Дядя Жора
Буся
|
|
Для того щоб звантажувати записи, необхідно увійти або зареєструватися
Додаткові дані:
- Темп :
- Помірна
- Виконується:
- Соло
- Стать :
- Чоловіча
- Властивості:
Текст пісні:
1
А у мене є подруга звать її Гануся
Але я її ласкаво, називаю Буся!
Ой, у парубках ходити, довго ж я боюся,
Тож виходь за мене швидше, мила моя Буся!
Присп.
Я і Буся, я і Буся,
Мила моя Буся!
Так люблю тебе зараза,
Що мабуть женюся!
Я і Буся, я і Буся,
Мила моя буся!
Так люблю тебе, мала я!
Що мабуть женюся!
Моя Буся!!!...
2
Фіть, фіть, тьох, тьох, тьох, я красивий наче Бог!
Ту ту, тру ла-ла, Отакі, мала, діла!
Ой, кувала та зозуля, паляниця пишна,
Моя Буся не наглядна розцвіла як вишня!
Присп.
Я і Буся, я і Буся,
Мила моя Буся!
Так люблю тебе зараза,
Що мабуть женюся!
Я і Буся, я і Буся,
Мила моя буся!
Так люблю тебе, малая!
Що мабуть женюся!
Моя Буся!!!...
3
Ти не бійся, ти не бійся
мене, моя Буся!
Я хлопчина молодий
і тому стібуся!
Наш Юрко -стібе Оксану,
Є у Гриця -Киця,
Тож виходь за мене швидше, моя молодиця!
Присп.
Прогр.
Присп.
Коментарі:
Повний позор !
Дякую!
Гарно+++..
До чого котиться ця дежава і ця культура. Слова дибільні.63 роки прожив знаю що ім"я Гануся називають Нуся ну не БУСЯ. Атой хто таке писав точно буся у нас кажуть на таких мала мама за дівки.То на даху я рахую зірки чув таку пісню тобто на криші. То пропав пес десь. Розумно було пропав десь пес.Дитина 6 років ходить по дворі і співає на даху я. Він іще не розуміє що то таке але вже співає. Літературно правильно бо в українській мові немає слова нада є треба і потрібно. Але ж треба якось виходити по розумному щоб то виглядало і виховувало дітей.Чим гірше тим краще. Я думаю прийде ще час на таких виконавців. Історія це пружина
ДЯДЯ ЖО--А !!!!!!!!!
Дякую. Треба і ж легка, ненапружуюча, а розслабляюча музичка...
Якби не було "беків", то можна було би ще виправити ті майже матюки, а так на 100% згідний з deka 56
То колись був польский анекдот, про "Бесю і Бусю",----- не буду розказувати, кінець був такий,--- я і Буся на морі, а вона і Беся в санаторії!
А могла б бути гарна пісня, якби не дурнуватий приспів
КЛААААССССС
Круто Дякую!
Рагулізм.Потім жиди на 1+1 кажуть ,що українська мова хіба для комедії.Якщо тут придурки ставлять плюси.А легкої і розслабляючої музики є дуже багато.Тупість.
Як то чується для людей цікаво Я і Буся а воно вийде вибачте я єбуся це просто дебілізм.
Прикро
Дякую
Шкода, що такі горе виконавці ще й в хіт парадах учать приймають. Ні слуху ні голосу один талант!!!
Автор свідомо грою слів намагався досягти матюкального ефекту. Досяг! Надалі будуть ще "шедеври"? Падіння нижче плінтуса!
В свій час Віктор Бронюк і група ТІК заспівали "Ой, піду я на гору крутую" (Ой, ти х"ю) і нічого, світ не перевернувся.
Як це мають слухати діти?
недочуваючих і несміливих краще не співати!
Дякую за мінус! Попрошу у виконавця оригінальчик без бек вокалу і текст трошки підшаманю, щоб без матів! А так СУПЕР!
