Князь Андрій
Моя країна
|
|
Для того щоб звантажувати записи, необхідно увійти або зареєструватися
Додаткові дані:
- Темп :
- Помірна
- Виконується:
- Соло
- Стать :
- Будь яка
- Властивості:
Коментарі:
Поможіть знайти оригініл, дуже треба на концерт.
Дякую!
чудова для офіційних частин(дітям0
Дайте плюс, будь-ласка.
Моя країна
Повернувся я додому, сів на землю мій літак,
За плечима тільки втома і чомусь усе не так.
Але тільки я побачу рідний край – ліси, поля,
І від радості заплачу, бо на Батьківщині я.
Приспів:
Є в тебе все – степи й Карпатські гори!
Є в тебе все – Донбас і Чорне море!
Є в тебе все – і ріки, і полонина!
Це Україна! Моя країна! (весь куплет – 2)
Не сумуй, моя кохана, прилетів, як тільки зміг,
З неба зірочку дістану, покладу тобі до ніг.
Нізащо не проміняю наші світлі почуття,
Я одну тебе кохаю, Україночко моя!
Приспів
І стискається від болю, серце коле, чую я,
Що немає в нас держави, просто люди і земля.
І нехай усім здається – за кордоном справжній рай,
Завжди буде битись серце за співочий рідний край.
Приспів
Є мінусовка Князь А. "А на Україні"
тел:0962074644
Доброго дня всім. Може в когось є фонограма "В перед Українці, в перед" виконує А.Князь. а пісня В.Домшинського. Буду вельми вдячний.
Дякую за мінусовку. Довго шукав без беквокалу для власного патріотичного тексту про нашу повоєнну сьогоденність і тут знайшов. Дякую !














Коментарі
aleks50
дякую }
aleks50
дякую... }
Romaste
Дякую! }
Romaste
Щиро дякую! }
Romaste
Дякую! }
Romaste
Дякую! Круто вийшло! Молодець! }
V07a01lera
Дякую ! }
V07a01lera
Дякую ! Якщо можна з бек ! }
lyonya55
Дякую. }
kroha2001
ДЯКУЮ. }
TsarLin
Дякую, дуже гарний мінус, але якби прибрати песиків в кінці... }
TsarLin
Дякую, але якби прибрати песиків в кінці... }
roma_olegovich
А до неї заливають кожен день чоловіки Але їй ніхто не треба, бо в неї вже є Вона хотіла із ним під вінець А він червоний прапорець Як же багато він розбив сердець Вона кладе цьому кінець А до неї заливають кожен день чоловіки Але їй ніхто не треба, бо в неї вже є У неї вже є токсік, маніпулятор Кончений аб'юзер, якому насрати Вона хотіла вміти танцювати бачату Але поки навчилась лиш його пробачати У неї вже є токсік, маніпулятор Кончений аб'юзер, якому насрати Вона хотіла вміти танцювати бачату Але поки навчилась лиш його пробачати Емоційні гойдалки, окей Емоційні гойдалки Вона хотіла з подругами апероль Але попала під контроль Вона ще відгрібає за своїх колишніх Але теперішнього не залишить А до неї заливають кожен день чоловіки Але їй ніхто не треба, бо в неї вже є У неї вже є токсік, маніпулятор Кончений аб'юзер, якому насрати Вона хотіла вміти танцювати бачату Але поки навчилась лиш його пробачати У неї вже є токсік, маніпулятор Кончений аб'юзер, якому насрати Вона хотіла вміти танцювати бачату Але поки навчилась лиш його пробачати Емоційні гойдалки, окей Емоційні гойдалки, окей }
Volodymyr Yavorskyi
ДЯКУЮ! }
Veles74
Дякую }
Olenochka73
Доброго дня. Можна плюсик?romanecelena60@gmail.com }
karpenko7447
Дякую! }
Eugene27
Дякую!!! }
Valentin007
Супер. Круто! Молодець!!! Подякував!!! }
380972973034
Браво }
muroslav_lax29
Дякую!!! Ще би з Беком... }
Andrii2212
дякую! }
olegantonenko
Щиро дякую! }
Kaban87
Я так чекав, тебе чекав, Що сни здійснилися. Мені вуста, твої вуста Ночами снилися. Щоб ми зустрілися в житті Під цими зорями, Назвавши їх на самоті Своїми долями... Сама любов для нас обох Той час зазначила.. Ти на долонях рук своїх Мене побачила.. Зійшлись дві лінії в одну Дорогу зоряну... Як два струмка в одну ріку, Дощами сховану... Я ніколи нікому тебе не віддам, Хочу бачити, чути, любити щодня... Я ніколи нікого ще так не кохав, Я так довго, так довго на тебе чекав... Я завжди серцем відчував, Що ми зустрінемось. І вже нікуди від надій та мрій Не дінемось. Нам мало Всесвіту з тобою, Мало вічності. Для наших чистих почуттів, для їх чарівності... Я ніколи нікому тебе не віддам, Хочу бачити, чути, любити щодня... Я ніколи нікого ще так не кохав, Я так довго, так довго на тебе... Програш Я ніколи нікому тебе не віддам, Хочу бачити, чути, любити щодня... Я ніколи нікого ще так не кохав, Я так довго, так довго на тебе чекав... }
Іван Поліщук
Крутооооооо...Дякую }
Nik19910904
Божественно }
VNikitin
Дякую! }
olegantonenko
Дякую! }
olegantonenko
Дякую! }
ktv30
ФАЙНЕНЬКО }