКРИПОЧКА ТИХО ПЛАЧЕ,
ТУЖИТЬ СЕРДЕНЬКО ГАРЯЧЕ,
ДЕ ТИ, ДЕ ПАЛКИЙ ЮНАЧЕ, ПРИХОДИ.
НЕ ПОТРІБНО ЖАЛЮВАТИ, В САМОТІ,
ПРИЙДЕ ЩЕ ДО ТЕБЕ ЩАСТЯ, У ЖИТТІ.
КРАЩЕ ДІВЧИНОНЬКО МИЛА, ПОСМІХНИСЬ,
ЧАРІВНА ВЕСНИ ПРИРОДА, І ТВОЯ КАЗКОВА ВРОДА,
НІБИ У ВІНОК ПЕРЕПЛЕЛИСЬ. - 2Р.
R.
ПРОГРАШ
R-2Р.
Привіт усім, кого іще цікавить вітчизняна музика, її автори і виконавці. Вибачте, забув - і Правда... Бесіду з вами веде Ярослав Виджак - композитор, поет, співак, аранжувальник. Річ у тому, що за паном Зеновієм Гучком давненько помічалась притаманна йому риса: привласнювати чужі твори. Лев'яча частка його репертуару складається з творів різних авторів, яких він свідомо не вказує ні на концертах, ні у виходячій в світ аудіопродукції. Прикро, але факт. Я не збираюсь судити його вчинки, але вважаю за потрібне кінець кінцем наголосити на цьому. Зокрема, пісня, подана вище, була створена мною, Ярославом Виджаком, і київським поетом Олександром Гриньком ще в 1973 році і мала назву "Не сумуй, дівчино мила". У люб'язно виправленному тексті є іще помилки. Також не вказано, що слова приспіву написав Володимир Миронюк і в оригіналі його не було. Отже, - це пісня трьох авторів. Таким чином, п. Гучок став популярним, завдяки багатьом співавторам (Ярослав Виджак, Олександр Гринько, Степан Галабарда, Володимир Миронюк, Анна Канич та ряд інших, про яких можна тільки здогадуватись). Кому цікаво, з радістю повідомляю, що тексти до відомих пісень, таких як: "Дика ружа", "Біла лілея", "Тиха вода", "Дарую квіти", "Любить - не любить", "Цвіт конвалій в саду", "На пероні" та багато-багато інших написав я - ЯРОСЛАВ ВИДЖАК.
Щасти вам усім!
Помилка... Слід читати: Степан Галябарда (київський поет).
З повагою Я. Виджак.
Пане Ярослав я знаю що це ваша пісня !Але в світ вона вийшла у виконанні З.Гучка ітому я підписав його як автора.І якщо модератори вважають за потрібне то можуть виправити ім'я виконавця.
Щиро вдячний Вам, Дмитро!
Дякую Ярославу за гарну роботу!!!! Здоров"я Вам та наснаги у створенні нових грних творів!!!!Дякую!!
Допоможіть знайти плюс! Заздалегідь вдячні!
СУПЕР!!!ДЯКУЮ
Дякую!
Дякую Ярославу та його клегам по створенню чудової пісні.
Дякую!
Дякую.














Коментарі
tonkiy
як скачати плюс? }
aleks50
дякую }
aleks50
дякую... }
Romaste
Дякую! }
Romaste
Щиро дякую! }
Romaste
Дякую! }
Romaste
Дякую! Круто вийшло! Молодець! }
V07a01lera
Дякую ! }
V07a01lera
Дякую ! Якщо можна з бек ! }
lyonya55
Дякую. }
kroha2001
ДЯКУЮ. }
TsarLin
Дякую, дуже гарний мінус, але якби прибрати песиків в кінці... }
TsarLin
Дякую, але якби прибрати песиків в кінці... }
roma_olegovich
А до неї заливають кожен день чоловіки Але їй ніхто не треба, бо в неї вже є Вона хотіла із ним під вінець А він червоний прапорець Як же багато він розбив сердець Вона кладе цьому кінець А до неї заливають кожен день чоловіки Але їй ніхто не треба, бо в неї вже є У неї вже є токсік, маніпулятор Кончений аб'юзер, якому насрати Вона хотіла вміти танцювати бачату Але поки навчилась лиш його пробачати У неї вже є токсік, маніпулятор Кончений аб'юзер, якому насрати Вона хотіла вміти танцювати бачату Але поки навчилась лиш його пробачати Емоційні гойдалки, окей Емоційні гойдалки Вона хотіла з подругами апероль Але попала під контроль Вона ще відгрібає за своїх колишніх Але теперішнього не залишить А до неї заливають кожен день чоловіки Але їй ніхто не треба, бо в неї вже є У неї вже є токсік, маніпулятор Кончений аб'юзер, якому насрати Вона хотіла вміти танцювати бачату Але поки навчилась лиш його пробачати У неї вже є токсік, маніпулятор Кончений аб'юзер, якому насрати Вона хотіла вміти танцювати бачату Але поки навчилась лиш його пробачати Емоційні гойдалки, окей Емоційні гойдалки, окей }
Volodymyr Yavorskyi
ДЯКУЮ! }
Veles74
Дякую }
Olenochka73
Доброго дня. Можна плюсик?romanecelena60@gmail.com }
karpenko7447
Дякую! }
Eugene27
Дякую!!! }
Valentin007
Супер. Круто! Молодець!!! Подякував!!! }
380972973034
Браво }
muroslav_lax29
Дякую!!! Ще би з Беком... }
Andrii2212
дякую! }
olegantonenko
Щиро дякую! }
Kaban87
Я так чекав, тебе чекав, Що сни здійснилися. Мені вуста, твої вуста Ночами снилися. Щоб ми зустрілися в житті Під цими зорями, Назвавши їх на самоті Своїми долями... Сама любов для нас обох Той час зазначила.. Ти на долонях рук своїх Мене побачила.. Зійшлись дві лінії в одну Дорогу зоряну... Як два струмка в одну ріку, Дощами сховану... Я ніколи нікому тебе не віддам, Хочу бачити, чути, любити щодня... Я ніколи нікого ще так не кохав, Я так довго, так довго на тебе чекав... Я завжди серцем відчував, Що ми зустрінемось. І вже нікуди від надій та мрій Не дінемось. Нам мало Всесвіту з тобою, Мало вічності. Для наших чистих почуттів, для їх чарівності... Я ніколи нікому тебе не віддам, Хочу бачити, чути, любити щодня... Я ніколи нікого ще так не кохав, Я так довго, так довго на тебе... Програш Я ніколи нікому тебе не віддам, Хочу бачити, чути, любити щодня... Я ніколи нікого ще так не кохав, Я так довго, так довго на тебе чекав... }
Іван Поліщук
Крутооооооо...Дякую }
Nik19910904
Божественно }
VNikitin
Дякую! }
olegantonenko
Дякую! }
olegantonenko
Дякую! }