Діти Фрістайлу
Зіронька (бек)
|
|
Для того щоб звантажувати записи, необхідно увійти або зареєструватися
Додаткові дані:
- Темп :
- Помірна
- Виконується:
- Соло
- Стать :
- Чоловіча
- Властивості:
- Належить до жанрів:
- Master.
Текст пісні:
Кажуть, є у світі десь незрівняних сім чудес,
Може й так, та знаю я, восьме – то любов моя.
А дев’яте – то є ти, кращу тебе не знайти,
Є й десяте, те, що нас поєднало враз.
Приспів.
Наче в небі зіронька, наче пташка вранішня,
Ти для мене, дівчинко, люба й найкоханіша.
Ніби сонце яснеє, ти одна єдиная,
Найгарніша, гарная, наймиліша, милая.
2.
Якщо ти сумна чомусь, небо плаче дощиком,
Посміхаєшся і знов проглядає сонечко.
Кожен день і кожну мить хочу щастя, хочу жить,
Лиш для того, щоб любить, вік тебе любить.
Приспів.
Програш.
Приспів.
Програш.
….Найгарніша, гарная, наймиліша, милая
Плюсовий запис
Коментарі:
Славік, величезне дякую. Класно поповнив каталог на Новий рік. Добра друже. Робота зроблена суперово.
де ти шукаэш таки паскудни барабани ?
Дякую Все супер тільки би барабани поміняти
не уявляю,як під таке танцювати :)
як як , дуни дуни
Дякую!!!
Люди - що у вас зі смаком? Ви що дійсно використовуєте такий матеріал на забавах? Жах....
Це колись так звучали разом ритм-машинка Лель і радянська бас-гітара Урал.
Аж "душа радіє" які ми, українці" толерантні та вдячні. Кому щось не довподоби - не завантажуйте, і кожен нехай подумамає . скільки він особисто подав для загальної справи матеріалу?.. Не "поносьте", а поважайте один одного!..
Проста психологічна логіка - який матеріал викладаєш така й приблизно думка про твій рівень... Без образ.Всіх з наступаючими святами!!!!
Пісня звичайно не хітяра 2018, але для різноманітності підійде..Думаю , що і багатьом подобається...Кому не підходить може і не брати у свій репертуар...Я особисто попробую, а публіка нехай оцінить...Звичайно, що дещо було б добре в мінусовці "підшаманити, особливо стишити бек, але всеодно вдячний автору за роботу!!)))
Колеги, якщо не подобаються барабанні семпли - то можна це подати якось гуманніше можливо? Для чого різко висловлюватися, ще й на "ти", до людини яка зробила щось корисне для суспільства? Навчіться культури і поваги до ближнього!
Богдане, негативні коментарі треба відразу видаляти,щоб у людей,які творять,не пропало бажання щось виставляти... Одні ночі не сплять, пишуть,інші за секунду скачують та ще мають нахабство коментувати...
повністю згідний з останніми коментами.хотів би почути вокал тих кому не подобається викладена робота,.,. веселих свят колеги!!!!










Останні коментарі
viktor64: Дякую!
Sanya22081981: Життя летить, і час проходить... Шукаю сенс - та не знайду... Лише любов за мною ходить На щастя, чи на біду... На щастя, чи на біду!.. Приспів: Подарували небеса тебе мені! Тепер без тебе Кожен день - як у вогні... Подарувало синє небо очі ті, Які не можу я забути!.. Не можу, ні!.. І хай навколо розквітає ця весна, Та не моя, на жаль... Ти більше не моя... Колись знайшов тебе В блакитній вишині. Зі мною ти чи ні?.. Життя летить, крізь нас минає... Цілують хвилі кораблі... Лише любов мене тримає На цій жорстокій землі!.. На цій шаленій землі!.. Приспів. І хай навколо розквітає ця весна, Та не моя, на жаль... Ти більше не моя... Колись знайшов тебе В блакитній вишині. Зі мною ти чи ні?..
Sanya22081981: Життя летить, і час проходить... Шукаю сенс - та не знайду... Лише любов за мною ходить На щастя, чи на біду... На щастя, чи на біду!.. Приспів: Подарували небеса тебе мені! Тепер без тебе Кожен день - як у вогні... Подарувало синє небо очі ті, Які не можу я забути!.. Не можу, ні!.. І хай навколо розквітає ця весна, Та не моя, на жаль... Ти більше не моя... Колись знайшов тебе В блакитній вишині. Зі мною ти чи ні?.. Життя летить, крізь нас минає... Цілують хвилі кораблі... Лише любов мене тримає На цій жорстокій землі!.. На цій шаленій землі!.. Приспів. І хай навколо розквітає ця весна, Та не моя, на жаль... Ти більше не моя... Колись знайшов тебе В блакитній вишині. Зі мною ти чи ні?..
dysico1975: дякую
byrma-nester: Братику Супер!
Justas_Lion : Супер! Дякую!
Peet Калуцький: https://www.youtube.com/watch?v=6PiRl5_4bZc
shavintoly: Дякую Олександру Коломійцю за роботу!!! Удачі.
Peet Калуцький: Пане Андрію і від мене вам величезна подяка.Маю надію,що це той випадок,коли пророблена робота приносить задоволення).
VNikitin: Дякую!
V07a01lera: Дякую !!!
Андрій Успішний: Так, ну.. майже завершив. 25 лютого здається почали оптимізацію інтерфейсу. Сьогодні 16 березня. Думав буде довше, але якось легко пішло все, при тім, що після основної роботи. Не знаю як вам, а мені дуже подобається мобільна версія. Звісно можем ще поправляти, доробляти, переробляти. Час знайдеться. Зараз маю переклютись на тиждень на інший проект.
V07a01lera: Дякую !!!
Mishalylyk: Розкажи мені матусю казку, Давню-давню, що забули люди. Про любов, красу, добро і ласку І нехай у ній поганого не буде. Хай усі завжди живуть щасливо, Посміхаються дорослі й діти, Кожен день дарує людям диво, І у райдужний вінок сплетуться квіти. Приспів Матусина казка, матусине слово Дива незвичайні, немов чарівні. Матусина ласка нам знову і знову Дарує надію тобі і мені. Матусина казка, матусине диво Матусині очі мов небо ясні, Матусине серце так ніжно й щасливо Шепоче нам казку тобі і мені. 2к. Розкажи мені матусю казку, Давню-давню, щоб згадали люди. Про любов, красу, добро і ласку І нехай її ніхто вже не буде. Хай весною розквіта калина, Ранок росами усе вмиває, У любові хай живе родина, А Господь усіх завжди благословляє. Приспів Програш Хай весною розквіта калина, Ранок росами усе вмиває, У любові хай живе родина, А Господь усіх завжди благословляє.
boss1973: Дякую за мінус !!
sa1957: Дякую!
bakwy : Дякую!
Олександр Єрмолов: Дякую!
Олександр Єрмолов: Дякую!
Павло Салганюк: Дякую!
Radislav: Дякую Вам!
Radislav: Дякую!
Radislav: Дякую Вам!
olegantonenko: Дякую!
olegantonenko: Щиро дякую!
olegantonenko: Дякую!
vrcnwt: А чи є така можливість, щоб Хливнюк співав у другому і третьому приспіві (2:27-3:03 і 3:29-4:11)? Залишити його голос, бо не гарно звучить, коли намагаєшся встигнути за двох. Хіба що в дуеті співати????
shynrilama: Дякую!!!
Віктор Гайдамащук: Дякую!
Віктор Гайдамащук: Дякую!