Козловський Віталій
Ми чемпіони
|
|
Для того щоб звантажувати записи, необхідно увійти або зареєструватися
Додаткові дані:
- Темп :
- Помірна
- Виконується:
- Соло
- Стать :
- Будь яка
- Властивості:
Текст пісні:
Сходи до мети –
Твій шлях до перемоги.
Щоб його пройти,
У бік не звертай!
В спорті до мети
Ведуть усі дороги.
До Олімпу золотого
Ті сходи подолай!
До зірок тернистий шлях!
Про те, пам'ятай:
Приспів:
В нас повірили мільйони!
В нас – спортивний дух землі!
Ми, усі ми – чемпіони, чемпіони!
Отже, нам підкориться Олімп!
Хай горить вогонь!
Горить і не згасає!
Полум'я його
Нам сили додає!
Олімпійський дух
Завжди перемагає!
Тут програвших не буває,
Але кращий виграє!
До зірок тернистий шлях!
Про те пам'ятай.
Приспів. (2)









Останні коментарі
Peet Калуцький: Неякісна задавка:недодавлений голос,"плаваючі" частоти. Файл видалено,як такий,який не пройшов модерацію.
Singer1007: Дякую????
Singer1007: Дякую????
altoch: Вишивала мати солов,ї, Та й забула та й забула вишила гаї Солов,ї злетіли а куди, Забіліли забіліли снігом рушники Приспів. Соловейки соловейки солов,ї Не летіть ви не летіть ви у гаї А зимуйте а зимуйте в рушниках Бо зима чекає у гаях.(2)р. Вишивала мати солов,ї Та й забула та й забула вишила гаї Що ж ви наробили там сніги Повертайте повертайте літо в рушники Приспів. Програш. Вишивала мати солов,ї Та й забула та й забула вишила гаї Забуяло літо в рушниках Заспівали заспівали птахи у гаях. Приспів.
mila7: Щиро дякую. Скиньте посилання на плюс
dima13131: сюди
Strelbitskiy: ...хоча, його, мабуть, не існує... Дякую за мінус!
Strelbitskiy: Якщо можна, закиньте, будь ласка, плюс цього варіанту. Подобається...
Peet Калуцький: Jordzh, музика — це справа смаку і вона завжди сприймається індивідуально. Шкода, що цей трек вам не сподобався.Якщо справа лише у тривалості треку,то погодьтесь,Тарас має право на своє бачення свого ж аранжування,всім не вгодиш,в таких випадках краще проходити повз мовчки.Тим більше,гадаю,що Тарас й гадки не має,що з його виконання наживо будуть робити мінус.
Jordzh: Абсурд Нагурського на 7.12 мало що бракує до 7 .40.
Сергій Будь: Супер ! Дякую !
Вася: дякую !
Вася: дякую !
Aleksandriks: гарно
Aleksandriks: супер!
viktor64: Дякую!
CRUT: Дякую!
Анатолій Паламарчук: ДЯКУЮ !!!
Анатолій Паламарчук: ДЯКУЮ !!!
Анатолій Паламарчук: ДЯКУЮ !!!
Анатолій Паламарчук: ДЯКУЮ !!!
vitaliykonishyk: Дякую а нема чоловічої версії?
olegantonenko: Дякую!
IGORMUZ64: Дякую!
Анатолій Паламарчук: ДЯКУЮ !!!
Анатолій Паламарчук: ДЯКУЮ
mazuryk: Дякую!!!
Lana_Clair: Плюсовий запис не той))
Compozitor: Плюсовка не та пісня.
SHURA0005: 1.Коли ми удвох-довкола усе оживає І птахи литять курличуть до нас звисоти А серце моє немов би воно завмирає І все це тому, що поруч зі мною лиш ти А серце моє немов би воно завмирає І все це тому, що поруч зі мною лиш ти Приспів Ти любов моя ти душа моя/ Не можу тебе не любити/ Ти краса моя, ти весна моя./ Для тебе лиш хочеться жити./2р. 2.Коли ми удвох до нас посміхаються зорі І хоч би одну я хочу тобі принести. А місяць пливе в очах твоїх тоне як в морі І все це тому, що поруч зі мною лиш ти А місяць пливе в очах твоїх тоне як в морі І все це тому, що поруч зі мною лиш ти Приспів. Програш 3. Коли ми удвох не гаснуть всі зорі до ранку А місяць без нас не хоче за обрій піти А сонце траву купає в ранковім серпанку І все це тому, що поруч зі мною лиш ти А сонце траву купає в ранковім серпанку І все це тому, що поруч зі мною лиш ти