Дядя Дебіл, ти хотів переплюнути Дзідзьо? Не з того боку зайшов. Іди ібися десь і не ганьбися з такими висерами, які ти вважаєш піснями.
Із-за тебе, сука, соромно за Україну. Є у нас свої сороміцькі пісні, але то є окремий жанр, але ти вивалив це під приправою пристойності і з претензією на поп-музику. Іди ти в сраку, козлина тупа!
Модератори! Прибирайте подібне лайно зі свого ресурсу, бо помножите самі себе на нуль.
HondaDio:
ти ще Леніна пригадай на броньовику, бо прізвище схоже. Якщо є вже таке, то навіщо змагання між сортами лайна?
Зайдіть на "українські пісні з матюками 23". Може там що сподобається... Деградація своє бере. Не парьтесь.
ДЯКУЮ.
Дякую дюже














Коментарі
Strelbitskiy
Дякую!!! }
Олександр Бей
Мінус чудовий. Хто має посилання на скачування плюса? Не можу знайти }
bakwy
Дякую... }
Strelbitskiy
Гарна робота. Дякую! }
Volodymyr Yavorskyi
ДЯКУЮ! }
Volodymyr Yavorskyi
ДЯКУЮ! }
Volodymyr Yavorskyi
ЯКУ }
Volodymyr Yavorskyi
ДЯКУЮ! }
Volodymyr Yavorskyi
Дякую! }
V07a01lera
Дякую ! А де взяти плюс ? }
V07a01lera
Дякую ! }
8zirka9
Красно дякую!:) }
kroha2001
ДЯКУЮ. }
olegantonenko
Дякую! }
kroha2001
ДЯКУЮ. }
steve1010
Дякую! }
RimskiyIvan
ДЯКУЮ !!! ЧУДОВА КОМПОЗИЦІЯ !!! }
VladimirLesja
Дякую }
anatoliy1121960
Дякую Макс }
alinamaluga
дяку файний мінус }
IGORMUZ64
Дякую! }
lyonya55
Дякую! }
Валерій Ігорович
Дякую Тарасові за гарне оранжування! }
wizardis2021
Пливуть літа високо, лебедино, Наздоганяють вже і червень мій... Що ти несеш в собі, грядуща днино?.. Яку ти, Боже, долю стелиш їй?.. Скажи, скажи, чи так іду, як маю?.. Іти, коли сплелися біль і зло, І хтось зловмисно терези хитає, Аби добру і людям не везло... Приспів: Роки мої, прожиті й пережиті, Злітаймось до отецької оселі На сповідь, щоб їй душу всю відкрити, Чим був донині у житті щасливим!.. Що їй скажу?.. Я, друзі, завжди з вами! Всім дорожу я з батьківськрї школи! Бо завтра йду так, як ідуть до храму, І не зійду з дороги я ніколи!.. А друзів мав, сьогодні також маю, Хтось звав до бою, хтось - іти в обхід, А інший радив, щоб незгоди краю Не брав на плечі молодечих літ... Я слухав їх, а в небі синім-синім Десь червень-лебідь скринув над селом: Ми разом, друзі, сильні, як єдині, Хай не торкне нас розбрату крило!.. Приспів. Нас вибрав час, не ми його обрали! Цю істину приймаю, але ту, Що край чужинці вічно гвалтували І не наш край ніколи не прийму! Тож станьмо ми плече в плече з тобою, Аби ніхто ніколи не посмів Хрестами торгувати й сивиною, А долями живих - і поготів! Приспів. }
Gena98
Дякую. }
Вася
ДЯКУЮ !! }
Дмитро Мулик
Олексію, дякую!! А ще ми маємо чудові приклади духу, звитяги українських митців, які в умовах війни пишуть музику, пісні, обробляють та аранжують народні першоджерела і т.і., дійсно - це Велика Нація, Талановитих та Нескорених!!! }
Дмитро Мулик
Відмінно! Дякую!! }
Павло Салганюк
Дякую! }
Павло Салганюк
Дякую! }