Діма Прокопов
Ти щаслива будеш / Гай, зелений гай
|
|
Опис:
ремікс. ор. бек.
Для того щоб звантажувати записи, необхідно увійти або зареєструватися
Додаткові дані:
- Темп :
- Помірна
- Виконується:
- Соло
- Стать :
- Будь яка
- Властивості:
- Належить до жанрів:
- Ор+бэк.
Текст пісні:
Ти щаслива будеш,
Ти щаслива будеш,
Ти щаслива будеш,
Тільки пам’ятай!
Як його забудеш,
Як його забудеш,
Як його забудеш,
Грай, музико, грай!
34
Там, де зустрів тебе, там шумить і нині гай, зелений гай
Там полюбив твої, ясні очі, синій гай, зелений гай
Там полюбив він твій, веселий голос гай, зелений гай
Там де сказала: «Що ж буде з нами, любий,
Як мине розмай?»
Ти щаслива будеш,
Ти щаслива будеш,
Ти щаслива будеш,
Тільки пам’ятай!
Як його забудеш,
Як його забудеш,
Як його забудеш,
Грай, музико, грай!
Ти щаслива будеш,
Ти щаслива будеш,
Ти щаслива будеш,
Завжди пам’ятай!
А його забудеш
А його забудеш
А його забудеш
Грай, музико, грай!
Як він тебе кохав, серце сховає слід
Що він тобі казав, просто забудь навік
Хай полетить біль у цю мить,
Плаче сумна осіння злива
Хочу, щоб ти завжди була щаслива!
Коментарі:
Nexus Дякую
Дукую щиро !!!
Дякую !!!
Дякую! Дуже класно!
Дякую Євгене. Чудова робота...
Дякую!
супер
Дякую!
Друзі, є ця мінусовка в хорошій якості (без беку). Кому потрібно, пишіть 0987183004.
дякую)
Дякую!
Дякую!!!
ДЯКУЮ
Дякую !!!









Останні коментарі
Peet Калуцький: Неякісна задавка:недодавлений голос,"плаваючі" частоти. Файл видалено,як такий,який не пройшов модерацію.
Singer1007: Дякую????
Singer1007: Дякую????
altoch: Вишивала мати солов,ї, Та й забула та й забула вишила гаї Солов,ї злетіли а куди, Забіліли забіліли снігом рушники Приспів. Соловейки соловейки солов,ї Не летіть ви не летіть ви у гаї А зимуйте а зимуйте в рушниках Бо зима чекає у гаях.(2)р. Вишивала мати солов,ї Та й забула та й забула вишила гаї Що ж ви наробили там сніги Повертайте повертайте літо в рушники Приспів. Програш. Вишивала мати солов,ї Та й забула та й забула вишила гаї Забуяло літо в рушниках Заспівали заспівали птахи у гаях. Приспів.
mila7: Щиро дякую. Скиньте посилання на плюс
dima13131: сюди
Strelbitskiy: ...хоча, його, мабуть, не існує... Дякую за мінус!
Strelbitskiy: Якщо можна, закиньте, будь ласка, плюс цього варіанту. Подобається...
Peet Калуцький: Jordzh, музика — це справа смаку і вона завжди сприймається індивідуально. Шкода, що цей трек вам не сподобався.Якщо справа лише у тривалості треку,то погодьтесь,Тарас має право на своє бачення свого ж аранжування,всім не вгодиш,в таких випадках краще проходити повз мовчки.Тим більше,гадаю,що Тарас й гадки не має,що з його виконання наживо будуть робити мінус.
Jordzh: Абсурд Нагурського на 7.12 мало що бракує до 7 .40.
Сергій Будь: Супер ! Дякую !
Вася: дякую !
Вася: дякую !
Aleksandriks: гарно
Aleksandriks: супер!
viktor64: Дякую!
CRUT: Дякую!
Анатолій Паламарчук: ДЯКУЮ !!!
Анатолій Паламарчук: ДЯКУЮ !!!
Анатолій Паламарчук: ДЯКУЮ !!!
Анатолій Паламарчук: ДЯКУЮ !!!
vitaliykonishyk: Дякую а нема чоловічої версії?
olegantonenko: Дякую!
IGORMUZ64: Дякую!
Анатолій Паламарчук: ДЯКУЮ !!!
Анатолій Паламарчук: ДЯКУЮ
mazuryk: Дякую!!!
Lana_Clair: Плюсовий запис не той))
Compozitor: Плюсовка не та пісня.
SHURA0005: 1.Коли ми удвох-довкола усе оживає І птахи литять курличуть до нас звисоти А серце моє немов би воно завмирає І все це тому, що поруч зі мною лиш ти А серце моє немов би воно завмирає І все це тому, що поруч зі мною лиш ти Приспів Ти любов моя ти душа моя/ Не можу тебе не любити/ Ти краса моя, ти весна моя./ Для тебе лиш хочеться жити./2р. 2.Коли ми удвох до нас посміхаються зорі І хоч би одну я хочу тобі принести. А місяць пливе в очах твоїх тоне як в морі І все це тому, що поруч зі мною лиш ти А місяць пливе в очах твоїх тоне як в морі І все це тому, що поруч зі мною лиш ти Приспів. Програш 3. Коли ми удвох не гаснуть всі зорі до ранку А місяць без нас не хоче за обрій піти А сонце траву купає в ранковім серпанку І все це тому, що поруч зі мною лиш ти А сонце траву купає в ранковім серпанку І все це тому, що поруч зі мною лиш ти