Друга ріка
Секрет (Bakun Remix)
|
|
Опис:
Я випадково знайшов ремікс на пісню -Секрет.Вирішив викласти бо що в мене і у Валерія був такий момекнт в житті, недивлячись що ми земляки.
Для того щоб звантажувати записи, необхідно увійти або зареєструватися
Додаткові дані:
- Тематика:
- Сумна
- Темп :
- Помірна
- Виконується:
- Соло
- Стать :
- Чоловіча
- Властивості:
- Належить до жанрів:
- Естрадна.
Текст пісні:
Люди, як люди, а я народився старим,
Хоч був колись добрим малим.
Так, старим малим.
Літав і не загинув, але,
Мабуть на небі таки місця нема,
Чи черга моя не дійшла.
Замість мене там ви, а не я.
Летять картини, я
Колись піду, та ти не будеш один.
Запам'ятаюсь тобі таким –
Веселим, трохи сумним.
Посміхайся, син!
Я нікому не скажу,
Я не видам наш секрет.
Не забирай, кого люблю –
Забери мене.
Я нікому не скажу,
Я не видам наш секрет.
Не забирай, кого люблю –
Бери мене,
Бери мене.
О, Боже, знаєш, для чого ти їх забираєш,
І нас сумних залишаєш.
Хіба ж їм тут місця нема?
Скажи, в чому я винний?
Боже, знаєш, для чого їх від мене ховаєш.
Десь у хмарах – ну як вони там?
Скажи, хоч як вони там
Я нікому не скажу,
Я не видам наш секрет!
Не забирай, кого люблю –
Забери мене!
Я нікому не скажу,
Я не видам наш секрет!
Не забирай, кого люблю –
Забери мене,
Бери мене!
Я нікому не скажу,
Я не видам наш секрет!
Не забирай, кого люблю –
Забери мене,
Бери мене!
Плюсовий запис
Коментарі:
Бімба, респект і уважуха...
Дякую! Супер!!!
Дякую!Чудова робота!
Дякую! Клас.
Супер!
Дякую
Дякую!










Останні коментарі
Howplay39: Дякую дуже але високо
shynrilama: Дуже дякую!!!Можливо маєте ноти?
shynrilama: Дякую!!!
Гринів Міша: «Життя летить» Дмитро Волканов. Слова і музика:Дмитро Волканов. Програш. 1.Життя летить і час проходить, Шукаю сенс,та не знайду. Лише любов за мною ходить На щастя,чи на біду..,на щастя,чи на біду. Приспів: Подарували небеса тебе мені, Тепер без тебе кожен день як у вогні. Подарувало синє небо очі ті, Які не можу я забути,не можу,ні! І хай навколо розквітається весна, Та не моя,на жаль,ти більше не моя. Колись знайшов тебе в блакитній вишині, Зі мною ти,чи ні? 2.Життя летить,крізь нас минає, Цілують хвилі кораблі. Лише любов мене тримає На цій жорстокій землі,на цій шаленій землі.О-о! Приспів: Подарували небеса тебе мені, Тепер без тебе кожен день як у вогні. Подарувало синє небо очі ті, Які не можу я забути,не можу,ні! І хай навколо розквітається весна, Та не моя,на жаль,ти більше не моя. Колись знайшов тебе в блакитній вишині, Зі мною ти,чи ні? Програш. Приспів: (2-га частина). …І хай навколо розквітається весна, Та не моя на жаль,ти більше не моя. Колись знайшов тебе в блакитній вишині, Зі мною ти,чи ні? Coda.
shynrilama: Дякую за чудові мінуса для акордеона!!!
SergioBrat: Дякую
Людмила Мамчур: Знову тебе стрічаю я Наче синицю в саду І радість душі зачаяну До тебе, кохана, знайду Знову тебе покличу я Через розлуки й літа Шлях нам зорею помічено До тебе, любове святаКохання Приспів: Зорепад, зорепад Над землею зорепад А кажуть, що - пора кохання Зелен сад, зелен сад Засвітився в зорях сад Неначе цвіт мого жадання Знову тебе голублю я В мріях своїх молодих Все, що ми серцем любимо В наших надіях земних Знову в тобі воскресну я Мов калиновий вогонь Де зорі, вчаровані веснами Упали до наших долонь Приспів: (2) Зорепад, зорепад Над землею зорепад А кажуть, що - пора кохання Зелен сад, зелен сад Засвітився в зорях сад Неначе цвіт мого жадання Програш Приспів : Зорепад, зорепад Над землею зорепад А кажуть, що - пора кохання Зелен сад, зелен сад Засвітився в зорях сад Неначе цвіт мого жадання Зелен сад, зелен сад Засвітився в зорях сад Неначе цвіт мого жадання
sergeypopadyk: Хто ще користується таким нафталіном?
ogorodnikviktor: https://www.youtube.com/watch?v=G95R9dr5aEM
kampazitor: Дякую!
boss1973: Щось дуже схожа на Петросова-Кайфуєм )
Fikret: Дякую!
Fikret: Дякую!
Роман Хижняк: Дякую!
Роман Хижняк: Дякую!
Петро Шмідт: дякую
Aleksandriks: супер!
V07a01lera: Дякую !
V07a01lera: Дякую !
Peet Калуцький: Файл видалено,як такий,який не пройшов модерацію.
Вася: Дякую!
OLEX12: Дяка!
Петро Шмідт: дякую
Петро Шмідт: дякую
Dozuk1966: Файно !!! а без бек
Konovalst: Дякую вам,і попросив би версію без беків (якщо маєте таку змогу звісно)
Dozuk1966: Файно !!! а без бек
V07a01lera: Дякую !
Андрій Успішний: Дякую! Супер!
muroslav_lax29: Дякую!